Arama sonuçlarınız

1. loganrory

Acil Yardım! Yangın Bölgelerine Lojistik Destek Için Arazi Aracı Konvoyu!

Deniz bey bilgiler için teşekkürler. Ayrıca duyarlılığınız içinde teşekkürler...

2. loganrory

Acil Yardım! Yangın Bölgelerine Lojistik Destek Için Arazi Aracı Konvoyu!

Merhabalar mesajlarınızı yeni gördüm. Şuan için koordine olarak yangın bölgesindeki araç ihtiyacını gidermeye çalışmak için yola çıkıyoruz. Perşembeyi beklemeden vakti olup yola çıkan ve çıkabilecek herkesi merkezlerden gelen isteğe göre yönlendirdim. Ayrıca sizinde söylediğiniz gibi şehirlerde...
  3. loganrory

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Merhaba Talha , nacizane tavsiyem , Estü de değilde Eskişehir Gençlik ve Spor İlk Müdürlüğüne bağlı kursa yazılman , hem malzeme konusunda sıkıntın olmaz,profesyonel olarak bana ait olsun demedikçe de alman gerekmez. hemde Eski Milli Takım Antrenörü ,hocam İzzet Avcı'dan ders alma fırsatını...

4. loganrory

Saraybosna Alternatif Gezi Rehberi

Uzun zamandır buralara uğramamışım :smiley: Balkanlar rotası yapanlar için tüm sitelerde bulabileceğiniz Saraybosna gezi rehberlerine alternatif bir gezi rehberi hazırladım. Birinci dünya savaşının başladığı Latin köprüsünden , bir çoğumuzun hevesle izlediği 1984 Dünya Olimpiyatlarının...

5. loganrory

Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

Varsac dan giriş rahat çok sıkıntı olmuyor zaten ordaki kontrolcüler baya Türk seviyorlar, ama Nişten sonra Makedona geçerken yada tam tersi Makedondan Sırba girerken aynı değil. İki kez geçtim ikisinde de sorun yaşadım . Birinde trende herkesin içinde valizlerimi boşaltıp köpekle kontrol...

6. loganrory

ESKİŞEHİR GEZİSİ

Elinize sağlık anlatımınız güzel olmuş. Şehrimizi sevmenize beğendim. Umarım yeniden gelir sadece şehir içinde değil, Frig vadisinin bize ait bölümlerinide gezme şansınız olur :)
  7. loganrory

Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

Yaşar hocam bunu rapora dökelim :) Özellikle Romanya Sırbistan geçisinizi merak ediyorum. Çok özledim Varsac taki pasaport polislerini hahaha :))

8. loganrory

Alhambra Sarayı, İspanya (el Hamra)

Alhambra kelimesi Arapçadan gelen “kırmızı olan” anlamındadır. Alhambra anıtı, Mağribi tasarımının olağanüstü bir örneğidir. Granada’nın eski şehrine bakan ve yaklaşık 1,530,000 metrekare alana yayılmış bir platoda oturuyor. İnşaat 1237’de Elhamra’da Nasrid Hanedanı’nın kurucusu Muhammed...

9. loganrory

Orta Çağ Yapıtlarını Sırbistan’da Deneyimleyebileceğiniz 5 Muhteşem Kale

Sırbistan zengin bir kültürel ve tarihi mirasa sahip bir ülkedir ve bu özellik kolaylıkla sınırları içinde bulunan meşhur kalelerinde görülebilir. Seyahatleri sırasında bir Orta Çağ klasiği yaşamak isteyenler için Sırbistan kesinlikle ziyaret edilmesi gereken ülkelerdendir. Güçlü Rüzgarlara...
  10. loganrory

Son İmparatorluğun İzinde Tour Of Balkans Gezisi

Aralarında Gezenbilir Kurucularından Sedat Açıl'ın da bulunduğu Tour Of Balkans ekibi Yunanistan Selanik'te bulunan Atatürk Evi'ne yaptıkları ziyarette Selanik BaşKonsolosu Sn. Yalman Okan bey'in şahsen yapmış olduğu bilgilendirme ile ağırlandılar. ''Son İmparatorluğun İzinde'' sloganıyla...

11. loganrory

Fransa’da Büyüleyici Güzellikte 5 Küçük Köy

Hadi o zaman :Pp
  12. loganrory

Yurtdışında Eğitim Görmek İçin 10 Neden

Dünyayı görme şeklinizi değiştirmenin tam zamanı. Neden kendi maceranızı yaratmıyorsunuz? Yeni arkadaşlar edinin. Daha önce hiç duymadığınız kültürleri anlayın. Dünyayı farklı bir ışık altında görün. Yurtdışında eğitim görürken hayatınızda ki her şeyin değiştiğini döndüğünüz zaman daha iyi...
  13. loganrory

Fransa’da Büyüleyici Güzellikte 5 Küçük Köy

Fransa’da ziyaret edilmesi gereken yerler ana cazibe merkezlerinden ibaret değil. Ülkenin dünyadaki en çok ziyaret edilen ülke listesinin başında gelmesinin ve bunu 1980’lerden beri başarmasının elbette ki bir nedeni var. Yalnızca 2015’te 80 milyondan fazla turist, dünyanın en iyi yiyecek, müze...

14. loganrory

Gezenbilir 8. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (18 Haziran 2016)

Teşekkürler ; ) Bir sonraki gezimizde umarım bekleriz. SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. loganrory

Listemize başlayalım :) 01- Hakan Özkaya 02- Fatma Dülger
  16. loganrory

GEZENBİLİR 8. GELENEKSEL RAMAZAN GECESİ FOTOĞRAF GEZİSİ GECEDEN SABAHA, SULTANAHMET'TEN ORTAKÖY'E YÜRÜYORUZ :) Facebook Etkinlik Sayfası: Gezenbilir 8. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (18 Haziran) Etkinlik tamamen ücretsiz olup, teknik sorularınıza profesyonel fotoğrafçı...

17. loganrory

Güney Amerika Yol Arkadaşı

Maalesef gezi planım bu yıl için askıya alında. Yapılmış onca planla başbaşa kaldık. Seneye kısmetse...
  18. loganrory

Gezenbilir Fotoğraf Gezisi; Bir Istanbul Klasiği Balat (6 Eylül 2015)

Katılım Listesi 01 - Fatma Dülger 02- Hakan Özkaya 03- Zeynep Balkanlı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.