Arama sonuçlarınız

1. B

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) hersey için teşekkürler seval hanım.Güzel bir bayram tatili geçirdik

2. B

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Herkese selamlar bende Tekirdag dan dalışa katılmak istiyorum. Aracım yok beni de Tekirdagdan alabilirseniz sevinirim. 3 yıldız dalıcıyım görüşmek dileği ile. İletişime nasıl geçecegimizi de yazarsanız sevinirim.
  3. B

Doğa Sporcusunun Kol Saati?

Ynt: Doğa Sporcusunun Kol Saati? Arkadaşlar ben garmin 310xt kullanıyorum ve çok memnunum gps çok iyi çalışıyor ayrıca 50 metrey ekadar su geçirmiyor koşarken treking yaparken vede bisiklette kullanıyorum çok mükemmmel bir saat. Şarjı gps açıkken 12 saat gidiyor. Bilgisayardan ve adaptörü ile...

4. B

2010 Ultra Maraton

Ynt: 2010 Ultra Maraton doğru değerlendirmeler yapmışsın bu daha çok cebi sağlam insanlar için bir yarışma olmuş,bizim gibi sporcular ancak uzaktan seyredebilir,sonuçta katılamayacagım için artık düşünmüyorum katılan arkadaşlara başarılar .
  5. B

2010 Ultra Maraton

Ynt: 2010 Ultra Maraton teşekkürler maratona katılmayı erteledim ,çünkü ciddi miktarda paralar gerekiyor buda normal bir kişiyi aşıyor

6. B

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu çok üzülmüşsündür ,düşünüyorumda bende aynı durumda olsa çok üzülürdüm.Büyük heyecanla beklediğim bisikletin çalınması hayal kırıklığı olurdu.

7. B

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Aramıza hoş geldin kardeşim,bisiklet turlarının hikayesini heyecanla bekleyeceğiz.
  8. B

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Aklınıza takılan konular olursa size yardımcı olacağımıza inanıyorum,en yakın zamanda bisikletli fotoğraflarınızı görmeyi bekliyoruz
  9. B

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu ilk önce hoşgeldiniz demek istiyorum , diğer arkadaşlarımızın da söylediği gibi bisiklet virüs gibi bir defa başladınız mı bırakamıyorsunuz.BU virüsü sizede bulaştırabilirsek ne mutlu bize:) gelelim bisikletti ne amaçla almak istediğinize, bisikleti ne...

10. B

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu İlk defe uzun tur yapacak arkadaşlar bana mail atarsa ı olabilirim her konuda belkide banada bir turcu arkadaş çıkar görüşmek üzere

11. B

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu merhaba ben serkan bisikletim corratec x vert motion gidebildiğim heryere bisikletimle gidiyorum uzun turlardan ve macera yarışlarından hoşlanıyorum aynı zamanda zirve dagcılık üyesiyim
  12. B

suunto stinger

Ynt: suunto stinger ürünün fotoğraflarını geci

13. B

suunto stinger

Ynt: suunto stinger Gerçekten de güzel ama işte ihtiyaçtan satmak zorunda kaldım
  14. B

suunto stinger

Arkadaşlar suunto stinger dalış bilgisayarımı acil olarak satmak zorunda kaldım 2008'in 6.ayında aldım pili dahi değişmedi hiçbir çiziği yok fiyatı 750 pazarlıksız acillllll...0536 715 07 34 yada ciloglu75@hotmail.com
  15. B

Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak

Ynt: Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak verdiğin bilgi için teşekkür ederim arkadaşım,hazır olduğumda bir deneme yapacagım

16. B

Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak

Ynt: Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak çok güzel bir fikir ben jeep le çıkamam am a bisikletle çıkacağıma inanıyorum imkansız diye bir şey yoktur
  17. B

2010 Ultra Maraton

Değerli macera sever arkadaşlar ben uzun süredir maratonlara katılıyorum ve katılmaya da devam edeceğim.Belki arkadaşlarımızın bazıları duydu bazılarıda duymamıştır,2010 yılınınmayıs ayında türkiyede ilk defa yapılacak olan bir ultra maraton var.Lycianwaymarathon şimdiden bu maraton için sıkı...
  18. B

Haritalar

Ynt: Haritalar haritalar için teşekkür ediyorum

19. B

Bisiklet ve Çadırla Akdeniz ya da Ege'ye Yol Arkadaşı Arıyorum (Eylül 14'e Kadar)

Ynt: Bisiklet ve Çadırla Akdeniz ya da Ege'ye Yol Arkadaşı Arıyorum (Eylül 14'e Kadar) Arkadaşım,ben Tekirdağ -Ayvalık arası turumu yeni yaptım salı günü döndüm çıkmamış olsaydım sana katılırdım ama iznim bitiyor sana şimdiden iyi yolculuklar.
  20. B

85. Yılda 85 Metreye Soluksuz Dalacak

Ynt: 85. Yılda 85 Metreye Soluksuz Dalacak Arkadaşilar böyle dalışla ilgili rekorlar duydukça bir TÜRK olarak gurur duyuyorum,bende 10 yıldır tüplü dalış yapıyorum ve bir rekor denemesi yapmayı düşünüyorum ,düşünüyorum diyorum çünkü riskli ve iyi bir çalışma ,iyi ekipmanlar ve teknik destek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri