Arama sonuçlarınız

1. mustafa_arslan

Bisiklet Tekniği

Arkadaşlar tekrar merhaba geçtiğimiz günlerde likya yolu bisiklet turu planımdan bahsetmiştim,bugün turun en önemli parçası olan bisikleti temin ettim ve üzerine binişimle birlikte 5 dk sonra yokuşta sert bir düşüş yaşadım uzun yola çıkmama az kaldı bisiklet için reflkeks cesaret kontrol gibi...

2. mustafa_arslan

Likya Yolu İçin Bisiklet Rotası

Herkese selamlar , Tarihi likya yolu için bisiklet rotasına ihtiyaç duymaktayım Temmuz ayında ne kadar doğru henüz araştırma sürecindeyim uzun yol bisiklet tecrübem yok 32 yaşındayım 13 -14 yaşlarından bu yana bisiklet sürmedim en son 2006 da triatlon yarışında sürdüm bisikleti oda sadece...
  3. mustafa_arslan

Güney Sahillerinde Ücret Ödemeden Kamp Yapılacak Yer Neresi Olabilir ?

Merhaba, Marmaris fethiye gibi sahil bölgelerinde ücretli kampların dışında çadır kurabileceğimiz mekan önerisi olan varmı arkadaşlar benim aklıma duş sorunu geliyor gerçi ama bu konuda deneyimi olan arkadaş varsa bilgilenmek isterim

4. mustafa_arslan

Ege Bölgesinde Kimsenin Olmadığı Kamp Alanı

Merhaba, Ege bölgesi ve yakın civarda tek başına 1 hafta boyunca kalabileceğim ateş yakıp , su kaynağı olan yer seçimi konusunda yönlendirmede bulunabilecek arkadaşlardan bilgi ve tavsiyelerini rica ediyorum
  5. mustafa_arslan

Ohrid gölü hakkında bilgilendirme bekliyorum

Arkadaşlar eğelnceli bir yer gibi geldi gezi hakkında ön bilgi yapabilecek dostlarımız ilgilenirse sevinirim

6. mustafa_arslan

fethiyede kimsenin olmadığı deniz kenarı kamp yeribilen varmı ?

Merhaba arkadaşlar fethiyede kamp kurabileceğimiz bir yer araştırıyorum deniz kenarında olmasını istiyoruz 2-3 gün kamp atabileceğimiz bir yer yada yakın çevresinde kimsenin olmadığı kafa dinleyebileceğimiz bir öneriye ihtiyacımız var?

7. mustafa_arslan

son zamnlarda hangi şarkıyı dnliyorsun (yada film müzikleri)

ilk ben başlıyım bölecce yeni müzikleri keşfetme fırsatı buluruz Everybody's Got To Learn Sometime - Beck Long Nights de Eddie Vedder Radiohead - Everything in Its Right Place The Pixies : Where Is My Mind
  8. mustafa_arslan

Haziran Ayında Başlayacak Türkiye Turuna Arkadaş Arıyorum

10 haziran da egeden akdeniz g.doğu d.anadolu karadeniz kıyıları yada sizinde önerilerinzii dikkate alırım yolculuğu otostop ve ucuz harcamalarla uzun tutma niyetindeyim 25 yaşınadayım yaş sınırlaması yapmıyorum maceracı ve gezgin ruhlu arkadaşların fikir öneri ve ilgilerini bekliyorum doğa ya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri