Arama sonuçlarınız

1. isasoydan

GÜZELDERE - SAMANDERE ŞELALE KAMPI

2 günlük bu kampımızı Kurban bayramında yaptık ama resimleri yüklemek ancak nasip oldu. Kamp yerimize geldiğimizde saat 21:00 suları idi ve hava oldukca soğumuşdu. İlk gecemiz 0 derece idi ama ateş başında kestanelerimiz ve çayımız on numaraydı.

2. isasoydan

Kuzuyayla Kış Turu

Kuzuyaylayı sonbaharda keşfetmiştik. Dedik birde kışın gorelim, çıktık yola. Resimlerin bir çoğu Tamerde olduğundan daha sonra ekliyeceğim. Şimdilik telefonumda olanlar,
  3. isasoydan

Düzce-Abant taraflarında kamp yeri

Arkadaşlar, bayram tatilinde Düzce-Abant civarlarında kamp yeri arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

4. isasoydan

Zor Şartlarda Ateş Yakma.

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde bir arkadaşımda ilgimi çeken bir ürün gördüm. Kendisi teknik servisde işi gereği pratik amaçla kullanıyormuş. Benimde aklıma kamplarda ateş yakmada zorlandığımız günler geldi (nemli dal parçaları) ve bu küçük şirin aleti zoraki kendime hediye ettirdim :) Oldukca...
  5. isasoydan

Doğu Karadeniz Turumuz (1-9 Temmuz 2011)

Sonunda... Evet sonunda onca zamandır ertelediğimiz (elde olmayan nedenlerden) doğu karadeniz turumuzu gerçekleştirdik. Gördüğümüz o güzellikler karşısında elimizi denklanşörden bir türlü çekemedik :) ve sonucunda da 1000 civarından bir resim albümümüz oldu. Bunlardan birazını paylaşabiliyorum...

6. isasoydan

Kuzuyayla'da İftar ve Sahur Kampı (13 - 14 Ağustos 2011)

Herzaman kamp atıyoruz. Busefer dedik birde Ramazanda iftar ve sahur aktivitesi yapalım. İki tercihimiz vardı Aytepe ve Kuzuyaylası. Tercihimizi Kuzuyaylasından taraf yaptık. Maşukiyeye geldiğimizde hava 28C idi. Kuzuyaylaya geldiğimizde ise 17C oldu havası. Gece yarısından sonrada 12C. Cuma...

7. isasoydan

Doğu KARADENİZ Turu

Herkese merhaba, Arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere açtığımı umuyorum :) Temmuzun ilk haftası kendi aracımızla iki aile D.Karadeniz turu yapmak istiyoruz. Daha önce izlemiş olduğu rotaları gerek harita olarak gerekse kordinat düzlemi olarak ve konakladığı pansiyonları not alan...
  8. isasoydan

Ayı Pati İzi mi ????

Arkadaşlar bu haftasonu Sapanca da bi dağ evindeydim. Yürüyüşe çıktım eşimle ve evden 400 m yukarıda bazı pati izleri gördüm. İlk aklıma gelen ve tek benzetebilidiğim Ayı pati iziydi. Bu izlerden farklı yollarda çok fazla gördüm. Ayı pati izini tanıyan arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum.
  9. isasoydan

HARİTA (1/25.000)

Arkadaşlar, Haziran-Temmuz gibi bir gece iki gündüz bir orman içi intikal yapacağım. Ortalama düşündüğüm mesafe 25km (orman içi) Düşündüğüm iki yer var Yenice ormanları yada Yuvacık civarı. Ve buralar için 1/25.000 lik bir harita arıyorum. Bulabileceğim yer konusunda bilgisi olan veya elinde...

10. isasoydan

Kışın Hafta Sonları için Dağ & Yayla Evi Arıyorum

Herkese merhaba, Arkadaşlar, özellikle kar yağdığında (kar olmasada olur) hafta sonları kalabileceğimiz bir dağ&yayla evi arıyorum. Bu arada İstanbulda yaşamaktayım, bu nedenle İstanbulada yakın olmasını istiyorum. Bilgisi olan arkdaşlar varsa, yardımcı olursanız sevinirim...

11. isasoydan

Kaz Dağlarında Şeker Bayramı Kampı (09-12 Eylül 2010)

Herkese merhaba, bu bayram kazdağlarındaydık. Ve gerçekten çok güzel geçti (darıdere sahibi Emekli öğretmenin tüm terbiyesizliğine rağmen). Öncelikle niyetimiz Darıdere Kampında kalmaktı. Fakat gittiğimizde bize geniş bir alan gösterdiler çadır için, e ne ağaç var ne bir gölge. Arka tarafta...
  12. isasoydan

Marmaris - Turunç - Kumlubük

Herkese slm, Arkadaşlar, haftasonu Marmaris-Turunç-Kumlubüke gitmeyi pilanlıyorum. Orayı bilen var ise; - kalabileceğimiz güzel pansiyon veya çadır kampı varmı ? - Tavsiye edebileceğiniz çevre yerler, (özellikle koylar) Şimdiden herkese çok teşekkürler...

13. isasoydan

Hatay Çadır Kampı Nerede Yapabilirim!

Arkadaşlar herkese slm, Önümüzdeki ay Hatayda yiğenimi askerde ziyarete gideceğim. Gitmiş ikende biraz gezeyim diyorum ve tabi konaklama işinide herzmanki gibi çadırda yapmayı düşünüyorum. Fakat Hatayda bir türlü Çadır kurabileceğim güzel biyer bulamadım. Çadır kurumu için yer bilen var ise...
  14. isasoydan

Doğu Karadeniz Turu

Arkadaşlar, 3 senedir eşimle kendi aracıımızla ve çadırımızla birlikde ege ve akdenizde girmediğimiz koy gitmediğimiz mekan kalmadı. Bu yaz eşimle Doğu Karadenize gitmeyi düşünüyoruz. Ama bi konuda kararsız kaldık. Acaba turlamı gitsek yoksa kendi aracımızlamı. Hesabını yaptık kendi aracımızla...
  15. isasoydan

Yılbaşı Tatili

Herkese slm, yılbaşında şöyle huzurlu kafa dinleyebileceğim bir yer arıyorum. Ama birtürlü blamıyorum.Fikri olan var ise yardımlarınızı beklerim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri