Arama sonuçlarınız

1. M

Yurtdışında ücretsiz GPS-Navigasyon kullanabilir miyim?

Ynt: Yurtdışında ücretsiz GPS-Navigasyon kullanabilir miyim? İlk önce iphone'u jailbreak yapmak yasaldır, onu belirteyim. Jailbreak yapmak öyle çok zor birşey değildir, biraz aşınalığınız, kurcalama merağınız varsa kendiniz de yapabilirsiniz. Ben telefonu ilk aldığımda bir yıl jailbreaksiz...

2. M

Yurtdışında ücretsiz GPS-Navigasyon kullanabilir miyim?

Ynt: Yurtdışında ücretsiz GPS-Navigasyon kullanabilir miyim? Merhaba, bir Iphone da işinizi görür. 20-30 dolar vererek birçok ülkenin navigasyon yazılımını (igo, Tomtom vs.) telefonunuza indirebilirsiniz, sesli olarak da yön gösteren bir yol navigasyon aletiniz olur. Bu programlar sık sık...
  3. M

Defenderciler Ön Göğüs Probleminiz Çözüldü

Ynt: Defenderciler Ön Göğüs Probleminiz Çözüldü Bekliyoruz hala merak ve hevesle..

4. M

Yeni kara şimşeğim :)

Ynt: Yeni kara şimşeğim :) Hayırlı olsun.. Mutlulukla, tebessümle bininiz aracınıza, kazadan beladan uzak.... Muhabbetle,
  5. M

SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM

Ynt: SONUNDA ARACIMA KAVUŞTUM ''Aracı gösteren janttır'' deyişi geçerliliğini aracınızda tekrar gösteriyor. Çok yakışıklı duruyor, maaşallah. Umarım seve seve, her kontak çevirdiğinizde gülümseyerek kullanırsınız. Darısı, Defender hayellerini gerçeğe çevirmeye çalışanlara.... Muhabbetle,

6. M

Alım konusunda tavsiye

Ynt: Alım konusunda tavsiye Uzun süredir ''read-only'' bir kullanıcı olarak [( üzülerek söylüyorum)- henüz bir kelam edecek bir bilgi birikimim yok, bilmediğim konu hakkında konuşmaktan, ahkam kesmekten nefret ederim) ]yakında çocukluk hayallerimin aracınına, çok kısıtlı bir bütçeyle, rahat...

7. M

2.0 Atmosferik Forester'a Prins LPG uygulaması

Merhabalar, kısmetse bu hafta içinde 2006 model, turbo olmayan bir Forester alıp, aranıza katılacağım. Araç orjinal 80.000 KM'de ve daha önce hiç LPG uygulanmamış. Forester bölümündeki yazıların hepsini teker teker okumaya çalıştım. Teleflex marka LPG kiti Subaru ile özdeşleşmiş gibi. Usta...
  8. M

kiralik navigasyon

Ynt: kiralik navigasyon Merhaba, 7 inclik bir cihaza yükleyeceğiniz igo haritaları işiniz çok rahat görür. Ben eski 5 inch cihazıma internetten bulduğum Yunanistan- Bulgaristan haritalarını yüklemiştim, sorunsuz çalışmıştı.
  9. M

kiralik navigasyon

Ynt: kiralik navigasyon Merhaba, navigasyon cihaz kiralayan yer hiç duymadım. Sizin işinizi görecek, 5 inch ekranlı markasız navigasdyon cihazları internette 150 tl ye kadar düşmüş durumda. eKRANI 3.5 inc olan cihazlar ise daha da ucuz, hatta BIM A101 vs vs gibi yerlerde bile satılıyor...

10. M

Exper Style Netbook+ Garmin E Trex Legend

Herkese merhaba, Tertemiz kullanılmış Exper Style Netbook (cihaz temizdir, pili 3 saat kadar gitmektedir) üzerine yüklenmiş Max Sea v.10 ve Garmin Mapsource BlueChart Atlantic v.8.5- N-route, OpenCPN v.2.1.0 ile gerçek zamanlı navigasyon yapılabilen sistemim satılıktır. Garmin E Trex...

11. M

İşte Bizim Karaoğlan

Ynt: İşte Bizim Karaoğlan Tebrikler, çok güzel olmuş Defender'ınız. ıTaban döşemesi altına attğnız izolsyon yeterli geldi m? Menun kaldınız mı yoksa ileride göğüs kısmına, kapılara, kaputa da düşünüyormusunuz?
  12. M

Garmin E Trex Legend

Ynt: Garmin E Trex Legend Cihazın resimleri

13. M

Defender Almak İstiyorum

Ynt: Defender Almak İstiyorum Merhaba, Bu konu forumda çok uzun uzun tartışıldı. Farklı bütçelerle, farklı donanımlarla, farklı zevklere hitab eden Defender toplayan ustadlarımızın hikayelerini dinledik; müthiş bir işbirliği içinde sorunlarına, dertlerine çareler aranmasını (ve bulunmasını)...
  14. M

Yardımcı Olurmusunuz?

Ynt: Yardımcı Olurmusunuz? Merhaba, Sorunuza burada cevap verilmiş. http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081115094102AAHVsYJ Buradan yola çıkarak, http://www.gpsvisualizer.com/map_input?form=googleearth adresinde, sağ alttaki kutucuğa elinizdeki WGS 84 verisini yazarak bir KMZ...
  15. M

GPS+ Fish Finder için Yardım .

Ynt: GPS+ Fish Finder için Yardım . Merhablar, İlk önce yeni tekneniz hayırlı uğurlu olsun, karinanızın altından denizler eksilmesin. Bahsettiğiniz ürünü inceledim. Lowrance iyi bir markadır ancak, cihazı ABD'den getirmeniz durumunda karşınıza harita sorunu çıkacaktır. Lowrance Navionics...

16. M

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba, Ben Kamil Çelik. Tekirdağ- Çorlu'da yaşıyorum. Ağırlıklı Uzakdoğu'dan olmak üzere İthalat Tedarik Danışmanlığı yapıyorum. Kendimi bildim bileli arazi araçlarına merakım vardır. Araba kullanmayı babamın kucağında, 6 yaşındayken traktörde öğrendim. O...
  17. M

Garmin E Trex Legend

Ynt: Garmin E Trex Legend Fotoyu en yakın zamanda çekip buraya yüklerim. Fotoğraftan da göreceksiniz, üzerinde çizik, kırık vs yoktur. Selamlar
  18. M

Garmin E Trex Legend

Garmin E Trex Legend el GPS'imi satıyorum. İçinde Marmara Denizi, Boğazlar, Kuzey, Orta, Güney Ege'nin detaylı deniz haritaları, liman girişleri yüklüdür. Bir USB- RS 232 dönüştürücü kablo sayesinde Max Sea, Garmin N-Route, Google Earth progrmlarında gerçek zamanlı navigasyon yapılabilir...

19. M

PND Win Ce'ye Marin Haritaları Yükleme

Merhabalar, Bir süre önce Çin'e yaptığım bir iş gezisinde çok uygun fiyata 5 inch ekranlı, araç için kullanılan bir PND aldım. Türkiye'ye gelince Çince programı ve yol haritalarını sildim IGo 8 i cihaza yükledim ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Benim derdim bu cihaza deniz haritaları...
  20. M

Garmin Nuvi'ye Blue Chart Haritaları Yüklemek

Ynt: Garmin Nuvi'ye Blue Chart Haritaları Yüklemek http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=109918 Garmin Nuvi 250'ye Bluechart haritaları yükleyebilirsiniz. Yukarıdaki linkte nasıl yapılabileceğini detaylı olarak anlatıyor. Umarım işinize yarar. Selamlar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri