Arama sonuçlarınız

1. murattt

Camper Için Transporter Vs Custom

Merhabalar değerli forum üyeleri, yaklaşık 1 yıl önce camper sahibi olmaya karar verdim, bu süreçte birkaç araç kiralayıp deneyimlemek şansım oldu ve kararımda netleştim. Ancak 2019 model Ford Custom 320 s 130 hp ile 2017 veya 2018 transporter camlı van kısa şase 140 hp arasında kararsız...

2. murattt

Pop Up ( Yükselerek Açılan Tavan) Tavan Tüv Türk Muayenesinde Problem Oluşturur Mu?

Merhaba değerli forum üyeleri, pop up tavan olarak adlandırılan aracin tavanının kesilerek amortisör yardımı ile istenildiği de yukseltilip istenildiginde orjinal yüksekliğinde kullanma imkanı tanıyan tavan sisteminin TÜV Türk muayenesinde problem çıkarıp çıkarmayacağı kafamı karıştırıyor. Pop...
  3. murattt

Taşıt Kredisi Ile Alınan Panelvan Aracin Karavana Dönüşümü

Merhabalar değerli forum üyeleri, taşıt kredisi ile edinilen bir panelvan veya minibüsün kredi devam ederken karavana donusturulerek karavan ruhsatı cikarilabilmesi mumkum mudur? Ben Tüv Türk işlemlerinden sonra noterde sorun yaşanacağını ve ruhsatta değişiklik yapılmasının mümkün olmayacağını...

4. murattt

Ford Transit Motokaravan

Ford transit yüksek tavan ( 330 s veya 350 m) alıp karavana dönüştürmeyi planlıyorum. Aklıma takılan şu oldu ford transit motokaravan sayısı oldukça az, genellikle wolswogen crafter, fiat ducado tarzı araçlar görüyorum. Ford transiti karavan haline dönüştürme in diğer modellere göre bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri