Arama sonuçlarınız

1. cirakoglu

2004 3.7 Kj Cherokee Satılık. Ankara

Satılık olarak kalsa dağılın diyecek abimiz var.:))

2. cirakoglu

2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında

Fabrikasyon olanların ruhsatlarında yazmıyor fakat emniyet yada vergi dairesi kayıtlarında görünüyor. Muayene konusunda bilgi için teşekkürler..
  3. cirakoglu

Ducato Vinç

İzmir kotto custom yaptıkları ducato uygulaması vardı.

4. cirakoglu

Motokaravan Ötv 2017

Vergide içinde bulunulan sene 1 olduğuna göre şu anda 2021 1 yaş,2020 2 yaş,2019 3 yaş 2017 4 yaş, 2016 5 yaş yani 2015 model de ÖTV olmamalı. Diğerinde ise üretim değilde trafiğe çıkış tarihi ilk yaşı olmalı.
  5. cirakoglu

Kısa Şasi T5 4motion Ya Da Transit 4x4 Var Mı Ülkede?

Şu anda T4 syncro görünmüyor. 4 motionlar var .

6. cirakoglu

Kısa Şasi T5 4motion Ya Da Transit 4x4 Var Mı Ülkede?

T4 syncro var ilanlarda fakat karavan . Transitler emin olmamak ile beraber kısa şase de var. Uzun şase nadir gördüm. Sprinter 4x4 ler sahiplerince altın muamelesi görüyor. (çünkü altın) 4 motion vw minibüs(transporter ,caravelle) Ducatolar da var . Velhasıl her biri özel araç sahip olan...

7. cirakoglu

%1 Kdv Li̇ Tekne Bot Hesabi Nasil Olmali

İkisinin KDV si % 1 değidir herhalde, sandalın KDV si % 1 diye düşünüyorum. Satıcı ifade ederken yanlış ifade etmiş olmalı. Ek olarak alınan % 1 KDV li sandal, % 18 KDV li olan motorun KDV sini % 1 düşürür mü? Bu soruya cevap lazım. Düşürür ise motorun % 17 si nerde ?? Kafam karıştı;))
  8. cirakoglu

Jeep Compass 2008 Sigorta Kutusu

Muadil model olarak 2.0 dizel ise ve modellerine bakılabilir.
  9. cirakoglu

Satılık Araç Üstü Çadır

Bence geziyor.

10. cirakoglu

Eylülde Doğu Karadeniz

1- Her ikiside olabilir. Şavşat Karagölde konaklama var. Borckada emin değilim. 2-Akşamüstü Trabzon'dan Şavşat uzak olur. Borçka Karagölde konaklama varmı emin değilim. Dolayısı ile akşam çok mantıklı olmaz. 3-Hava tahmini yükseklerde gezeceginiz için çok gercekçi olmaz. Ama yağmurluk alsanız...

11. cirakoglu

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Bir satıcıda 2800 kg çeker yazıyordu. Bosal marka . Siz arabanın ne kadar çekebileceğini mi sordunuz.? Öyleyse araç kaynaklı teknik sıkıntı olacağını sanmam . Günümüzde 1.3 ve 1.6 dizellerle karavan çekiliyor. Custom 2.2 motor diye biliyorum. Dolayısı ile bu aracın çekebileceği karavanın...
  12. cirakoglu

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Bosal marka var. Teknik olarak isteklerinizi karşılar. İnternette yazarsanız bulunur.

13. cirakoglu

214 Binde 2006 Suzuki Grand Vitara Xl-7

42 bin TL. Hayırlı satışlar.
  14. cirakoglu

2007 Rav4

Bende 2010 modelini kullanıyorum. Yakıt ortalamasını görüyorum. Kalanı bende de yok. Ön korumalık malüm sitede var. İki tıp var zannedersem biri tam oturuyor.Kolay gelsin..
  15. cirakoglu

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

Verdiğiniz emek takdire şayan. Allah daha değişik ve güzel yerleri nasip etsin . Sayenizde bizde geziyoruz.

16. cirakoglu

Satılık Kullanılmayan Malzemeler

İlan tarihinden bugüne neredeyse iki sene geçmiş.
  17. cirakoglu

Şehir Jipi Off Road Jipe Dönüştürülür Mü ?

Arac daha yeni. Bence çok modifiye kaldıracak gibi durmuyor. Yada malzeme bulmak bizim ülkemizde zor.

18. cirakoglu

T5 Motokaravan Yapmaya Çalıştık

2007 model volswagen yüksek tavan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 470535083 Hayırlı satışlar. Üst tarafında asma bir yatak daha olabilse gerçekte güzel olurdu.
  19. cirakoglu

5.9 G.c Limited Lx

Geçmiş olsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35