Arama sonuçlarınız

1. ibrahimmakas

Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ?

MRB.uzun zamandır off roadda kullanmak için araç bakıyorum land ve toyata arasında kararsız kalıyorum aracı şehir içindede kullandığımdan yanlış bi seçim yapıpta pişman olmak istemiyorum sizce hem arazide hem şehir içinde kullanmak iiçin hangisinde karar vermem gerekli toyata land cruısermı...

2. ibrahimmakas

Sportage mı? Sorento mu?

Ynt: Sportage mı? Sorento mu? bnede sportage var yanlız o fiyatlara alınabilicek okadar güzel arablar varki aldığım için pişman oldum araçta konfor kesinlikle yok yakıtıda o sınıftaki araçlara göre çok yüksek sıfır aldığım için satamıyorum çok zarar edeceğim için.bana kalırsa ikiside değil iyi...
  3. ibrahimmakas

Kartepe Kuzuyayla Gezisi (28 Aralık 2008)

Ynt: Kartepe Kuzuyayla Gezisi (28 Aralık 2008) çok güzel gözükü orda olmayı isterdim :)

4. ibrahimmakas

Gezenbilir Kartepe - Kuzuyayla Off-Road Gezisi (16 Aralık 2007)

Ynt: Gezenbilir Kartepe - Kuzuyayla Off-Road Gezisi (16 Aralık 2007) gerçekten güzel gezi olmuş çok imrendimm
  5. ibrahimmakas

İstanbul'lu Amatör Telsizciler (TRAC İSTANBUL) Kartepe Kuzuyayla'da (18.01.2009)

Ynt: İstanbul'lu Amatör Telsizciler (TRAC İSTANBUL) Kartepe Kuzuyayla'da (18.01.2009) çok güzel kareler oluşturmuşsunuz tbr edrm sizi.pazar günü bizde kartepedeydik kuzu yaylaya çıkmak istedik fakat yolu kapamışlar ormanın için de başka bi yol bulduk ordan dvm ettik :)

6. ibrahimmakas

Dünyanın İlk ve Tek Off Road IP Televizyonu

Ynt: Dünyanın İlk ve Tek Off Road IP Televizyonu çok güzel düşünülmüşş desteğe dvm :)

7. ibrahimmakas

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu yenigelen arkdaşlar hepiniz hoş geldiniz
  8. ibrahimmakas

Navara mı, Sorento mu? Lütfen Önerileriniz...

Ynt: Navara mı, Sorento mu? Lütfen Önerileriniz... iki araçta çok farlı ilk önce alıcanız arabayı hangi amaçla alacağınız önemli.ilk önce buna karar verilmeli ikiside hem yolda hem yoldışı kullanmaya kendi sınıflrında fena değiller. ama hani serontoyu alıpta arazide keyif alabilcenizi...
  9. ibrahimmakas

Üye Grupları

Ynt: Üye Grupları aslında çok güzel düşünmüşsünüz.20 msj sınırı olmasa kimse pek msj yollayıpta bilgi paylaşmaz.msj sınırını doldurcam diye msj çekmeye başlıyosun her konunun içinde yer almaya başlıyosun yavaş yavaş.buda hem bilgi açısından hemde bişeyleri görüp dahada ilgili göstermek için çok...

10. ibrahimmakas

Nissan Pathfinder'a Neler Yapabilirim?

Ynt: Nissan Pathfinder'a Neler Yapabilirim? tşk ederim bilgilerini baylaştığın için.

11. ibrahimmakas

Nissan Navara, Pathfinder Suspension ve Body Liftler Geldi !

Ynt: Nissan Navara, Pathfinder Suspension ve Body Liftler Geldi ! 1997 model pathfinder orjinal amörtüsörlerini değiştirip biraz yükseltmek istiyorum.ne öneririsiniz??
  12. ibrahimmakas

Ynt: Nissan Pathfinder'a Neler Yapabilirim? değişmesi gerekir demelerinin sebebi bozuk olmasından dolayı değil.edvantır diye bi marka varmış arazide off roada uygun bi amörtisörmüş orjinalleriyle sıkıntı aşarsın dediler.benimde pek aklıma yatmadığından değiştirmedim.sizin kullandığınız...

13. ibrahimmakas

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekür edrimm
  14. ibrahimmakas

Ynt: Nissan Pathfinder'a Neler Yapabilirim? otomatik vites problemmi yaratıyo pathfinderlar?daha yeni merak sardığımdan çok bi bilgim yok yanlış bişey yapmak istmiyorum:) peki amortsörler için ne önerirsiniz değiştirmek lazım dediler yanlız test etmeden yaptırmak istemedim.araç biliyosunuz...
  15. ibrahimmakas

Kartepe Kuzuyayla Gezisi (28 Aralık 2008)

Ynt: Kartepe Kuzuyayla Gezisi (28 Aralık 2008) çok güzel kar yağmış.şanslısınız ilk siz girmişsiniz zevki çok büyük olmalı.

16. ibrahimmakas

Menekşe Yaylası Keşif Gezisi (15 Aralık 2007)

Ynt: Menekşe Yaylası Keşif Gezisi (15 Aralık 2007) rskli ama çok keyifli gözüküyo.depp önerilerinde çok haklısın hepimizin dikkat etmesi lazım bunlara.
  17. ibrahimmakas

Trial Etabı Keşif Gezisi (28 Aralık 2008)

Ynt: Trial Etabı Keşif Gezisi (28 Aralık 2008) gerçekten süper gözükyü bütün resimler
  18. ibrahimmakas

selamlar.1997 model Pathfinderım var.ve off road için aracımı hazır hale getirmeye başladım vinci ve tanponlarını yaptırıyorum şuan.hangi lastikleri tavsie edersiniz?ve Pathfinder off road için nekadar uygundur yada uygun hale getirmek için mekanik kısmına nelar yapmalaıyım.

19. ibrahimmakas

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu tşk edrimm.inşallah umarım katılabilirim :):)
  20. ibrahimmakas

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu herkese selamlar.ortam gerçekten çok güzel burda bende yeni off road a hevesli :):) istanbuldan 26 yaşında bi delikanlı :):) umarım güzel vakitler geçiririz herkese iyi eğlenceler ama en önemliside bu eğlenceler sırasındaki dikkattttimizi kaybetmememizz!!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri