Arama sonuçlarınız

1. I

A'dan Z'ye Midibüs'ten Karavan Yapanlar Ve Yapacaklara

Çok sağ olun. Bize sizin gibi doğru bilgi veren lazım.

2. I

302 Çılgınlığı Başladı Ne Diyorsunuz

Daha düne kadar 20.000tl ye satılıp alıcı bulamazlarken şimdi. Çok iyi fiyatlara hallediyorlar.

3. I

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

S Siz tamirçi olduğunuz için size danışıyorum. Siz hangi araçın daha az yaktığını,hangi araçıñ sağlam,konforlu,parçası bol,ucuz , fazla arıza yapmadığını bilirsiniz önün için danışıyorum

4. I

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

Sizden bilgi almak için rahatsız edeçeğim. Hangi ilde yaşıyorsunuz?
  5. I

Beni bilgilendirdiniz çok teşekkür ederin. Bir tamirçi ustası olarak Sizin tavsiyeniz hangi midübüs. Yakıt olayını söylediniz. Ariza yapma sıklığı ve parça durumlarını düşünerek. Parçası bol ve ucuz olanı.

6. I

Motorsuz uçak ve helikopter ehliyetinin olmasıyla herşeyi bileceginimi sanıyorsun? Ben her şeyi bilirim diyen hiç bir şeyi bilmiyordur.
  7. I

A/s nedir? A/s nedir? D sınıfı hangi araçları kullanıyor? Benim E sınıfı ehliyetim var. D sınıfı farklimıdır E sınıfından?
  8. I

Cevabı ben size vereyim. Araç vardır rampayı 4. Vitesle çıkar araç vardır rampayı 2.vitesle zor çıkar hatta vitesi 1 e.alır öyle çıkarsın.

9. I

D Demekki siz şöför değilsiniz. Eğer şöför olsaydınız anlardınız. Siz bunu şöför olanlara sorun öğrenin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri