Arama sonuçlarınız

1. kuzguni

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim Kadının biri kumsalda gezinirken bir lamba bulur. Şaşırır ve geyik geçer: -Aa klasik filmlerdeki gibi oldu ya. Şimdi bundan bir de cin çıksa tam olur. Lambayı ovar ve hakikaten cin cıkar. Cin sorar: -3 istek hakkın var. dile benden ne dilersen Ama benden ne dilersen...

2. kuzguni

Canon SX10 - Olympus SP590 UZ ?

Ynt: Canon SX10 - Olympus SP590 UZ ? Arkadaşlar teşekkür ederim fikirleriniz için. Canon sx10 is aldım en sonunda...Bakalım ortaya neler çıkacak :)
  3. kuzguni

Ynt: Canon SX10 - Olympus SP590 UZ ? Sık sık internet kullanamıyorum şu sıralar ama takip etmeye çalışıyorum. Gönlüm sx10 dan yana ama halen makine alamadım. Ayrıca yazdığım fiyatlar genel olarak taksit fiyatlarıydı. Bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

4. kuzguni

Kişisel Galeri (Kuzguni)

Ynt: Kişisel Galeri (Kuzguni) Sayın Ukala; Fikirleriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederim. Evet fotoğrafları N73 ile çektim...Makine almak için fikir alma konusu açmıştım. Tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sayın Kaplan; Yorumunuz için çok teşekkür ederim...
  5. kuzguni

Merhaba... Uzun zamandır fotoğraf çekmeme rağmen, bunun için sadece cep telefomnumu kullanıyordum. Artık ciddi olarak fotoğraf çekmeyi istiyorum ama makinede kararsız kaldım. Gönlümde DSLR olsa da biliyorum ki benim gibi acemiler için (fiyat olarakda) kullanışlı değil. Sürekli araştırıyorum...

6. kuzguni

Kilis Yemekleri

Ynt: Kilis Yemekleri Normalde biz de, yani Kilis genelinde bu yemeğe Sarmısak Aşı denir. İstanbul'da isminin şiveydiz olduğunu öğrendim. Mükemmel bir tadı vardır. Denemenizi tavsiye ederim SARMISAK AŞI (6 Kişilik) Malzemeler: 1 kg taze sarmısak, 1/2 kg orta yağlı kuşbaşı et, 1 kg yoğurt. 1...

7. kuzguni

Kilis Yemekleri

Ynt: Kilis Yemekleri Bir Kilis'li olarak bir kaç yemek tarifi ben de vereyim:) KİLİS TAVA Malzemeler 750 gr orta yağlı kıyma 2 kuru soğan 3 domates 2 yeşil veya kırmızıbiber 1 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz Yapılışı 1-Soğan ve biberler yıkanır. Robot veya zırh ile ince olarak...
  8. kuzguni

Kişisel Galeri (Kuzguni)

Ynt: Kuzguni'ce Bir rivayete göre tüylerin hepsini bir kerede üflerseniz dileğiniz kabul olurmuş :)
  9. kuzguni

Kişisel Galeri (Kuzguni)

Ynt: Kuzguni'ce

10. kuzguni

Kişisel Galeri (Kuzguni)

Bir kaç acemice çekimimi paylaşmak istedim. Yorumlarınızı almayı çok isterim.

11. kuzguni

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Kuzguni :) Aranıza yeni katıldım. İstanbul'dayım. Benim aman aman marifetlerim yok ama çok iyi bir seyirciyim :) Özellikle fotoğraf bölümüne bayıldım. Umarım ben de birgün oldukca amatör olan çekimlerimi paylaşırım :) Hepinize iyi akşamlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri