Arama sonuçlarınız

1. megrim

Cekme Karavanla Gezmek

Merhaba, ne zamandır yazacağım yazamadım. Öncelikle samimi yorumlarınız için teşekkürler. Biraz da konu dışı oldu ne yazık ki, konu shaibi ve forum sakinleri kusuruma bakmasın. Tabbert-Knaus-Weinsberg grubu gerçekten iyi iş çıkarıyor. Zaten diğer iki rakip grup Hobby-Fendt ve...

2. megrim

Cekme Karavanla Gezmek

Merhaba, soruna şöyle cevap verebilirim. Ben de aynı düşünce ile çekme karavan aldım. Ne aldım dersen, Niewiadow N126 ET. Neden mi? Monoblok 2.80m boy 2.00m en 2.20m yükseklik 600 kg yürür ağırlık Yüksek tavan transporter alıp motokaravan yaptırmak üzereyken bu seçeneğe döndüm. Çok hareketli...
  3. megrim

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Bu kriterlerde ben olsam aşağıdaki seçenekleri de eklerdim. Bailey Discovery/Phoenix 420 Hobby Deluxe 400 SFe Swan Zümrüt (Yerliler içinde çok iyi kalitede, Bailey çizgisinde)

4. megrim

Yasaklar Döneminde Çekme Karavan Ile Seyahat

İstanbul'da farklı ilçe Jandarma ve Kaymakamlık yetkilileriyle görüştüm. Konu çok belirsiz. Karavan sahiplik belgesi ile (Fatura, O1, O2 belgeleri, Ruhsat) yasaklarda seyahat mümkün değil gözüküyor. Kamp yeri, Karavan Parkı, Otel rezervasyonu ile yasaklarda seyahat mümkün diyen birimler var...
  5. megrim

Yasaklar Döneminde Çekme Karavan Ile Seyahat

Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasaklarının daha da arttığı bu dönemde, çekme karavanlarımız ile kamp yaparken izlememiz gereken prosedürler nelerdir? Hangi belgelere ihtiyacımız var? Benim öğrenebildiklerim şunlar: 1) Otel rezervasyonunuz var ise yasak saatlerinde de seyahat edebiliyorsunuz...

6. megrim

Cekme Karavanla Gezmek

Weinsberg almışsınız zannediyorum, imzada görünce. Hayırlı olsun, memnun musunuz?

7. megrim

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

ALDE sisteminin 1 saate varan ısıma ve yine 1 saate varan sıcaklık düşme süreleri olduğunu okudum. Truma Combi'de bu süreler oldukça kısa fakat bu sistemde de duş gibi uzak bölgelerde homojen ısınmama söz konusu, özel çözümler üretmek gerekiyor ısı dengesini sağlamak için. Ama şahsen görüşüm...
  8. megrim

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Ben de boat show için davetiye arıyorum.
  9. megrim

Gelibolu Ve Gökçeada Civarında Uygun Kamp Alanı Tavsiyesi

Ynt: Gelibolu Ve Gökçeada Civarında Uygun Kamp Alanı Tavsiyesi Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, araştırıyor olacağım.

10. megrim

Gelibolu Ve Gökçeada Civarında Uygun Kamp Alanı Tavsiyesi

Merhaba, Bu haftasonu Gelibolu ve Gökçeada'da kamp yapmayı düşünüyoruz. 2 kişiyiz. Tavsiye edebileceğiniz kamp alanı varsa çok sevinirim. Öncelikle tesisli bir kamp alanı düşünüyorum. Fakat izole, ıssız kamp alanlarına da açığım.

11. megrim

Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu Ve Diğerleri

Ynt: Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu Ve Diğerleri Tercihimi Husky Espace'den yana kullandım. Henüz kampta kullanamadım fakat şu ana kadar tatmin edici gözüküyor. Ağırlığı 1kg ve paketlenmiş ölçüleri 26cm x 14cm. Ektrem derecesi -20 C derece olan Husky modelleri ile kıyaslandığında ağırlık...
  12. megrim

Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu

Ynt: Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu Bu tulumu tavsiye ediyor musunuz? Fiyat ve özellikle çok iyi gözüküyor fakat marka güven vermiyor. Nemlendiğinde kuruma performansı nasıl? Üst üste kullandıkça yalıtım özelliğini muhafaza edebiliyor mu?

13. megrim

cocoon 300 kaz tüyü uyku tulumu

Ynt: Cocoon 300 Kaz Tüyü Uyku Tulumu Hafif ve kışın normal irtifada kullanabileceğim bir tulum ben de aramaktayım. Seçeneklerini buraya yazdım: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=96326.0 Bu Cocoon modelini tecrübe eden var mı? Fiyat aralığımdaki en kompakt sentetik tulumu mu alayım...
  14. megrim

Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu Ve Diğerleri

Hafif, kompakt ve düşük derecelerde kullanabileceğim bir uyku tulumu arıyorum. Maksimum bütçem 250TL. Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu özellikleri ve fiyatı ile dikkatimi çekti. 1 kg civarında ağırlık. Kaz tüyü dolgu. -5 C derece konfor sıcaklık değeri. 15cm x 23cm civarında kompakt...
  15. megrim

Discovery - Naked Castaway

Şu ana kadar 2 bölümü yayınlanmış olan 60 günlük, izole bir adada yaşam idame macerası. http://dsc.discovery.com/tv-shows/naked-castaway/videos/naked-stranded-alone.htm

16. megrim

Ultralight Backpacking

Ynt: Ultralight Backpacking Konuyla ben de ilgileniyorum. Özellikle tentelerle. Şu sitede ABD'de satılan çeşitli tentelerin incelemesini görebilirsiniz. http://www.outdoorgearlab.com/Ultralight-Tent-Reviews
  17. megrim

Mayıs 2013 Likya Yolu Daveti

Ynt: Mayıs 2013 Likya Yolu Daveti Metin Bey, merhaba, etabınız hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Web sitenizde 7 günlük bir Likya Yolu güncesi var, bu güncede hangi kısıma denk geliyor yapmayı düşündüğünüz organizasyon acaba? Teşekkürler.
  18. megrim

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Rica ederim. Bisiklette taşıyacağını düşündüğümden mümkün olduğu kadar kompakt ve hafif modelleri söylemeye çalıştım. Yoksa Lafuma Campo gibi modeller de var ama paketlenmiş hali hacimli ve ağırlar.

19. megrim

Karrimor Venture 2 Dome 2

Ynt: Karrimor Venture 2 Dome 2 Sıcak gecelerde bu çadırla sıkıntı yaşarsınız diye düşünüyorum. Çadırı görmedim, kullanmadım fakat dış tenteden bağımsız kurulmadığını öğrendim. Dış tente yağmura dayanıklı ise, sıcak gecelerde sorun yaratabilir. Dış tente olmadan, sadece nefes alabilir iç tente...
  20. megrim

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Bulabilirsen uygun fiyatı ve kalitesiyle Loap BErg ya da Loap Sande'yi öneririm. Husky Bizam ayarında çadırlardır. Bütçeyi biraz daha arttırırsan önerim Ferrino Lightent 2 olacaktır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri