Arama sonuçlarınız

1. teginalp

1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

Araciniz hayirli ugurlu olsun. Bende yaklasik 3 ay once bj 60 imi aldim. 1987 model dizel bir araç. Daha oncesinde lada niva, LR defender kullanicisiydim. Allah saglik sihhat verirse bir muddet te bj60 a binmek istiyorum. Bu arabalarin duydugum.kadariyla en korkulacak yerleri kaporta. Onun...

2. teginalp

Satilik 1987 Model Di̇zel Defender 110

Arkadaşlar selam, işim gereği kullandığım 1987 model Defenderimi başka bir araç (Hilux) almak için satıyorum. aracın içini yaptırmadım. yani döşeme ve muayene hariç herşeyini yaptırdım. Hayvancılıkla uğraştığım için içerisine bazen koyun keçi koyuyorum. o yüzden iç döşemesini yaptırmadım...
  3. teginalp

215/65/16 Eski Kışlık Lastik Seti -tamamen Sağlam

lastikler hala duruyor mu? ve defender için kulanılabilir mi? ustalar bi yardımcı olsa?

4. teginalp

Defender Için Ön Ara Koltuk / Konsol 250,00.-tl

Selam koltuklar duruyor mu?
  5. teginalp

Defender 110 Dan Çıkma Sıfıra Yakın Komple Koltuk Takımı

Selam biraz geç oldu ama koltuklar duruyormu? kolay gelsin

6. teginalp

Defender 110 Düz Dizel Motor Arıyorum.

evet ilanda gördüm 1.500 tl ye de bi tane var ama kafama takılan istanbuldan sivasa nasıl getireceğim. bu konuda fikri olan var mıdır? ilginiz için ayrıca teşekkür ederim Groma Sağlıcakla kalın.

7. teginalp

Bu arada arkadaşlar Gaziantep ve çevresinden de olabilir. Eskilerden göktuğ bey vardı buralarda. kendisinin nick ini ve numarasını kaybettim. Buradan kendisine de seslenmek isterim. Göktuğ usta :)
  8. teginalp

Satılık Defender 2.5 Dizel Motor + Lt77 Şanzuman

ilan güncel midir? kolay gelsin.
  9. teginalp

arkadaşlar selam, Hali hazırda kullandığım 87 model düz dizel defender 110 için motor arıyorum. Mevcut motorunda blok çatlak. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilircek arkadaşlardan destek bekliyorum. Araç şuan sivasta. tamiri veya çıkma motor takılması konusunda deneyimlerinizi ve önerilerinizi...

10. teginalp

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Başkanımıza Allah Rahmet Eylesin. Geride kalanlara ise Allah sabırlar versin. Tüm ailesinin ve Gezenbilir ailesinin de başı sağ olsun.

11. teginalp

235/85R16 Goodyear Warngler MTR

Ynt: 235/85R16 Goodyear Warngler MTR hayırlısı olsun kenan bey, ilginiz icin tşk. iyi günler
  12. teginalp

235/85R16 Goodyear Warngler MTR

Ynt: 235/85R16 Goodyear Warngler MTR kenan bey slm, şu işe bakın ki ayni lastiklerden bir takım aldım. ama sizin lastikleri de kullanılabilir olduktan sonra almak istiyorum. inşallah istanbula gelebiirsem alıp götüreceğim. Tabii lastikler hala duruyorsa Saygılarımla

13. teginalp

V8 130 Defender Yeniden Doğuyor

V8 130 Defenden Yeniden Doğuyor takipteyim. Herkesin eline emeğine sağlık :)
  14. teginalp

GEZENBİLİR STİCKER I

Ynt: GEZENBİLİR STİCKER I Takip arkadaşlar. Aslında daha iyi organize olabiliriz. en azından sistemli bir şekilde gönderim sağlanabilir. yada bu işlerden anlayan biri varsa yaptırmasını sağlayabiliriz. Kolay gelsin
  15. teginalp

Satılık Defender Dizel Motor + Şanzıman+Arazi Şanzımanı

Ynt: Satılık Defender Dizel Motor + Şanzıman+Arazi Şanzımanı slmlar Motor + şanzımanlar için güncel fiyat alabilir miyiz? saygılar

16. teginalp

satılık cj 3 ön ayna mahruti

Ynt: satılık cj 3 ön ayna mahruti mustafa bey slm, Bu bahsettiğiniz ayna mahruti 74 model cj 5 için uygun mudur? yeni bi araç alıyorumda. Eğer uygunsa fiyat konusunda bilgi alabilir miyi? Kolay gelsin.
  17. teginalp

Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013) Valla tarık ilk akla gelen ( ve muhtemelen benden önce de söyleyenler olmuştur) gelen veya gelemeyen arkadaşların gönlünden geçen para toplamaktır ama hem bunun organizasyonu çok zor hemde farklı prosedürler gerekiyor...
  18. teginalp

Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...)

Ynt: Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...) ne kafa şişirmesi kardeş eline emeğine sağlık.Ben senin kadar tecrübeli değilim. ilk arabamı aldım :) o yüzden sizin gibi tecrübelilerden öğrenmeye çalışıyoruz. ben dediğim gibi hala el vurdurmadım. Gerçi el vurdurmama...

19. teginalp

satılık 110 dizel defender acil zararına satıyorum

Ynt: satılık 110 dizel defender acil zararına satıyorum mevlam yardımcınız olsun.Güncel fiyat bilgisi alabilir miyiz?
  20. teginalp

Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...)

Ynt: Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...) nihat kardeş valla merakla takip ediyoruz. Bu turbo konusu hakkaten ilginç !!!!! Arkadaşlar neden yapmak istemiyor. Herhangi bir sıkıntı olursa zaten senin sözünle yapmış olacaklar. yoksa ekmek kapılarından olmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri