Arama sonuçlarınız

1. çağlar

Toyota Hilux Revo (2016) Konfor Amaçlı Yükseltme Kiti

selam Aracım hilux değil land cruiser öncelikle.ironman medium ağırlık kit var . Ne marka ne tip yükseltme kiti takarsanız takın hiçbirzaman fabrikasyon konforu bulamazsınız.Arac daha sert hale gelir. Yükseltme kitlerinin ana amacı araca sonradan eklenen ağırlıkların (vinç,demir...

2. çağlar

Bf At Ko Vs Bf At Ko2

ıslak zeminde(asfaltta) hiç sorun yaşamadım birçok kış lastiğindende çok daha iyidir.(aracın ağırlığı,sürekli 4 veya 2 çeker seyir,lastiğin gevremiş kurumuş olması,aracın yükseltilmiş dinamiklerinin değiştirilmiş olması,kamberi kasteri rotu fren merkezi vs.vs. etkileyen sebeplerden birkaçı...
  3. çağlar

Bf At Ko Vs Bf At Ko2

Ben öyle aman aman bir fark gözlemlemedim.Eski desen yeni desen olarak.cıvık çamurda ikiside iş yapmıyor o garanti.Ama ıslak asfalt ,kar,buz,toprak yol ,başarılı lastik.Gürültü kabul edilebilir konforlu sayılır seviyede.Hamuru güzel yumuşak buda taşlık kayalık yerlerde çabuk yıpranmaya neden...

4. çağlar

2001-4 Lr Disco Almak Istiyorum

Dizel sevenlere saygı duymakla beraber dizelini kullanmış v8 inin sahibi olmuş biri olarak tercihim v8 dir.(v8 in de 8 liği tartışılır gerçi) dizel ile lpgli v8 aynı tüketim değerlerine sahiptir diye düşünüyorum. Belirtmek isterim ki ikiside sorunsuz motorlar değildir. not:Bu araclara...
  5. çağlar

Zj Fren Iyileştirme Önerileri

Getirmek ,gümrük vs. sorunlu bir iş olmasaydı uygun olabilirdi . Kendi aracımdada yaptığım gibi öncelikle disklerde yeterli et kalınlığı varsa güzel bir torna sonrası kaliteli balatalar ve üretici tavsiyesi ile hidroliğin değiştirilmesi ve havaların güzel alınmasından sonra %30-40 a yakın bir...

6. çağlar

Forester Vs Grand Vitara

oyum kesinlikle suzukiden yanadır.orta ufak segmentte en başarılı arazi aracıdır bana göre.

7. çağlar

Discovery Td5 Su Alma Sorunu

Ynt: Discovery Td5 Su Alma Sorunu Emrah sorunu çözemediysen aracın altına yatıp birde şu linktekini dene.Bende de vardı aynı olay böyle çözdüm. http://www.landroversonly.com/forums/f40/read-if-you-have-water-leaking-your-carpets-43045/ selamlar.
  8. çağlar

Araç Kararsızlığı;

Ynt: Araç Kararsızlığı; yaşamadıysan yaşayacan elbet birgün ;D satmayacam şerefsizi duracak gözümün önünde.. çipini sevsinler onun,3 gün sonra şanzımanım bitti,motoruma sekman kaçtı diye ağlarsan görürüm ben seni.
  9. çağlar

Araç Kararsızlığı;

Ynt: Araç Kararsızlığı; sn.Baran emrah arkadaşımıza katılıyorum.Yanlız o daha kibar ve seviyeli anlatmış durumu:) toyotacı olmama rağmen şu anda 2001 discovery kullanıyorum (benzinli v8). discovery almayın derim.Gelin beni dinleyin:)) mesela dinlemediniz beni aldınız: tavanı...

10. çağlar

Yeni vx100 sahibiyim

Ynt: Yeni Vx100 Sahibiyim selam 100 kasalarda olabilen bir durum.plastikler sökülüp biraz greslede çözülebilir,çözülemiyorsa muhtemel hareketi sağlayan motorlarda sorun var.

11. çağlar

Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

Ynt: Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5 Alma artık alma sonu gelmez dipsiz kuyu bu lanover :'(
  12. çağlar

Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim oo burda ortam şenlenmiş. yavuzum hayırlı olsun umutla eksozdan tüttüre tüttüre gidersiniz artık:))) vx100 vergisi kasko değerine göre indirimle 3000 var yıllık.yakıtta iyi bir lpg ile 750 krş civarıdır.İlk alım temiz vx100...

13. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim ailece severek kullanıyoruz ;D ;D
  14. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim tabii söylerim.
  15. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim Arda sağolsun kankam oldu zaten discoyla birlikte. ;D

16. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim dedim ya aristokrat bir duruşu vardır dururken giderken ,ama altına yatıp yağ kaçağı nerdedir oyunu oynadığımızda ise daha samimi ve sevecen hissetirir ;D ;D ;D Ben aslında ingiliz mantığını çözüyorum yavaş yavaş. sorun...
  17. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim yo yo kesinlikle senin için söylemedim,konuyu okuyanlar için yazdım. tabiki tek el düzgün kullanılmış araçla ,diğerleri arasında kat kat fark olucaktır.Herzaman söylediğim aracı alırken temizini almalı ,kurcalanmış aracı ne...
  18. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim Kıvanç beye katılıyorum.. Bu kadar kötülemişsin aracıda niye biniyorsun diyenler olabilir:) 2001 model 400 bin kmde land cruisera 70-80 bin lira vermek mantıksız geliyor şu durumda.Hele amerikalı bu aracı 5000 dolara alıp depoyu...

19. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim sn.epino Her türlü arazi aracını, her tür arazide kullanmış biri olarak ki bunların bir kısmı ,en sertinden modifiyeli bir kısmı daha yumuşak bir kısmıda orta sert olarak, söyleceklerim şunlar .. Land rover araçları...
  20. çağlar

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim disco 2 v8 olmazmı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri