Arama sonuçlarınız

1. O

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Bunlar çok güzel karavanlar ama hakikaten karavan için çok lüks standartlar değil mi? Yola yerli karavanları inceleyerek çıktım diye mi böyle oldu anlamıyorum. :)

2. O

Çok güzel karavanmış hakikaten fakat benim için ilk etapta hem biraz büyük, hem de bütçemin üzerinde. Bu boyuttaki karavanlara çok bakmamak lazım yoksa diğer karavanlar gözüme küçük gözükecek. :)
  3. O

Herkese teşekkürler. Yazılanlardan sonra tekrar bakınca Bürstner iç mekanı daha ferah olduğu için ona yöneleceğim gibi ama U Caravan en iyi ihtimalle yaz sonu teslim edebileceklerini söylemiş. Bu durum ister istemez kararımı etkileyecek gibi. Yine de gidip karavanı canlı görmek ve bekleyip...

4. O

Merhaba, Biz de boş kasa fiyatlarına aldanıp karavan hayaline kapıldık, istediğimiz donanım için gelinen maliyetler sonrasında yabancı karavana yöneldik. Markalara çok aşina olmadığımız için, tecrübeli arkadaşların desteğine ihtiyacımız var. Modellerden biri Bürstner Premio Life 430 TS...
  5. O

Grand Cherokee 4.7 V8 Yardim

Merhaba, Cok uzun zamandir hem ufak tefek arazi gezileri yapabilecegim, hem de ailece konforlu sekilde kullanabilecegim bir arac bakiyorum. Disco II ve Grand Vitara da dahil bir suru alternatif sonrasi 2001 model bir GC 4.7 almaya karar verdim. 2. Arac olarak kullanacagim bu araci haftasonlari...

6. O

Grand Vitara 1.6 3k Vinç

Merhaba, Öncelikle cevap için çok teşekkürler. Yazdıklarınızı okuyup, kendim de ağır offroad yapmayacak olduğumu düşününce başka araçlara yöneldim. Yukarıda bahsetmiş olduklarınızı geçenlerde başka bir araçta yaşadım. Aracı satan kişi Suzuki Asal Otomotiv'in hemen üst katında bir firmada...

7. O

Grand Vitara 1.6 3k Vinç

Merhaba, Uzun zamandır arayış içerisinde olduğum GV için sanırım işimi görecek bir araç buldum, tabi eğer fiyatta anlaşabilirsek... [emoji4] Burada aklıma takılan konulardan biri araçta takılı olan vinç. Bu vinç için özel bir tampon yapılmamış (gerekiyor mu emin de değilim), orijinal tampona...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR