Arama sonuçlarınız

1. karkurdu

East Bright EB-8118 hakkında?

Telsiz hakkında çok az bir bilgiye sahip olan birisi olarak bir dostum aracılığı ile elime East Bright EB-8118 diye bir telsiz geçti.İnternetten araştırdım fakat pek bir bilgi edinemedim.Kullanan, hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. internette ulaştığım...

2. karkurdu

Büyük Demirkazık Rotaları

Klasik külah rotası
  3. karkurdu

Dolomitler Torre Grande Rotaları

Batı rotası

4. karkurdu

Grandes Jorasses(Büyük Joraslar) rotaları

Alplerdeki üç büyük problemden biri...

5. karkurdu

Buzul Tırmanışlarında Emniyet Noktası oluşturmak

İlgilenen arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum... http://www.youtube.com/watch?v=hz0v-yEKcMc&feature=related
  6. karkurdu

Ueli Steck-The Swiss Machine

Speed alpine climber Ueli steck http://www.youtube.com/watch?v=VUWBbepsdmY
  7. karkurdu

Canon eos 1000d mi Canon g11 mi?

Sayın üyeler, Gerçekleştirdiğim dağ faliyetlerinde güzel kareler yakalamak adına profesyonel bir makine almak istiyorum.Konuya pek vakıf olmadığm için burada böyle bir konu açma gereği duydum, fikirleriniz bana yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar araştırmalarım ile iki ürünü gerek fiyatı gerek...

8. karkurdu

Aladağlar-Küçük Demirkazık rotaları

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us not:Klasik rotanın orjinali resme göre yelken kayanın sağ arkasındaki çatlaktan başlar bitiminde bir iniş yapılıp resimdeki gibi sola geçiş yapılarak asıl baca tırmanışı yapılarak tamamlanır... Resimler alıntıdır...
  9. karkurdu

Aladağlar-Güzeller rotaları

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Tunç Fındık tan alıntıdır!!!

10. karkurdu

Daysee Marka Kayak pantolonu

Yüksek ölçüde nefes alabilme özelliğine sahip Daysee marka kayak pantolonu... -Tamamen su geçirmez kumaş -Yanlardan havalandırma fermuarları -Dikişlerin arkası yalıtılmış -Rahat hareket kabiliyetine sahip kesim -Medium beden Özellikleri mevcuddur. Satıyor olmamın sebebi alırken beden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR