Arama sonuçlarınız

1. tanyolu

1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM

Arakdaşlar merhaba Kendime araç ararken aşağıdaki bu aracı buldum sizce nasıl.fiyatı bütceme uygun ama bu araçlar sıkıntılımıdır, ikinci aracım olacak. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler...

2. tanyolu

Bu Araç Hakkında Yardım Lütfen.

Arkadaşlar merhaba Kare kasa jeep sahibiydim sattım şimdi vitara almayı düşünüyorum Aydın kuşadasında bu aracı düşünüyorum sizce nasıl ve fiyat olarak en son nekadar eder aracı almaya kalksak orada nereye baktırabiirim. Teşekkürler...
  3. tanyolu

XJ Şanzuman Sorunu

Aracım 92 model otomatik cherokee. Geçtiğimiz pazar geziden geldim hiçbir problem yoktu bugün arbaya bindim ve rölantisi motor sanki soğukmuş gibi hep yüksek çalışıyor, vites ise üçüncü vitese kadar güzel geçiyor fakat dörde geçmiyor. Gazdan ayağımı çekip tekrar bastığımda sanki yarım vites...

4. tanyolu

XJ HIZ SABİTLEYİCİ ARIZA

Arkadaşlar araçım 92 model , hız sabitleme düğmesine parmağımla basılı tutunca sistem çalışıyor fakat parmağımı çektiğim an devreden çıkıyor.Acaba sitemde mi bir arıza var yoksa düğmede mi ? ( düğmenin tamiri var mı yoksa komple sinyal kolunu mu değiştirmek gerekiyor ). Birde Ankara da hangi...
  5. tanyolu

XJ Hız Sabitleyici Arıza

Arkadaşlar araçım 92 model , hız sabitleme düğmesine parmağımla basılı tutunca sistem çalışıyor fakat parmağımı çektiğim an devreden çıkıyor.Acaba sitemde mi bir arıza var yoksa düğmede mi arıza var ( düğme arızalanınca komple sinyal kolunu mu değiştirmek gerekiyor). Birde Ankara da hangi ustaya...

6. tanyolu

XJ Hız Sabitleyici Arızası

Arkadaşlar merhaba 92 xj aracımda hız sabitleyici düğmesine basılı tutunca çalışıyor ama parmağımı çektiğim an tekrar devreden çıkıyor. sebebi neler olabilir ve Ankara da hangi ustaya götürebilirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

7. tanyolu

Ben de XJ Sahibi Oldum

Herkeze selamlar. Bir yılı geçkin gezenbilire üyeyim, çok heves ettiğim 4x4 mü sonunda aldım, artık etkinliklere kendi araçımla katılacam. Landrover di suzukiydi derken bide baktım 92 model XJ aldım, inşallah iyi etmişimdir, fotoları çekip yükleyecem.Şimdi sabırsızlıkla Ankara da bir etkinliğe...
  8. tanyolu

1998 Range Rover hakkında

arkadaşlar 1998 RR 120.000 km,prins marka lpg ,lastikler yeni,28.000 tl. temiz bir araç buldum. Sert offroad yapılmıyacak ama etkinliklerde bi derenin, çamurun içinden geçmek istiyorum. (Ankara daki etkinliklere katılmaya başladım, bundan sonrada kendi aracımla katılmak istiyorum).merak...
  9. tanyolu

Freelander Almak İstiyorum

cümleten selamın aleyküm arkadaşlar. bende aranıza yeni katıldım.bu tarz sitelere ilk burda üye oldum ve yeni konu oluşturana kadar baya uğraştım :D freelander almak istiyorum 2001 modelin altını alma diyorlar doğrumu, yedek parça ve servis olayı ağırmı. tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri