Arama sonuçlarınız

1. hunterim

94,95,96 Model Frontera Debriyaj Balata Seti 2.0 Sport

Arkadaşlar debriyaj setini sattım. Bilginiz olsun.

2. hunterim

94,95,96 Model Frontera Debriyaj Balata Seti 2.0 Sport

Arkadaşlar arabayı sattığım için elimde kutusu hiç açılmamış 94,95,96 Model Frontera Debriyaj Balata Seti 2.0 Sport var. İlgilenen arkadaşlara uygun ücret karşılığı vereceğim. 0-532-600 80 71. :)
  3. hunterim

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

2.5 intercooler 4*2 Limited 6 M/T 163 HP, 2013 Model, Gümüş Gri, Manisa/Salihli :)

4. hunterim

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

İSUZU D-MAX LTD6-----2013-----METALİK GRİ-----MANİSA-----ALAŞEHİR
  5. hunterim

Çekme Karavan mı? Yoksa Arabalı Karavan mı?

:) Meraba arkadaşlar.karavan almayı düşünüyorum fakat çekme karavan mı? yoksa arabalı mı? karar veremedim.Sizler hangisini önerirsiniz ve ikisinin arasındaki avantaj ve dezavantajlar nelerdir? :o

6. hunterim

Araç Telsiz Anteni Tavsiyesi?

Ynt: Araç Telsiz Anteni Tavsiyesi? SIRTEL SANDIEGO 1200 den şaşmayın derim... Arkadaşım bahsettiğin anteni nereden kaça alabiliriz acaba?

7. hunterim

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO Levent Bey listeyi benide eklermisiniz.İyi çalışmalar. :)
  8. hunterim

Frontera 2.2 DTI Sport Alımı???

Ynt: Frontera 2.2 DTI Sport Alımı??? Fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
  9. hunterim

Ynt: Frontera 2.2 DTI Sport Alımı??? Hiç bir arkadaşın fikri yokmu acaba? :-\

10. hunterim

:o Arkadaşlar merhaba.Ben sizlere birşey danışacağım.Yardımcı olursanız sevinirim. 94 model Frontera 20İ sport kullanıcısıyım. Şimdilerde ise almayı düşündüğüm bir Frontera 2.2 DTI Sport 2000 model var aklımda.Nasıl tavsiye edermisiniz? Olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.Şimdiden...

11. hunterim

frontera a haynes kitapçığı

Ynt: frontera a haynes kitapçığı kitapçığı bana yollarn sevinirim hunterim@hotmail.com ;)
  12. hunterim

97 model 20i SPORT FRONTERA

Ynt: 97-98 model 20i SPORT FRONTERA Arkadaşlar hiç kimse yardımcı olmayacak mı? :'(

13. hunterim

97 model 20i SPORT FRONTERA

Selam arkadaşlar 97 - 98 model tek kapı 20i Sport Frontera arıyorum.Tek şartım araba bakımlı ve orjinal olacak.Satan veya bilen arkadaşlar lütfen beni arasın.Hikmet ÜNLÜ 0532 - 600 80 71 :)
  14. hunterim

Ecirman Lada Niva 1.7i 2003

Ynt: Ecirman Lada Niva 1.7i 2003 Emrah kardeşim meraba sunroof'u nerde yaptırdın kaça mal oldu bende dyaptırmak istiyorumda yardımcı olursan sevinirim.
  15. hunterim

Sorun Sorun Sorun Nereye Kadar Daha Masraf Edicem

Ynt: Sorun Sorun Sorun Nereye Kadar Daha Masraf Edicem Hayırlısı olsun bilader sattığına sevindim kaça gitti araç?

16. hunterim

Federal MT Çamur Lastiği ( Kullanılmamış )

Ynt: Federal MT Çamur Lastiği ( Kullanılmamış ) arkadaşım merhaba bende Lada Niva var üzerindeki lastiklerin ebatları 205/16 yazıyor ama yüksekliğini bilmiyorum bana hangi ölçüde Federal m/t olur fiyatı kaç liradır.
  17. hunterim

Ynt: Sorun Sorun Sorun Nereye Kadar Daha Masraf Edicem arkadaş diyorki titreme var peki neden olur?tamiratı mümkünmü?
  18. hunterim

lütfen yardım...

Ynt: lütfen yardım... hangi modelden başlar hidrolik direksiyon acaba?

19. hunterim

Ynt: Sorun Sorun Sorun Nereye Kadar Daha Masraf Edicem bilader arabanın tüm bakımlarını yaptırdınmı? peki sonuç nedir?düşünceni öğrenebilirmiyim?
  20. hunterim

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Hikmet. Off-Road,Avcılık,Dağcılık,Yarış ve Bilgisayar hobilerim vardır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri