Arama sonuçlarınız

1. küçük ağa

Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı

Terör nedeniyle uzun yıllardır çıkılmayan Amanosların Kalbine yolculuk yaptık

2. küçük ağa

Hafta sonu Amanoslara kaçış

Almanyadan emekli amcamız beni doğduğum ve çocukluğumun geçtiği dağlara götürürmüsünüz dedi tabi ne demek dedik
  3. küçük ağa

Amanoslarda Bahçe Bakımı ve Organik Üretim

amanoslarda bahçe bakımı

4. küçük ağa

Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

10 Nisan 2011 Polis Teşkilatının 166. Kuruluş Yildönümü ve Polis Haftası kutlama etkinlikleri yapıldı.
  5. küçük ağa

Gezenbilir Hatay Off Road Grubu; Belen Gediği - Kavaklıoluk Keşif Gezisi (20 Mart 2011)

Planladığımız geziye başlamak üzere evden hareket ettik.

6. küçük ağa

Hatay Gezenbilir Off Road gurubu Belen Gediği-Kavaklıoluk Keşif gezisi(20.03.11

20.03.2011 Tarihinde Planladığımız keşif gezimizle ilgili rotamız.

7. küçük ağa

Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı

SAC KÖMBESİ YAPIMI Hatay mutfağının şöhreti herkesçe bilinmektedir. Off road sporu yapan arkadaşlarımız genelde arazide mangal ve ızgara türü yemekler hazırlamaktadırlar. Ben alternatif olarak yöremize has sac kömbesinin de arazide rahatlıkla yapılabileceğini, kısaca sizlere göstermek...
  8. küçük ağa

Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011)

1. Sedat Bakır,Burak Bakır,Mehmet Koca (Mİtsubishi Pajero) 2. Menderes Şereflişan,Hülya-Kumsal Şereflişan(LR SIII) 3. Yaşar Ergün Suzuki X90 4. Erdinç Ediboğlu, Yılmaz Altunay, Mahmut Yıldırım, Ümit Sıkar - Ford Ranger 5. Feridun Bahadırlı ve Mustafa Sabuncuoğlu - Ford Ranger 6. Mevlüt Duman -...
  9. küçük ağa

Amanos'larda Nar Ekşisi Yapımı

Nar Ekşisi yada nar şurubu.. Nasıl Yapılır ? Yöremize has Nar Ekşisi yada Nar şurubu diğer adıyla Hatay Şurubu olarak bilinen nar ekşisi yapımı devam ediyor. Sabahın Erken saatlerinde Nar ağaçlarından ka^ra lar yardımıyla toplanan Nar, erkekler tarafndan ortadan ikiye ayrılır. Kadınlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri