Arama sonuçlarınız

1. tarkan

96 Tahoe Orjinal Radyo

Aracımın üzerindeki orjinal radyosunda sadece tek numaralı kanalları dinleyebiliyoruz. Bunun bir ayarı varmıdır bütün kannaları dinleyebilmemiz için.? Olmadı orjinal teyp i çıkartayım yerine Single yada double dın bir cihaz takıyım istiyorum ama orjinalliğini bozmadan ve kesip biçmeden tabii...

2. tarkan

96 Tahoe için sol ön poryo bilyası

Araçta 70 milden sonra uğultu başlamıştı. Sol ön proyo bilyası nın değişmesi gerekiyormuş. Bu parçayı nereden temin edebilirim ? Bir kaç yere sordum 500-550 tl fiyat aldım. partstrain.com da sadece arkalar için olanı var ve fiyatı 50$. Bu işi daha hesaplı halledebilmek için tavsiyelerinizi...
  3. tarkan

96 Tahoe için Bug shield ve sun shield arıyorum.

96 Tahoe için Bug shield ve sun shield arıyorum.

4. tarkan

96 tahoe için Bug shield ve sun shield

96 Tahoe için Bug shield ve sun shield arıyorum. Daha önce konusu geçmiş ama bir sonuç yok gibi...
  5. tarkan

Antalyada bildiğiniz Chevrolet ustası yada v8 ustası varmı ?

Antalyada bilinen iyi bir usta varmı ? Tahoe için.. Aracımda şu an bir sıkıntı yok ama birşey olursa mudahele için kimi tavsiye edersiniz ??

6. tarkan

1995-1998 arası RR 4.0 SE

1995-1998 arası RR 4.0 SE almayı düşünüyorum. Forumda bu araçla ilgili bir bilgiye rastlamadım. Kullanan vveya bilenlerden bu araçla ilgili bilgi alabilirmiyiz.

7. tarkan

Tanıyan bilen varmı bu aracı

İlandaki arabayla ilgileniyorum. Bu aracı bilen,tanıyan varmı ? http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik_blazer_kazasiz_gazli-91WQQaXQQ19117649WQQpXQQdisplayitem
  8. tarkan

96 Öncesi Tahoe'ların Motoru Sorunlumudur, Neden Tercih Edilmiyor ?

96 modelden önceki tahoeların motoru sorunlumudur ? Neden tercih edilmiyor ? Vortec olmayan motora Lpg takılması daha hesaplı ama aynı oranda tasarruf ediliyormu ?
  9. tarkan

Blazer S-10 ve 4.3 V6 ?..

1991 model rangerover imi yeni sattım. 1990-1993 model 5 kapı Blazer almayı planlıyorum. Bu araçların kronik sorunları varmıdır ? Parça bulmada sıkıntı yaşarmıyım ? cevaplar için şimdiden teşekkürler.. ;)

10. tarkan

Satılık 1991 Model Range Rover 3.9 V8

Aracımı satıyorum. Fiyatı düştü.

11. tarkan

91 Range Rover

Öncelikle merhaba, Bir sene kadar önce gümrükten 91 Model Range Rover Classic aldım. Üzerinde eski tip Lpg sistemi vardı. Arabanın benzin sistemini komple çalışmaz hale getirmişler. Neyse, bu eski tip lpg yi söktük. Yerine sıralı sistem takmayı düşünüyordum ama verilen fiyatlar ( 3,500 ytl)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri