Arama sonuçlarınız

1. Jimny_Mehmet

Müstaki̇l Tarla Anayola Yakin Doga Tutkunlarina Köy Yaşami

Sakarya Taraklı'da müstakil(tek) tapulu tarla 3.074m2 Ada No 167 Parsel No 3 Pafta No H25a12b1 Fiyat:150.000 TL İletişim: 0532 277 09 65

2. Jimny_Mehmet

Doğa Tutkunlarina Çam Ormanina Sinir Müstaki̇l Tapulu Tarla

Sakarya/Taraklı'da 3.000m2 müstakil(tek) tapulu Tarla Ada No 164 Parsel No 38 Pafta No H25A-12B1 Fiyat: 150.000 TL İletişim: 0532 277 09 65
  3. Jimny_Mehmet

Bilmem Kaç Milyonuncu Yunanistan Gezimiz

Değerli arkadaşlar iş icabıyla ortalama 2 ayda bir Yunanistan'a gidiyorum. Fakat bu sefer uzun zamandır yapamadığım tatil için Yunanistana'ın Thassos adasına gittim. Adanın bilgilerini yazmıyorum zaten malumunuz Google amca her türlü bilgiyi veriyor. Ben sizlere daha çok yaptıklarımı...

4. Jimny_Mehmet

1 Ay 3 Ülke Nepal, Bulgaristan, Yunanistan 1.bölüm Nepal

Aşağıdaki yazıda Nepal Komünist Partisi(Birleşik Marksist Leninist)'nin davetlisi olarak gittiğim Kathmandu gezisinden izlenimlerimi okuyacaksınız. NAMASTE Gezilerimi sizlerle paylaşmayalı uzun zaman oldu. Fakat bu uzun zamanı birazdan okuyacağınız Katmandu yazım ile karşılayacağımı...
  5. Jimny_Mehmet

Nepal İçin Yardım

Değerli dostlar 3 Temmuzda Nepal'e gidiyorum. Daha önce giden arkadaşlar beni genel olarak aydınlatırsa çok sevinirim.

6. Jimny_Mehmet

Satılık Kamp Sandalyesi

Arkadaşlar; Dayanıklı malzemeden, bardaklıklı, hiç kullanılmamış kılıfında kamp sandalyeleri. elimde 2 adet mevcuttur. iletişim 0542 277 32 81 Tanesi:20TL

7. Jimny_Mehmet

Satılık Miidland Araç Telsizi 150 Tl

Arkadaşlar 2 yıl önce 300 TL ye aldığım telsizi kullanmadığım için satıyorum gayet temiz durumdadır. Yalnız anteni yoktur. Arazide çok iyi iş yapar. Fiyat 150 TL Temsili foto paylaşıyorum
  8. Jimny_Mehmet

Mısırlı Fotoğrafçı Hasan Amin'in Katılımıyla Fotoğraflarla Mısır Devrim Sergisi

Mısılı ünlü fotoğrafçı Hasan Amin'in katılımıyla Mısır Devrimi sergisi. Fotoğrafçı Amin, 3 Temmuz 2013 yılında yapılan halk devriminin fotoğraflarını Türk halkının beğenisine sunuyor. Tarih: 25 Mayıs - 1 Haziran 2014 Açılış: 25 Mayıs 2014 saat 18.00 Adres: Demirtaş Ceyhun Kültür ve Sanat...
  9. Jimny_Mehmet

Montajsız Geçmeli Duster Kolçak

Değerli arkadaşlar Duster için deliksiz kolçak imalatı var. direk Duster konsol boyunda ayağı olduğu için tamamiyle geçmeli. Hiç bir şekilde tadilata gerek yok. İçi hazneli ruhsat, cüzdan, ehliyet, anahtar, sigara koyabilirsiniz, deri kaplama, fiyatı 100 TL iletişim 0542 2773281

10. Jimny_Mehmet

O Maestros Greek Cuisine

Ağustos ayında İstanbul Boğaziçi Arnavutköyde Rum mutfağı konseptinde açmış olduğum mekana herkesi beklerim. Türkiye de bulamayacağınız özel ürünlerle ve çarşamba, cuma, cumartesi günleri buzuki eşliğinde güzel zamanlar geçirmeniz için sizleri O Maestros'a bekliyorum. www.omaestros.com...

11. Jimny_Mehmet

Makedonya-Sırbistan-Almanya-Hollanda

Aslında ilk planım 9.03-15.03 arası Schalke04-Galatasaray maçına gitmekti fakat daha sonra arkadaşlarımın daveti üzerine daha önceden 4 kere gittiğim Makedonyada işin içine girdi ve 13 günde 4 ülke dolaştım. ilk Durağımız Makedonya oldu. Makedonya şuanda en çok ziyaret ettiğim ülkeler arasında...
  12. Jimny_Mehmet

25-29 Aralık 2012 Makedonya Gezisi

1.Gün Sırt çantaları hazırlandıktan sonra soluğu İstanbul Büyük otogarında aldık. Akiam saat 19.00 otobüsü biletimizi aldıktan sonra saat 22.30 civarında İpsala gümrük kapısına geldik. Burada pasaport işlemlerimizi yaptırdıktan sonra Yunanistan'ın KIPI gümrük kapısından Yunanistan'a giriş...

13. Jimny_Mehmet

Karavan istiyorum fakat kafamda bir sürü soru :)

Değerli büyüklerim ve arkadaşlar; Beni az çok tanıyorsunuz genel olarak off road bölümünden bilirsiniz. 5 yıldan fazladır arazide dolaşıyorum. Fakat forumun karavan bölümünü de oldukça yoğun bir şekilde takip ediyorum ve artık bir karavan yapmaya/almaya karar verdim. Benim için Arazi taşıtımdan...
  14. Jimny_Mehmet

Boschmann amfi + JBL 1000 bass + Kabin

Arkadaşlar fazlalık olduğundan dolayı özel kabin yaptırdığım ve çok az kullandığım jbl 1000lik bass + boschmann amfi ve kabinini aldığım fiyatın yarısına veriyorum. ilgilenen arkadaşlar için iletişim 0532 593 47 00 kabin el yapımıdır. Fiyat: 200 TL
  15. Jimny_Mehmet

Satılık - Land Rower - Discovery TD5

Değerli Arkadaşlar Discovery II aracımı satıyorum. Aracın ilk galeri çıkışından itibaren bütün bakım faturaları mevcuttur. Boya kusmasından dolayı araçta tek parça boya vardır. 10.000 bakımı daha yeni yapıldı. Masrafsız sorunsuz araçtır. 2001 model 192.000 km dedir. Araç hiç araziye...

16. Jimny_Mehmet

LAND ROVER CEP TELEFONU

LAND ROVER KADAR DAYANIKLI İLK CEP TELEFONU İLE TANIŞIN [/size]Hiç bir dayanıklı telefon bu kadar özelliğe sahip olmamıştı. Her özelliği ile kullanışlı ama hayat tarzınıza göre yapılmış yeni Land Rover S1 başlı başına ayrı bir klasmanda aksiyona hazır. Dayanıklı telefonların yeni neslini temsil...
  17. Jimny_Mehmet

Orijinal Land Rover Sis farları

Orijinal Land Rover sis farları 2 adet 300 TL 0532 593 47 00
  18. Jimny_Mehmet

10 Kasım 193∞

19. Jimny_Mehmet

Bayramda gezmeye ne dersiniz?

Değerli arkadaşlar bayrama az bir zaman kaldı ancak daha gezi planı yapmamış arkadaş varsa grup halinde daha doğrusu araç konvoyu halinde Yurtdışı veya Yurtiçi geziye ne dersiniz?
  20. Jimny_Mehmet

Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım.

Değerli arkadaşlar sizlere bir önerim olacak ! CB telsizlerimizi şehir içi (Ben İStanbuldayım) açık tutarak diğer CB ciler gibi bizlerde muhabere yapalım. Ben araçta olduğum sürece açık dinlemedeyim. 21.Kanaldayım. Kodum: Can Mobil. Eğer sizlerde önerimi takip etmek isterseniz kodlarınızı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri