Arama sonuçlarınız

1. dablaya

ahşap araç ,camii bina maketleri

amatörce kendimce ugraştıgım maketler eger sizde bu tip hobileriniz varsa resim vs ekleyebilirsiniz daha fazlaca ve tefarautlı resimler ekleyecem

2. dablaya

3.1td cherokee den anlayan usta kayseride varmı

meraba arkadaşlar araçta iboleyzır yanıyor kendi orjinal anahtarı olmasına ramen zaman zaman çalışmadıgıda oluyor kutup başını çıkarıp 3-5 dk bekleyip takınca normale dönüyor ama neden yaptıgını bilmiyorum bilen ustada yok daha önce suzuki nissan land gibi arazi araçları kulandım anlarlar belki...
  3. dablaya

4x4 Otomatik vites navara sahipleri dikkatine

arkadaşlar 2010 model 4x4 navara yı sıfır aldım daha 11bin km de 7 aylık araba son bir haftadır durup kalktıgımda hafiften sanki arabayı durup kalkarken bişeler tutuyor gibi oluyor gaza basmasam frenden ayamı çekince hiç kıpırdamı ve hafifte gaza bastıgımda ilk hareket ederken tak diye bi ses...

4. dablaya

Kayseri 'li doğa severler

Kayseride yaşayan bütün off-roat ve doğa sporçularının gezi resimleri
  5. dablaya

Land Rover Defender'e Otomatik Şanzuman Nasıl Uygulanabilir ?

bir satış sitesinde defender 90 gördüm resimleriyle birlikte 300 tdi orjinal land motorlu ve otomatik şanzumanlı nasıl uyguladıgını sordugumda discovery şanzumanı oldugunu vve direk uygulandıgını söyledi kişiyle telefonda görüştüğümde discovery ve defenderi ikisinide kulanan arkadaş varsa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR