Arama sonuçlarınız

1. serciventure

Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih Ve Deniz İçin Antalya'da (29 Ağustos-04 Eylül 2011)

Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Tarih ve Deniz için Antalya'da (29 Ağustos-04 Eylül 2011) Canyoning ekibi olarak sizleri aramızda tekrar görmek isteriz. tekrar görüşmek üzeri. :)

2. serciventure

Trekking Grupları (Akdeniz)

Ynt: Trekking Grupları (Akdeniz) Zerrin hanım merhaba. göynük kanyon park'tada trekking turları düzenliyoruz. :)
  3. serciventure

Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi Merhaba tekrar. Kuzdere kanyonu yanı kesmeboğazı da deniyor burası da çok güzel bir kanyondur. hatta kanyon içinde ayrı kanyonu olan bir yerdir. Burada da kanyoning turları düzenleniyor. eski zamanlarda daha da cazipti bu turlar ama şuan hemen hemen hiç...

4. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi uzatmayalım artık !! ...
  5. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi uslübüm size dokynmuş anlaşılan. Ben hiçbir yere çalıştığım yerin reklamını yapmak için üye olmadım. Ön yargı kötü bir hastalıktır. Dediğiniz yerler öyle oldu ewet. Ama her olaya aynı zihniyetle bakamazsınız. Benim doğa için ve doğa sporları için elimden...

6. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi Yetkili firma giriş ücretlerini biraz düşürürse yıllarca keyifle giitiğimiz Göynük kanyonuna elbette gitmek isteriz ama bir alternatif daha var kanyona yukarıdan girmek o zaman sıkıntı olmuyor sadece en sondaki şelalede bir istasyon bırak kafi dönüş için...

7. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi Evet tel çekildi ücretlendi. Bir şikayetınız varsa ilgili kurumlara başvurabilirsiniz. İnsanlar artık bunun böyle olduğunu hazmedene kadar bu şekilde bir tepki görebilirsiniz. yanı bu oraya gelırken sızınde yaklaşımınıza göre değişebılır. 1 senedır bu...
  8. serciventure

Likya Yolu Haritası Bulunur !

Ynt: Likya Yolu Haritası Bulunur ! Sahibinden . com dan * Anasayfa * Alışveriş * Kitap & Dergi * Dergi * Doğa & Gezi & Tatil diye girersenız oradan bulabılırsınız Lycian way harita diye Saygılarımla .
  9. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi Depreşelim. :))

10. serciventure

Ynt: Göynük Kanyonunda Canyoning Keyfi Göynük kanyonu Etkinlikleri

11. serciventure

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011)

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Merhaba Marginal . anlamadım yazdığını. !! haritayımı daha önce görmedın yoksa likya yolunumu ? Likya yolu neki dolaşmadığım dağ tepe kalmadı. sormak istedıklerın varsa istedığın kadar yardımcı olurum. Bilgi ücretsız. ;)
  12. serciventure

Antalyanın Kemer/ Göynük ilçesi yakınındakı Göynük Kanyonundaki Canyoning turları herkese açık bir etkınlıktır. 7 den 70 e her yaştakiler spor sever doğa dostları için düzenlenen etkınlıklere istersenız bireysel istersenızde gruplara dahil olarak bu etkınlıklere katılabılırsınız. profesyonel...

13. serciventure

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011)

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Likya yolunuıınkapsamlı harıtasını isteyenler için bir adress. piyasadakı en iyi harita !! http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-dergi-lycian-way-likya-yolu-haritasi-2011-45629368/detay
  14. serciventure

LİKYA YOLU HAZİRAN

Ynt: LİKYA YOLU HAZİRAN Likya yolunuıın kapsamlı harıtasını isteyenler için bir adress. piyasadakı en iyi harita !! http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-dergi-lycian-way-likya-yolu-haritasi-2011-45629368/detay
  15. serciventure

7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 Likya yolunuıınkapsamlı harıtasını isteyenler için bir adress. piyasadakı en iyi harita !! http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-dergi-lycian-way-likya-yolu-haritasi-2011-45629368/detay

16. serciventure

Likya Yolu Yardım; Finike mi Demre mi?

Ynt: Likya Yolu Yardım; Finike mi Demre mi? Bence kemer olympos tarafına gel finikeden. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-dergi-lycian-way-likya-yolu-haritasi-2011-45629368/detay
  17. serciventure

LİKYA YOLU HARİTASI !!! En iyisi

Arkadaşlar Likya yolu ile ilgili çok kapsamlı bir harıtaya sahip olmak istersenız linke bakın. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-dergi-lycian-way-likya-yolu-haritasi-2011-45629368/detay
  18. serciventure

Likya Yolu Haritası Bulunur !

Likya yolu haritası isteyenler. elimde baya bir bu harıtadan var. 50 ye 70 . her dag her tepe yukseltısıyle mevcut. yolun her kenarı köşesı belırtılmış durumda. ufak bır örneği ekte .kargolanır . isteyenler özel msj ile ulaşsın. saygılar.

19. serciventure

Kate Clow'un "Likya Yolu" Kitabının Türkçesi'ni Arıyorum?

Ynt: Kate Clow'un "Likya Yolu" Kitabının Türkçesi'ni Arıyorum? Merhaba. Kitabın ingilizcesini türkçesini bilmem ama benım elimde likya yolunun en kapsamlı haritası var. hisarçandırdan fethiyeye her dagın yukseltısı her tepe hemen hemen her detay var harıtada.isteyen olursa elimde çok mıktarda...
  20. serciventure

Antalya Olympos

Ynt: Antalya Olympos teşekkür ederimm. inşallah havalar güzel oldukça oluyoo aktıvite :)) kaya tırmanışı (spor tırmanış) için gereklı ekıpmanlar tek basına alıcaksan biraz pahalı tutar. kulüplerden yada bır kac arkadas bırleşılerek alınması daha mantıklı olur. ama tabıkıı güvendıgın bır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri