Arama sonuçlarınız

1. Passha

Traktorde Batar .... Onemli olan pratik zeka ...

Traktorlerde batar, ama onemli olan pratik zeka ... vinc yok, alet yok, edavat yok, cekecek baska traktor yok ... http://facebookvideoindir.gen.tr/rus-ciftcinin-zeksi-izlenmeye-deger.html

2. Passha

Arkadaşımız Mustafa Canaydın'a Başsağlığı

Ynt: Arkadaşımız Mustafa Canaydın'a Başsağlığı Mustafa abi, Basiniz sagolsun, Sn Baskanin topragi bol, mekani cennet olsun Allah sizlerede bol sabir, saglikli uzun omurler versin ... :(
  3. Passha

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

4. Passha

Kocaeli Körfez - Çenedağ Off-Road Gezisi (07 Mart 2010)

Ynt: Kocaeli Körfez - Çenedağ Off-Road Gezisi (07 Mart 2010) '92ye kadar korfezde yasadim, sonrasi okul is vs ... Korfez Manzarasi, Cenesuyu tabelasini gormek bile keyif verdi.. Insallah bir gezide sizlere eslik etmek, tanismak, eski gunleri yad etmek nasip olur... En kotu gununuz boyle bol...
  5. Passha

Arkadaşımız Cem Taşcıoğlu'nun Annesi Vefat Etmiştir

Ynt: Arkadaşımız Cem Taşcıoğlu'nun Annesi Vefat Etmiştir Basiniz sagolsun ustad, Allah rahmet eylesin :(

6. Passha

Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız.

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. Bu mudur, budur ... Bu yuzden Gezenbilir farkli, tebrikler ...

7. Passha

XJ Aldım, Görüşlerinizi Bekliyorum (1992)

Ynt: XJ Aldım, Görüşlerinizi Bekliyorum (1992) Hayirli olsun Fahri bey Belki cok ugrastiniz ama degdi sanirim Kazasiz, belasiz, bol camurlu, bol keyifli hayirli surusler
  8. Passha

Hakan Sağnak (Vefat)

Ynt: Hakan Sağnak (Vefat) Allah Rahmet eylesin, Dostlari ve Ailesine sabirlar ...
  9. Passha

2008 Hilux Modifiyesi

Ynt: 2008 Hilux Modifiyesi Selcuk bey sizinkininde masallahi var Kazasiz belasiz, bol keyifli surusler.

10. Passha

Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110) 14 sayfayida soluksuz okudum, Cok degerli bilgiler, tecrubeler, gorseller, emeginiz saglik. Kazasiz, Belasiz, Sevdiklerinizle bol keyifli geziler dilerim

11. Passha

2008 Hilux Modifiyesi

Ynt: 2008 hilux modifiyesi Masallah Allah nazardan saklasin, Bol camurlu, Karli, Keyifli surusler ...
  12. Passha

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Ustadim Muthissin...

13. Passha

Kemerburgaz Gezisi (14 Şubat 2010)

Ynt: Kemerburgaz Gezisi (14 Şubat 2010) cok guzel bir gezi olmus, tebrikler
  14. Passha

Amanoslar'da Yemek Arası Off-Road Kaçamağı :)

Ynt: Amanoslar'da Yemek Arası Off-Road Kaçamağı :) Spontan olmasi cok guzel, doga, kar, arac, dostluk, uyum mukemmel Tebrikler arkadaslar, Paylasim icin tesekkurler
  15. Passha

Nurol ve Murat ın (Damast) Macerası Istanbul (07 Şubat 2010)

Ynt: Nurol ve Murat ın (Damast) Macerası Istanbul (07 Şubat 2010) Tebrikler ustad, cok keyifli bir gezi olmus

16. Passha

Kahramanmaraş Başkonuş Yaylası Kamplı Offroad Gezisi (30-31 Ocak 2010)

Ynt: Kahramanmaraş Başkonuş Yaylası Kamplı Offroad Gezisi (30-31 Ocak 2010) Cok guzel bir macera olmus, paylasim icin tesekkurler
  17. Passha

Geceden Gündüze, Yoğun Karda, Dağda, Aralıksız 17 Saat Off-Road (Elmadağ)

Ynt: Geceden Gündüze, Yoğun Karda, Dağda, Aralıksız 17 Saat Off-Road (Elmadağ) Tebrikler arkadaslar, Cesaretinize, Becerilerinize, Dayanikliliginiza, Paylasiminiza ... Bravo
  18. Passha

Özlü Sözler

Ynt: Özlü Sözler Yaşam, aldığımız nefes sayısıyla değil, nefesimizi kesen anların sayısıyla ölçülür.

19. Passha

Özlü Sözler

Ynt: Özlü Sözler Insanı yenilmek degil pes etmek tüketir ...
  20. Passha

Land Rover Discovery V8i'nin Evrimi

Ynt: Land Rover Discovery V8i'nin Evrimi Ustadim Muthissiniz, Sanatiniz karsisinda egiliyorum ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR