Arama sonuçlarınız

1. H

Img Dosyasını Mapsource E Tanıtmak

hocam nasıl yaptığını biraz anlatmanız olası mı? Sağolun...

2. H

Img Dosyasını Mapsource E Tanıtmak

Merhaba Arkadaşlar... Uzun bir süredir araştırıyorum ama bulamıyorum. Notebook ta bulunan mapsource programına bir img dosyasını tanıtmak istiyorum. Ama başaramıyorum.. Bunun yöntemini bilen var mı? Lutfen yardımcı olun... Saygılar...
  3. H

2 Akü 1 Panel

Teşekkürler...

4. H

2 Akü 1 Panel

Bir teknem var... Teknede hemen hepsi led olan ışıklar dışında bir çeşme motoru, 2 sintine pompası ve bir ırgat var ki sorun asıl bu 1500 vatt Aslında seyirde tekne yaklaşık 30-35 amper dolum yapıyor saatte. Ama tekne asıl akü tüketimi yattığı yerde yiyor. Çünkü, çoğunlukla yatıyor . Yaşadığım...
  5. H

2 Akü 1 Panel

Teknemde; 2X135 amper akü var... 1 adet 100 Vatt güneş paneli almak istiyorum. 1 adet panel şarj cihazı ile akülere bağlayıp ikisinin de dolmasını nasıl sağlarım. Saygılar...

6. H

Nuvi 310 için Türçe karakter sorunu

Ynt: Nuvi 310 için Türçe karakter sorunu Sayın modaratör Reha Bey; Şimdiye kadar bu konuda b,r yardım alamadım. Sizin önerebileceğiniz birşeyler var mı? Saygılar...

7. H

Ynt: Nuvi 310 için Türçe karakter sorunu GPS'i Turkiye'den aldım. Ama garmin le sorun çözmek tam bir zora koşmak oluyor. Ben bu gps'i gittigidiyor aracılığı ile aldım. Faturası ve garantisi var. Geçtiğimiz aylarda cihazı yeni aldığım günlerde yine benim kullanımımdan kaynaklı bir sorun için...
  8. H

Merhaba... Garmin Nuvi 310 gps'imde bir süre önce webupdater ile güncelleştirme yaptıktan sonra Türkçe karakter sorunu oluştu. Navcity haritasında Ğ,İ gibi Türkçe karakterlerin yerine üzeri noktalı Y gibi karakterler çıkıyor... Bu Garmin'in Türkiyedeki yasal sitesinden yüklenen haritalar için de...
  9. H

Garmin GPS II'de PC Kablo Bağlantısı..

Ynt: Garmin GPS II'de PC Kablo Bağlantısı.. Teşekkürler mirim.. En kısa süre içerisinde deneyeceğim... Saygılar...

10. H

Ynt: Garmin GPS II'de PC Kablo Bağlantısı.. Tesekkür ederim hocam... Aslında baytekinde var ama tek özelliklisi yanlış anımsamıyorsam 60$ + kdv:( Oysa yukarıdaki linkte görülüyor adam iki özelliklisini 25$:( İnsanın alası gelmiyor. şeması olsa yapmak içten değil... Yine teşekkürler.. Saygılar...

11. H

Ynt: Garmin GPS II'de PC Kablo Bağlantısı.. Hocam ilgine teşekkür ederim... Saygılar... Sevgiler..
  12. H

Ynt: Garmin GPS II'de PC Kablo Bağlantısı.. [imgzoom]

13. H

Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı

Ynt: Navcity Türkiye Versiyon 2009.02 Çıktı Abi acemliğimi bağısla. bu image dosyasını nasıl açarım. Ve/veya bu img dosyasını PC'de garmin mapsource te nasıl çalıştırırım. Hemen bütün yolları denedim ama beceremedim... Saygılar...
  14. H

merhaba... Gamin GPSII de PC bağlantı kablosunun şeması var mı? Nasıl yapabilirim böyle bir aparatı? Kitapçığında PC Bağlantısı olabilir diyor ama bağlatı için kablo şeması yok:( Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  15. H

Laptopta Map Source Kullanma?

Ynt: Laptopta Map Source Kullanma? Herkese Merhaba... Google'dan bir dosya taratırken bulduğum bu forma yeni katıldım. Kısaca buraların yabancısıyım. Sağlığım elverirse; Seneye eşimle birlikte kıyı-kıyı Kuzey Ege'den Akdenize doğru açılmayı düşündüğüm ve güç bela alabildiğim bir teknem var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri