Arama sonuçlarınız

1. sofia

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) Katılımcı Listesi : ÇADIR: 01- Mert Kiğılı (Deep) 02- Uğur Kalaycı (Jeep34) 03- Tuncay Özay(tuncay cj) 04- Berk Saraç (Berksito) + 1 05- Mustafa Kemik (MK51) 06- Ufuk SARNIK (ufuk) 07- Adil Alkuş (Adil) +1 08-...

2. sofia

Tipik Türkish Yalanlar

Ynt: Tipik Türkish Yalanlar Aaaaa bak sana daha çok yakıştı bu süper oldun ::) :)
  3. sofia

Nasıl Bir Kediniz Olmalı ?

Ynt: Nasıl Bir Kediniz Olmalı ? TONKINESE çıktı :) Evdeki kedimde cins olmasada istediğim tüm özelliklere sahip :)

4. sofia

En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz? doğruyu bilmenize rağmen gözünüzün içine baka baka yalan söyleyenlere kafası hiçbişeye basmayanlara gevşek gevşek konuşanlara şimdilik bunlar geldi aklıma >:(
  5. sofia

Sizce "Keşke ... " Boşluğu Dolduralım

Ynt: Sizce "Keşke ... " Boşluğu Dolduralım Keşke 12 ay yaz olsa...

6. sofia

Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi tüm kapalı mekanlarda sigara içmek yasak ya sigara başı 62 tl ödeyeceğiz yada kışın titreyerek içicez

7. sofia

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi Kanunlar bıraktıracak yada.....
  8. sofia

4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009) 01- Nadir Uğurlular (mogzilla) + 1 02- Berk Saraç (berksito) + 3 03- Emine Şeçeroviç (BamBina) 04- Ünal Çelik (ulusotomotiv) 05- Tuncay Özay (tuncay cj) 06- Pınar Karaçar +1 07- Mustafa Eraslan (Mezzy) 08- Uğur...
  9. sofia

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi Teşekkür ederim.

10. sofia

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi Benim babanem 85 yaşında ve 40 sene boyunca hergün bir paket 2000 sigarası içti. Hiç ameliyat olmadı sadece anjio yapıldı ve hala daha turp gibi. Ama ne sigara ne alkol kullanmış ananemi 63 yaşında kanserden kaybettim.

11. sofia

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi Etkilenen sanki açık havada etkilenmiyor. Sigara dumanının etkilerine gelene kadar kanser olunacak 1000 tane faktör var bu günlerde. Gıdadan tutun cep telefonlarının sinyallerine kadar >:(
  12. sofia

Ynt: Sigarayı Bırakmak İstemiyorum Baskı Kurmayın Diyenler Kaç Kişi Bende yanınızdayım

13. sofia

Bu da Benim Terios

Ynt: Bu da Benim Terios pardon
  14. sofia

Bu da Benim Terios

Ynt: Bu da Benim Terios GÜLE GÜLE KULLANIN
  15. sofia

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim FIKRA GİBİ AMA GERÇEK.... ------------------------------------------ Kahramanımız 'Seda SAYAN' yine bi sabah elleri belinde,programını sunuyor. O sırada bi canlı bağlantı olur ve... Seda SAYAN: AAloooğğğ kiminle görüşüyoruz ? Ben Mustafa Naber lan Mustafa ?Nerden...

16. sofia

Bir Tık' la Dilediğiniz Yere Gidin

Ynt: Bir Tık' la Dilediğiniz Yere Gidin http://www.yvettedefrance.com/Photos-du-monde/Fotos_monde.htm İkinci link eksik olmuş. Bu da dünya turu :)
  17. sofia

Bir Tık' la Dilediğiniz Yere Gidin

http://www.galenfrysinger.com/index.htm http://www.yvettedefrance.com/Photos
  18. sofia

Daihatsu Terios 1

Ynt: Daihatsu Terios 1 Çok teşekkür ederim:)

19. sofia

Daihatsu Terios 1

Ynt: Daihatsu Terios 1 benimde 2009 model terios um var. 3 kilit difransiyel varmış standart(2 arka 1 orta olmak üzere) motor 1.5, otomatik, benzini 9 lt falan yakıyor. 2000 motordan sonra hiçbişi diyebilirim. Şimdilik kumlarda geziniyorum batmadı ama arazi için kıyabileceğimi sanmıyorum...
  20. sofia

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? kara fatma, örümcek, hamam böceği, elim kadar olup uçmayı beceremeyip kafanıza falan düşen adını bilmediğim böcekten dana burnu diye hatırlıyorum sanki kısaca böceklerin tümünden bunun dışında yok.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri