Arama sonuçlarınız

1. ozgonur

Jeep'ime Koltuk Arıyorum

Selamlar, koltuk buldunuz mu?

2. ozgonur

Cj8'in Hardtop Üst Sacı Devrilme Anında Roll Bar Olmadan Ne Kadar Dayanıklı?

Ynt: Cj8'in Hardtop Üst Sacı Devrilme Anında Roll Bar Olmadan Ne Kadar Dayanıklı? Güle güle kullanın gayet estetik duruyor. Şaseye mi civataladınız Ercan Bey?
  3. ozgonur

Cj8'in Hardtop Üst Sacı Devrilme Anında Roll Bar Olmadan Ne Kadar Dayanıklı?

Selamlar dostlar Yavaş yavaş da olsa projenin sonuna geliyorum fakat bir türlü teknik anlamda açıklığa kavuşturamadığım bir sorunum var. CJ 8'in hardtop sacı ne kadar dayanıklı? İçeride bir Roll Bar kullanmamak devrilme anında hayati riskleri de beraberinde getirir gibi görünüyor çünkü araçta...

4. ozgonur

JEEP CJ'CİLER BURAYA !!! KAPATIYORUZ :) YEDEK PARÇALAR - KAPORTA,MOTOR,ELEKTRİK

Ynt: Jeep Cj'ciler Buraya !!! Kapatıyoruz :) Yedek Parçalar - Kaporta,motor,elektrik Bu ön camla kaputun arasındaki ızgaranın altına denk gelen Parça mı üstat? fotoğrafı varsa gönderebilir misiniz?
  5. ozgonur

JEEP CJ'CİLER BURAYA !!! KAPATIYORUZ :) YEDEK PARÇALAR - KAPORTA,MOTOR,ELEKTRİK

Ynt: Jeep Cj'ciler Buraya !!! Kapatıyoruz :) Yedek Parçalar - Kaporta,motor,elektrik JEEP CJ KABİN DIŞ HAVA SİRKÜLASYON KUTUSU 100,00TL bundan hala var mı elinizde?

6. ozgonur

Cj8 Cikma Kalorifer Tertibati Ariyorum

Ynt: Cj8 Cikma Kalorifer Tertibati Ariyorum cj8'e uymuyor maalesef

7. ozgonur

Ynt: Cj8 Cikma Kalorifer Tertibati Ariyorum Komple, motor, petek, kanal, komple tesisat üstat
  8. ozgonur

Herkese iyi gunler Sevgili dostlar elinizde cikma cj8 kalorifer tertibati var midir?
  9. ozgonur

Ayna Mahruti: Karar Değişikliğinden Satılık, Sıfır, Yukon 4.56 Ön/arka

Ynt: Ayna Mahruti: Karar Değişikliğinden Satılık, Sıfır, Yukon 4.56 Ön/arka Arkadaslar ikisi için de 1000 tl gerekiyor çünkü yeni oranlı Ayna mahrutileri Türkiye'den almam gerekiyor

10. ozgonur

Ayna Mahruti: Karar Değişikliğinden Satılık, Sıfır, Yukon 4.56 Ön/arka

Merhabalar CJ8'i için Amerika'dan binbir güçlükle, bavulda getirdiğim ön ve arka ayna mahrutiyi satmak zorundayım. Marka: YUKON (Amerikan) Oran: 4.56 Ön Dana30, Arka AMC 20 uyumlu.

11. ozgonur

Çıkma Lastik Arıyorum

Ynt: Çıkma Lastik Arıyorum 05325177351
  12. ozgonur

Çıkma Lastik Arıyorum

Ynt: Çıkma Lastik Arıyorum Bahsettiğiniz ölçüye muadil midir bilmem ama 31,5x12.5xR15 var aracımda bir takım, ebat büyüteceğimden dolayı elden çıkaracağım.

13. ozgonur

Debriyaj Merkezi Mutlaka Gerekli Midir?

Tekrar selamlar. İşten güçten kafayı kaldırınca mahsun mahsun CJ8'e tekrar ilgi gösterebildim. Ancak kafamı kurcalayan bir soru var. Hazır motor ayrılmışken westinghouse fren merkezi taktırmak mantıklı bir karar oldu, olmaması düşünülemezdi. Acaba debriyaj merkezi ne kadar kullanışlı, uzun...
  14. ozgonur

Jeep Cj 5 Şapkalı Aks Kiti

Ynt: Jeep Cj 5 Şapkalı Aks Kiti Teşekkürler, sanırım CJ leri aşağı yukarı aynı zamanlarda aldık ama siz bayağı hızlı gidiyorsunuz, tecrübelerinizden faydalanacağım, ara sıra rahatsız edeceğim inşallah :)
  15. ozgonur

Jeep Cj 5 Şapkalı Aks Kiti

Ynt: Jeep Cj 5 Şapkalı Aks Kiti Sapkali aksin avantaj nedir arkadaslar?

16. ozgonur

Sac hardtoplı cj8'in kasasini sezonluk acmak kaportada sorun olur mu?

Ynt: Sac hardtoplı cj8'in kasasini sezonluk acmak kaportada sorun olur mu? Dostlar hepinize teşekkürler. Yarım kapı satan var mıdır bildiğiniz yoksa kaportacıya mı yaptırmalı sizce?
  17. ozgonur

yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage)

Ynt: yeni bir cj8 de bizden olsun :) (dayı jeep garage) Erdi Bey Westinghouse ne kadara mal oldu acaba?
  18. ozgonur

Ynt: Sac hardtoplı cj8'in kasasini sezonluk acmak kaportada sorun olur mu? Teşekkürler arkardaşlar Kaportacı biraz kafamı bulandırdı. Cac hardtop ağır, sökmesi takması basit olmayacak kabul ediyorum. 6-7 kişi zar zor söküp kenara koyuyor. Ama kaportacı kasada esneme olma ihtimali ve...

19. ozgonur

Cj5 e gore uzun olmasindan dolayi kaportada esnemeler olur mu, gorusleriniz nelerdir arkadaslar?
  20. ozgonur

cj8 e hangi aracların arka koltukları uyabilir....

Ynt: cj8 e hangi aracların arka koltukları uyabilir.... Teşekkürler, bu parçanın nasıl işlediğini inceleyeceğim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri