Arama sonuçlarınız

1. osak

Koçero geliyor.....

Adı : Koçero Soyadı : İveco Doğum tarihi : 1999 Irkı : Beyaz Beden ölçüsü : 12,3 M3 Vukuatlı nüfus kaydı : 35.10 daily van Kuvveti / Gücü : 2800 motor / 110 hp Doğum salı günü sezeryan ile Maltepe'de gercekleşecektir... fotolar ve gelişimi an be an dostlarla paylaşılacaktır...... Durmak yok...

2. osak

Benim Karavanım; aslanahmet - Hakan (çadırvan)

Çadırwan yeni sahibine cumartesi günü kavuştu...iyi günlerde kullan Hakan.... Ben onun keyfini çok sürdüm, şimdi sıra sende....
  3. osak

Buzdolabının Soğutma Performansını Arttırmak İçin Pratik Bir Çözüm

Bir zihni sinir daha :))) Aslında bu yazdıklarımı soğutucuları yazıştığımız yere koyacaktım ama bulamadım. Eğer bulabilirsem orayada koyacağım :) Karavan iç sıcaklığı 30 derece. Amonyaklı dolabın 10 derece olması gerekiyor. Amaaaaa dolabın arkasına yerleştirdiğim 12 volt ile calışan fan...

4. osak

Ufak Bir Ege Turu

Temmuz ayı içinde vosvoscu arkadaşlar ile bir ege turu için hazırlanıyordum. Ancak yola cıkmadan bir gün evvel Küheylan'ın üst kapak contası su koyu verince onları kacırdım. Contamızı yaptıkdan sonra salı gecesi sabaha karşı yola koyuldum. İstikamet Ayvalık idi. Ayvalık'da Fransa'dan gelen...
  5. osak

Kendi Karavanını Yapanlar; VW T3 Camper - Ömer Sak (osak)

Bende, beni ve Küheylanı tanıştırayım sizlerle. Çocukluğu kamp ortamında geçmiş fakat daha sonradan aklı başına gelmiş bir kampçı adayıyım. Gezmek, doğa ile başbaşa kalmak, fotoğraf çekmek benim kampçı adayı olmama en büyük etken. 2007 senesinde çadırım ile başladığım 2.bahar gezilerine daha...

6. osak

Böyle Bir Kamping İçin Ne Düşünürsünüz?

Değerli gezenbilir dostlar, Eski bir kamp işletmecisi ailenin ferdi olarak üzerinde çalıştığım bir konuda sizlerin değerli fikirlerini almak istiyorum. Bu konuda bilgi, birikim ve tecrübeleri olan sizlerin düşünceleri benim için çok önemli. İstanbul yakınlarıda güleryüzlü, cana yakın bir aile...

7. osak

Fotoğraflarımı Sizlerle Paylaşmak İstedim

Merhaba Yeni bir Gezenbilirci olarak fotoğraflarımı sizinle paylaşmak istedim. Görüş, düşünce ve önerilerinizi beklerim. www.indexorg.com Sevgi ve Saygılarımla Ömer Sak

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR