Arama sonuçlarınız

1. mkamilturan

Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları

Ynt: Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları KanyonLtd ürünlerinden oldukça memnunum. Bugün saat 15:00 16:00 arasında yağmurda malzeme denemek için çıktım. Kanyon'dan aldığım destekli polar pantolon verdı ki ben yazınm 25 tl'gibi bir rakama almıştım. MÜKEMMEL sonuç aldım. Teknik çeket...

2. mkamilturan

Türkiye'nin Dağları Haritası

Ynt: Türkiye'nin Dağları Haritası Benim hoşuma gitt. Ne nerede önce onu bilmek lazım her zaman 1/25000 'lik haritadan olmaz. resim geneline de hakim olmak gerekli. Bu bakımdan hoş bir çalışma olmuş. Birde ekleyeyim ilk okul ikinci sınıflara I.dönem performans ödevi olarak verilebilir bu...
  3. mkamilturan

Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı?

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? Yakın bir zaman da 15-20 gün sonra Hasan Dağına tırmanış düşünüyoruz (kışa hazırlık, kondüsyon, ağrıya benziyor diyorlar hemde en çok o nedenle) 2 kişilik bir grup olacak. zirvede buluşulacak ,aslında sola olacak, lakin daha önceden bu bölgede...

4. mkamilturan

Hasan Dağı Solo Tırmanışı

Ynt: Hasan Dağı Solo Tırmanışı Güzel bir faaliyet olmuş. Lezzetli bir anlatım tarzınızda var. Fotoğrafa da bu nedenle nazarımda gerek kalmamış.
  5. mkamilturan

Hasan Dağı Rotaları

Ynt: Hasan Dağı Rotaları Erdem Bey; Merhabalar. Hasan dağı hakkında ki bilgiler için teşekkürler. İlk defa 10-15 gün içinde bu dağa gitmek istiyoruz. İki kişil bir tırmanış olacak. Teknik olmasın istiyoruz. Gezi tadında. Bu nedenlede elinizde GPS verisi ya da daha detaylı harita varsa...

6. mkamilturan

Haritalar

Ynt: Haritalar Ben göremedim ama kaldırıldımı acaba. bana hasan dağı için lazım dı

7. mkamilturan

Mapsource ???

Ynt: Mapsource ??? bu link ölü başka link varmı bana lazım oldu şu aralar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence