Arama sonuçlarınız

1. turkogluturker

Toyota Prado 4.0 Motor Yağı

Selamlar Lpg li 4.0 v6 prado için hangi yağı tercih ediyorsunuz, 5w30 söyleniyor ama lpg ve yüksek km.(330.000) sebebiyle hangisini kullanmalıyız. teşekkürler

2. turkogluturker

Toyota Corolla Ae95 4WD (büyüyünce Land cruiser olacak )

Merhaba arkadaşlar kısa zaman önce aldığım aracımı sizlerle paylaşmak istedim, Türkiye'de az bulunan bir model sürekli 4 çeker ayrıca diferansiyel kilidi var, yakında boya ve bakıma alınacak bu arada forumdaki üstatlara danışmak istediğim bazı konular var şimdiden teşekkürler :))))
  3. turkogluturker

GPS ALAN 500

Merhabalar GPS sıfır hiç kullanılmamıştır ,harita yüklü Özellikler Türkçe menü Renk : Gri. Ebat : 6.2x13x3 cm Ağırlık : 147gr ( Pil ve CF kart hariç ) Pil : 2 adet AA Hız : 0.1 m/sn Çözünürlük : 100x160 Yükseklik : 1.000m - 18.000m Harita Ölçeği : 100m -1200 m 9 değişik zoom...

4. turkogluturker

Bursa'daki hardal siyah renkli defender

Hafta sonu bursa da gördügüm bu defender'a hayran kaldım herhalde yeni toplanmış ,eger gezenbilir üyesiyse resim detayları paylasmasını bekliyorum inanılmaz bi renk uyumu olmus sevgi ve saygılarımla
  5. turkogluturker

Unimog U 5000; Acayip Bişey.

gecen hafta katıldıgım tekirdag yamacparasüt festivalinde görevliydi bu araclar ,türkiyede sadece 5 ad varmıs 4'ü tekirdagda görevli ford transitle yetisemedik yolda feciiii bişey paylasmak istedim sevgiler

6. turkogluturker

Toyota VX80 Böyle Kullanılır

http://dailymotion.virgilio.it/relevance/search/toyota/video/x59p09_toyota-land-cruiser-unknownparamete_auto

7. turkogluturker

Teamstratus Tanıtım Videosu ( Bursa )

http://www.ucusvideo.com/video/1737/TEAMSTRATUS-TANITIM-VİDEO
  8. turkogluturker

Unimog Virüsü Bulaşmış..

merhabalar arkadaslar bir unimog merakı sardı fena halde suan için zorda olsa bir gün mutlaka unimog toplayacagım dev lastikler tam benim tarzımmıs bunu farkettim,simdi grupta az sayıda olan unimog sahipleri biraz bilgilendirirlerse cok sevinecegim,fiyatlar az cok belli ham hali olarak resimdeki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri