Arama sonuçlarınız

1. antbur

Switchboard

Ynt: Switchboard nasıl keyifli mi?

2. antbur

1998 Model ZJ Görüşlerinizi Rica Ediyorum

Ynt: 1998 Model ZJ Görüşlerinizi Rica Ediyorum Zj düşünüyorsan bencede 96 modelde karar kılman daha hayırlı sonuçta 98 e göre vergi avantajı var.
  3. antbur

Akgün & Aydın

Ynt: Akgün & Aydın Hakan abi sana tamamı ile katılıyorum,bu zamanda bulunması zor kavramlar dostluk, güvenirlik,yardımlaşma birde merak ettim eksozdaki modifikasyondan sonra yakıta değişme oluyormu. saygılar

4. antbur

Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? bekir bey değişen keçe ana şanzuman ile arazi şanzumanın birleştiği yer şanzuman aşağa inmiyor.
  5. antbur

WJ de yardım

Ynt: WJ de yardım merhaba bilgiler için teşekkürederim sağolun.

6. antbur

WJ de yardım

WJ de yol bilgisayarında Perform servis uyarısının anlamı nedir şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürederim.

7. antbur

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? Şanzuman keçesi değişimi 200tl.sadece keçe ve işçilik bana biraz pahalı geldi yer BİRLİK OTO BURSA.
  8. antbur

1993 ZJ için Yardım

Ynt: 1993 ZJ için Yardım Ziya bey merhaba ben de bursa da ikamet etmekteyim önermeyeceğiniz servis veye tamirci usta hangileridir bilgilenmiş olalım yanlış yerlere gitmiyelim,bende aracımı ocak ayında aldım daha yeni sayılırım amerikan işinde henüz içime sinerek şöyle güveneceğim bir yer...
  9. antbur

ZJ için Pas Pas

Ynt: ZJ için Pas Pas Necil bey daha biraz uygun fiyatlı birşey bakıyorum olmadı bunlarada bakıcam ilginiz için teşekkürederim.

10. antbur

ZJ için Pas Pas

Arakadaşlar ZJ için kavuçuk Pas Pas nereden bulabilirim,bizim araçlara uygun pas pas varmıdır?

11. antbur

Ömer ERGİN (ömergin) Arkadaşımızın Mutlu Günü

Ynt: Ömer ERGİN (ömergin) Arkadaşımızın Mutlu Günü ömür boyu mutluluklar dilerim.
  12. antbur

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? Sigortacıma MTV bir alt dilimden ödeyebilmek için form doldurturdum ,ruhsatın ve kimiğimin fotokopisini çektirdim, dilekçe yazdım vergi dairesinde önce müdüre hanıma imzaya, daha sonra evrak servisine, en sonda beni yönlendirdikleri hanımda bilgisayarda...

13. antbur

ZJ Klima Sorunu...

Ynt: ZJ Klima Sorunu... Hakan bey anladım, bir sorun olduğunda radyatöre ulaşmak için torpido sökülmesi gerekiyor sanırım niye öyle zor yere koyarlarki sanki?
  14. antbur

ZJ Klima Sorunu...

Ynt: ZJ Klima Sorunu... peki 96 zj de radyatör ve filitrenin yeri nerededir? saygılar
  15. antbur

Sakarya - Hendek - Dikmen - Bolu - Abant Gölü Keşif Gezisi (20-22 Mayıs 2010)

Ynt: Sakarya - Hendek - Dikmen - Bolu - Abant Gölü Keşif Gezisi (20-22 Mayıs 2010) harika bir gezi olmuş,güzel fotoğraflar,jeep ler,kamp,kamp ateşi,doğa daha ne olsun hepsi biryerde paylaşım için teşekkürler.

16. antbur

Satılık BMW R1150 GS Adventure

Ynt: Satılık BMW R1150 GS Adventure Güzel motor hayırlı satışlar.
  17. antbur

ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım

Ynt: ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım E hadi kolay gelsin ;D
  18. antbur

ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım

Ynt: ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım fenni muaynede bunu nasıl anlatıcaz?

19. antbur

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? normal tarife 50 tl miş, tanıdık vasıtası ile 40 tl aldılar aynı zamanda kaçak varmı diye baktılar v.s
  20. antbur

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? IŞIK OTO eski yalova yolu 200 metre sol kolda BURSA, klima gazı dolumu 40 tl

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri