Arama sonuçlarınız

1. cagdas90

Land Rover Freelander 2000 Td4 2.0 Dizel Hakkında Yardım

Herkese merhaba, Çok uzun bir süredir yoktum. Göreceli eskilerden biri olarak forumun fazlasıyla zenginleştiğini görmek beni çok sevindirdi. Vakit geldi, yaş geldi çattı, bir araba alma zamanına. Uzun zaman süren araştırmalarımdan sonra eleye eleye Freelander'da karar kıldım. Uzun uzun...

2. cagdas90

Attila İlhan

Lise yıllarımı hayran hayran şiirlerini ve yazılarını okuyarak, dinleyerek geçirdiğim büyük üstat Attila İlhan'ın en sevdiğim şiirleri.. Ben Sana Mecburum Ben sana mecburum bilemezsin Adını mıh gibi aklımda tutuyorum Büyüdükçe büyüyor gözlerin Ben sana mecburum bilemezsin İçimi seninle...
  3. cagdas90

Avrasya Maratonu'nda İntihar

Maratonda intihar şoku 31. Avrasya Maratonu'nun halk koşusu sırasında bir kişi Boğaziçi Köprüsü'nden atladı. Koşu devam ederken, saat 10.00 sıralarında köprü korkuluklarına yaklaşan bir kişi önce giysilerinin bir kısmını çıkardı. Ardından korkuluklara çıkan şahıs, kendini köprüden aşağı...

4. cagdas90

Pinguin BORA-2 ?

http://www.hepsiburada.com/pinguin-bora-2-cadir/productDetails.aspx?categoryid=19102&productid=spormyd4258 Arkadaşlar bu çadır hakkında görüşleriniz neler ? Kar eteği var ama bana pek kışa uygun gibi görünmedi, sizce hangi mevsimlerde kullanılabilir ? Kullanışlı mı ? Yardımlarınız için şimdiden...
  5. cagdas90

The North Face ?

Arkadaşlar merhaba ben yaz ve bahar zamanlarında doğada iki kişi kalabileceğim hem işimi fazlasıyla görebilecek hem de kalite ve gösterişli bir çadır arıyorum şekli ve özellikleri kalitesi açısından The North Face Mountain 25 ve Ve-25 bana en uygunu geldi. Ve-25 için rvet çadıra giriş- çıkışı...

6. cagdas90

Böyle İş mi Olur?

Arkadaşlar benim kuzene dağcılık lisansı çıkartacağız. Dün Sıhhiye'deydim, tesadüfen Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü önüme çıktı. Kapıdaki güvenliğe ferdi lisans buradan mı çıkarttırılıyor, diye sordum, "Evet, ama bugün Pazar olduğu için kapalı, yarın gelin burası veriyor lisansı." dedi. Bugün...

7. cagdas90

Hangi Eldiveni Önerirsiniz ?..

Arkadaşlar hem doğa sporları aktivitelerinde, hem de günlük hayatta kullanabileceğim, dağcılık faaliyetlerinde de iç eldiven olarak işimi görebilecek orta karar bir eldiven arıyorum. Öncelikle The North Face veya benzeri markaların bu tür bildiğiniz ve tavsiye edeceğiniz bir ürünü var mı ...
  8. cagdas90

Survival Hakkında ?..

Arkadaşlar Outdoor dergisinin Survival eki'nde gördüğüm birkaç şeyi tam anlamadım ve sormak istedim bu konuyu da açacak en uygun yerin burası olduğunu düşündüm yanlış bir yere açtıysam bağışlayın lütfen. İlk olarak suyun üzeri örtülüyse ve derelerde vs. işe yarayan bir balık yakalama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri