Arama sonuçlarınız

1. ekiNoks

İşte Bu Mucize

2. ekiNoks

Football :)

3. ekiNoks

Yaprak Uzerine Yapilan Hat Sanati

4. ekiNoks

Arıyorum

Karaman oğlu Mehmet Bey’i arıyorum. Göreniniz, bileniniz, duyanınız var mı? Bir ferman yayımlamıştı; Bu günden sonra divanda, dergahta, bergahta, mecliste, meydanda, Türkçe’den başka dil konuşulmaya, diye. Hatırlayanınız var mı? Dolanın yurdun dört bir yanını, Çarşıyı, pazarı, köyü...
  5. ekiNoks

Ah Ege Ah... :)

Yoğun talep üzerine... :D

6. ekiNoks

Parking 2

7. ekiNoks

İlginç Videolar

8. ekiNoks

Jeep' de İlginç Koro :)

9. ekiNoks

Puma :))

10. ekiNoks

Böyle Kocalar Düşman Başına... :)))‏

KOCALAR I. Avukat, müvekkiline telgraf çekti: 'Başınız sağolsun. Karınızın gömülmesini mi, mumyalanmasını mı, yoksa yakılmasını mı sağlayalım?' Ertesi gün cevap geldi: Emin olmak için üçü de yapılsın. II. 'Heey dostum! İyi haberlerini aldım, evlenmişsin!! 'Evet bu 4. oldu 'Önceki...

11. ekiNoks

Burçların Arapçası...

KOÇ: Davar-ül Kurban BOĞA: Sığır-ül Camış İKİZLER: Adem-ül Çift-i Aynen YENGEC: Mahlükatül Böcekvari ASLAN: Mahlükat-ül Vahşi BAŞAK: Nebat-ül Arpa-ü Yulaf TERAZİ: Endaze-i Kantar AKREP: Haşarat-ül Zehr-i Zıkkım YAY: Silah-ül Zemberek OĞLAK: Davar-ül Veled-i İnat KOVA: Damacana...
  12. ekiNoks

Kıssa' dan Hisse...

Sultan Murad Han o gün bir hoş"tur. Telaşeli görünür. Sanki bir şeyler söylemek ister sonra vazgeçer. Neşeli deseniz değil, üzüntülü deseniz hiç değil. Veziriazam Siyavuş Paşa sorar: - Hayrola efendim, canınızı sıkan bir şey mi var? -- Akşam garip bir rüya gördüm. - Hayırdır inşallah?.. --...

13. ekiNoks

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Yorgun
  14. ekiNoks

Kadınları ve Erkekleri Mutlu Etme Yolları :))

> >> BAYLARA... > >> KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI > >> > >> > >> 01. Saçlarını okşa, > >> 02. Yücelt, > >> 03. Şımart, > >> 04. Gözlerinin içine bak, > >> 05. Geleceğe ait planlar yap, > >> 06. Dil dök, > >> 07. Yalvar, > >> 08. Destek ol, > >> 09. Yemeğe götür, > >> 10. Alışverişe götür, > >>...
  15. ekiNoks

Erkek Ağzından Yemek Tarifleri :)))

DOMATESLİ BİBERLİ YUMURTA Büyükçe bir tavaya yağ domates ve biber koyup bir sigara yakıyoruz. Sigaranın külü yere düşmek üzereyse yumurtaları eklemenin zamanı gelmiş demektir.Yumurtaları kırıp sigaramızı bitiriyoruz. Pişmiştir herhalde ocağın altını kapatıyoruz. BİBERLİ DOMATESLİ YUMURTA Her...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri