Arama sonuçlarınız

1. T

Karacan Kapı Ve Pencere

Herkese Selamlar, Karavan kapı ve pencereleri arıyorum aradığım firmalar ya esnaflığı bilmiyor ya da kötü satıcılar, bulduklarım ateş pahası, bazısı da dışarıya mal vermiyoruz diyorlar. Özellikle karavan kapısında ve avadanlık için kullanılacak küçük hacimlerin kapaklarını bulmakta sıkıntı...

2. T

2008 Pathfinder Kumanda

Selamlar, 2008 pathfinder aracımın yedek anahtarı (anahtarsız çalışıyor, kumandası daha doğru olacak) kayıp yedeği olmadığı içinde tek anahtarla kullanmak riskli, bunu yaptırabileceğim bir adres veya anahtarcı tavsiyeniz olabilir mi? İstanbul Anadolu yakasında Kadosan ve Ümraniye sanayide...
  3. T

Servis Tavsiyesi

Selamlar, Yeni aldığım aracımda (40 gün önce) geçen hafta gaza yüklendiğim zamanlar, siyah duman atmaya başladı, önemsemedim, evvelki gün arabada hissedilir ölçüde güç kaybı oluştu, Bostancı sanayi'de tanıdığım bir Nissan servisine götürdüm, daha derdimi anlatmadan, turbo vakum sensöründendir...

4. T

Pathfinder Navigasyon Kurumu

Selamlar herkese, 2008 nissan pathfinder sahibiyim aracın navigasyon sistemini bir türlü kurup çalıştıramadım, bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımdan destek beliyorum, veya İstanbul içinde kurulum yaptırabileceğim bir yer var mı? bildiğiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Elgin SAYINALP
  5. T

2008 Pathfinder Kullanım Kitabı

Selamlar, Yeni almış olduğum 2008 model pathfinder'ımda kullanım kitabı maalesef çıkmadı ücreti mukabili bana kendi kitapçığının fotokopi ile çoğaltırmasını yaptırabilecek bir arkadaşım var mı? acaba, bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Elgin SAYINALP

6. T

İt Pack Nedir

Selamlar, Pathfinder 2006 IT PACK nedir? it pack neleri içerir konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim, Şimdiden teşekkür ederim. Elgin SAYINALP Almaty-KAZAKHSTAN

7. T

Sizce Hangisi Akıllıca.

Selamlar, Uzun zamandır 2005 model ve üzeri pathfinder almak istiyorum, ancak karasız kaldım, sizce km az fiyatı pahalı bir araç mı? yoksa km. çok ucuz bir araç mı? bunları karşılaştırıken motor haricindeki yürüyen aksamın ve diğer üst yapınınaynı olduğunu düşünerek sorumu soruyorum. Piyasada...
  8. T

Navara Kısa Ve Uzun Kasa

Selamlar herkese, Navara'da uzun ve kısa kasa mevcut mu? eğer böyle bir ayırım varsa bunu model, tip vs. nasıl ayırıyoruz? Sormamdaki amacım, internetteki satılık ilanlarında bu detay yok, kısa kasa arıyorum, nasıl bulunabilir? Elgin SAYINALP
  9. T

Nissan Patfinder 2.5 Tdi

Selamlar, Aslında konuyu nereye açacağımı çok düşündüm ve en çok haraketin olduğu GARAJ bölümüne açmayı uygun gördüm, eğer hatalı davrandıysam peşinen özür diliyorum. Epeyce bir süredir 2005-2007 arası dizel bir Nissan Pathfinder almak istiyorum, bu araçla ilgili Türkçe pek bir kaynak ve yorum...

10. T

deklinasyon acisi

Selamlar, Pusulasi olan Timex Expedition WS4 marka kol saatimin pusulasini ayarlayabilmem icin ISTANBUL icin deklinasyon acisina ihtiyacim var, ancak bir turlu bulamadim, konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardimlarini bekliyorum. TB2NDY Elgin SAYINALP ISTANBUL

11. T

blackberry 8310 gps

Selamlar, Yurtdışından gelirken Blackberry 8310 GPS'li telefon getirdim ve bunu da bağlıu olduğum telefon servis sağlayıcısı üzerinden (pasaportumla beraber) tescil ettirip yasallaştırdım. Telefonun kendi üzerinde GPS alıcısı var, istanbul'da buna navigator programı yükletecek bir yer aradım...
  12. T

SJ 413

Selamlar, Uzun zamandır Afganistan'da çalışıyorum (mimar'ım aynı zamanda radyo amatörüyüm TB2NDY), uzun zaman da eski sovyet cumhuriyetlerinde çalıştım; hemen hemen görmediğim hatta kullanmadığım arazi aracı kalmadı (özellikle Afganistan'da), yakında nasip olursa Türkiye'ye döneceğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri