Arama sonuçlarınız

1. gelandewagen

2022 Yapimi Carsiva 2016 Iveco 3.0 M 4350 Şasi̇

ARACIM 2016 MODEL IVECO DAILY 3.000 MOTOR 4350 ŞASE 120 BİN KM’DE 2022 CARSIVA KARAVAN İMALATI OLUP ALMANYA TUV ONAYLI EKSİKSİZ VE KUSURSUZ BİR ARAÇTIR. ARAÇ KAPALI GARAJDA DURMAKTADIR. FİYAT: 3.250.000 TL TAKAS MERCEDES G SERİSİ, LAND ROVER DİSCOVERY 5 İLE YAPABİLİRİM. DETAYLI BİLGİ VE...

2. gelandewagen

Semi Entegre Karavan Tavsiyesi

Motokaravan tecrübemiz oldu memnun kalmıştık. Biraz araştırdıkça sorguluyorum da anladığım kadarıyla motokaravanla semi entegre arasında hacim ve +1 yatak kapasitesi farkı var acaba bu kadar fiyat farkı vermeye değer mi diye
  3. gelandewagen

Aynı model motokaravanla semi entegre kasa arasında hacim olarak kaç metreküp fark oluyor?

4. gelandewagen

Merhaba arkadaşlar karavan dünyasına yeni katılacağım. 700-800 bin TL civarı bütçem var. Sıfır 4 kişilik semi entegre veya temiz kullanılmış bir semi entegre karavan düşünüyorum. Aracı kendim alıp tavsiye edebileceğiniz bir firmaya da yaptırabilirim. -Araç olarak hangi markayı tavsiye...
  5. gelandewagen

Satılık 2005 Model Cherokee Kj 2.8 Crd

Hayır satmadım aracı henüz

6. gelandewagen

Güncel aracım halen satılık

7. gelandewagen

Duyuru - Recall - Gerİ Çağrilan Cherokee' Lar Hakk.

Yavuz Bey iyi akşamlar ben aracımı alalı 1 yıl oldu yaklaşık demirin takılıp takılmadığını dışardan anlayabilir miyim?
  8. gelandewagen

3.7 Cherokee Yi Nasıl Bilirsiniz Ağalar

Bende 2.8 CRD kullanıyorum diğer kullandığım arazi araçlarına göre oldukça rahat tavsiye ederim. Biraz titiz olduğumdan dolayı motorun çoğu parçasını değiştirdim yaklaşık 20 bin tl ye yakın masraf edip sıfır ayarına getirdim maşallah saat gibi yaptım. Binek araç ihtiyacımdan dolayı satmayı...
  9. gelandewagen

Yeni Jimny 2018-2019

Bu araç için 150 bin çok pahalı

10. gelandewagen

Yakıt tüketimi ortalama 9-10 lt. 6 aylık vergi 1100 tl

11. gelandewagen

E evet dediğiniz gibi harika arabalar çok konforlu, atik ve sağlam araçlar. Eşim şehir içinde park sıkıntısı çektiği için satıyorum. Yoksa bakımını yap ömürlük araçlar.
  12. gelandewagen

Yeni Jimny 2018-2019

Araç çok güzel olmuş yalnız 100 binin üstü olursa tercih edilmez. 4 kapılı modelini de çıkarsalar Harika olur. Yakıt tüketimi nedir bu aracın?

13. gelandewagen

İyi günler arkadaşlar. Şehiriçinde binek araç ihtiyacım olduğu için severek kullandığım aracımı satmaya karar verdim. Aracım 2005 model makyajlı kasa 2.8 Crd Limited. 202 bin km’de. Fiyat 62.500 tl pazarlık payı var. ARACIMIN TRİGER SETİ, TURBO HORTUMLARI, ŞANZIMAN FİLTRESİ VE YAĞI, ROT...
  14. gelandewagen

2005 3.7 Yakıt Durumu Araştırması

2005 2.8 crd aracıma yazılım yüklettim arazi lastikleriyle yakıt tüketimi ortalama 9-10 lt civarında. bu araca göre makul diye düşünüyorum
  15. gelandewagen

Honda Hrv Devir Dalgalanması

benim eski aracımda da aynı sıkıntı vardı birebir aynısı iyi bilen bir ustaya gösterdim niva61 arkadaşın dediği gibi önceki usta orjinal yağ kullanmadığından dolayı titreme-sönme-devir dalgalanması oluyordu. yaklaşık 50 bin km bu şekilde kullandım bende. çok büyük bir sorun değil ama insanı...

16. gelandewagen

2004 2.4 Kj Jeep Cherokee

Arkadaşlar 7 nolu parça lazım bana nerden temin edebilirim? Usta “Sibop kapağına giden buhar emiş hortumu” dedi. 6 ve 7 lazımdı 6 nolu parçayı temin ettim. Parça Kodu: 53013729AC
  17. gelandewagen

dün kazayla aracın iç lambasını kırdım :) bu lambayı temin edebileceğimiz site var mı? bide yurtdışında aksesuar olarak tavsiye edeceğiniz web sitesi bulunuyor mu
  18. gelandewagen

evet parçası biraz sıkıntı yaratabiliyor. özellikle iç aksamları zor bulunuyor.

19. gelandewagen

Evet haklısınız. Ben Adana’da bulunuyorum. Bu çevrede tavsiye edeceğiniz servis var mı?
  20. gelandewagen

Teşekkür ediyorum. Şanzıman ve motor yağı tavsiyeniz var mı? Bide km değişim aralığı nedir tavsiyeniz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri