Arama sonuçlarınız

1. mustafapusti

Victron Vrm Portal Hata Mesajı

Merhaba abilerim. 3 gündür victron vrm portalına uyarı mesajı geliyor. Google aramasıyla aynı sorunu yaşayan bir kişi var ama çözüm yok. Daha önce bu sorunu yaşayan yada çözümü bilen var mı?

2. mustafapusti

3 Sistem Buzdolabı Çalışma Problemi

Merhaba abiler. Thetford 3 sistem buzdolabımda bu aralar sorun yaşıyorum. Araçla sabit konaklama durumunda buzdolabını gaz moduna geçiriyorum 4-5 saat sonra gaz işareti yanıp sönüyor ve çalışmayı durduruyor. Gaz olarak LPG kullanıyorum. Arada truma nın duo control ve gaz filtresi var. Gaz...
  3. mustafapusti

Samsun, Kayseri Veya Ankara Da Victron Mk3 Cihazı Olan Var Mı?

Merhaba abilerim. Victron multiplus ım için 2 dakikalık işlem için mk3 usb aparatı gerekiyor. İnverterı dışarıdan enerjiye bağladığımda aküleri şart etmek yerine “storage” moduna geçip sadece sistemi besliyor. Akülerimi şart etmiyor. Bu ayarı kapatmak için bu cihaza ihtiyacğım var. Sadece bu...

4. mustafapusti

Temiz Su Şamandırası 2 Cihaza Bağlanabilir Mi?

Merhabalar. Aracımın temiz su şamandırasının mevcut akıllı sistemde seviye göstergesi var ama ben bunu ek olarak victron cerbo gx cihazınada bağlamak istiyorum. Tek şamandırayı 2 farklı cihaza bağlarsam bir sorun yaşar mıyım? Siyah ve gri su şamandırası içinde aynı işlemi yapacağım. Deneme...
  5. mustafapusti

Satılık Mppt, Dc-dc, İnverler, Akü Şarj Cihazı

Merhaba arkadaşlar. Victron sisteme geçiş yapıyorum bu nedenle 4-5 ay bile kullanmadığım ekipmanlarımı satıyorum. Tüm ekipman sorunsuz çalışmaktadır. Mümkün olduğunca takım olarak satmak istiyorum. MPPT Havensis 80Amper Fiyatı 7.000,00 TL DC-DC Havensis 30Amper Fiyatı 3.000,00 TL İnverter...

6. mustafapusti

Vw Crafter Yükseltme Işlemi

Merhaba arkadaşlar. Crafter karavanımda yükseltme işlemi için arkaya 2 adet havalı körük taktım ve istediğim yüksekliğe ulaştım fakat ön tekerler içinde 3 cm yükseltme yapmak için polonyada yükseltme kiti alıp montajını yaptım ama ön kısım yükseltme kiti öncesi ve sonrası yükseklik aynı seviyede...

7. mustafapusti

600 Amper Akü 3 Günde Bitiyor

Merhaba arkadaşlar. Karavanımı uzun süreli test etmeye başladım. aracımın aküsü 3. günde 11,3 lere düştü. 3 adet 200 amperlik jel aküm var. Bu test gününde 3 sistem thetfors buzdolabım gazda çalışıyor sadece ekran kısmı 12v ile enerji harcıyor ve buz dolabı havalandırma fanı minimum seviyede...
  8. mustafapusti

Motorkaravan Lastik, Ebat Seçimi Ve Basıncı

Merhaba arkadaşlar. Forumda aradığım ama bulamadığım konulardan birisi. Motorlaravanım için lastik alacağım ama kararsız kaldım. BF Goodrich KO2 hakkında ıslak zeminde fren tutmamasından bahsediliyor. Goodyear wrangler içinde 4 mevsim yada kış lastik stok sorunu olması gibi kafamda hangi lastik...
  9. mustafapusti

Motokaravanda Ağırlık Problemi

Merhaba arkadaşlar. Vw crafter aracımı karavana dönüştürdüm tse, muayene vs tüm işlemleri yaptım ama ağırlığı ruhsatta yazandan daha yüksek çıktı. Crafter uzun şase ve temel ihtiyaçlar haricinde arka bagaj ve tavan kliması ekli araçta. Boşken 3800-3900 kg ağırlığında. Ruhsatta yazan değeri...

10. mustafapusti

Thedford 3 Sistem Buzdolabı Soğutmuyor

Merhaba arkadaşlar. thetford n3112 buzdolabımın montajını yaptım. İlk 2-3 gün güzel çalıştı ama şuan gazda çalışırken hem gaz kokusu yapıyor hemde buzdolabı soğutmuyor. Buzluk bölümü bir nebze soğuk ama normal bölümü sıcak durumda. 220v ile çalıştırınca soğutuyor tekrar ama gaza geçince tekrar...

11. mustafapusti

Thetford 3 Sistem Buzdolabı Elektrik Bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Thetford n3112 3 sistem buzdolabım geldiğinde soketli kablosu olmadığı için nasıl bağlantı yapacağım emin olamadım. Kurulum klavuzunda bağlantı uçlarını gösteriyor ama emin olmak için size danışmak istedim. Kablolar Kalın kırmızı Kalın beyaz İnce turuncu İnce mor İnce siyah...
  12. mustafapusti

Volkswagen Crafter İlk Karavanımı Yapıyorum

Merhaba arkadaşlar. 2013 model uzun şase crafter için çalışmalarıma başladım. Diğer konularda bahsettiğim gibi kış ağırlıklı kamplarım için yapıyorum. Aracımı boyaya göndermiştim. Boyadan geldi ve zamanla araca yaptığım çalışmalarımı buradan paylaşacağım. İlk hali ve şuan 1,5 ay geçti. Araç...

13. mustafapusti

Satildi - Havensis

Cihaz satıldı.
  14. mustafapusti

4 Adet Güneş Paneli Bağlantı Şekli

Merhaba arkadaşlar. Elimde havensis 4030 mppt si var ve 4 adet monokristal half cut 240watt güneş paneli var. Bunların en verimli bağlantı şeması sizce nasıl olur. Hepsini seri mi bağlayayım yoksa 2sini seri ve oluşan 2 seriyi oaralel şeklinde mi bağlamalıyım. 3 adet 200amper jel aküm var. Sizce...
  15. mustafapusti

Sifir Daxom Ukdax-12ct 12 Litre Hermetik Şofben

Ürün hiç kullanılmadı. Kutusunda duruyor. Truma B10 boiler alacağım için kullanmadan değiştirme kararı aldım. Fiyat 5.000,00 TL

16. mustafapusti

Yeni Karavan Projesi, Crafter Uzun Şase

Merhaba abilerim. 2013 model uzun şase crafter aldım ve ailecek snowboard yaptığımız için kış ağırlıklı olarak kullanmak istiyorum. Şuan için kendi çabalarım ile aldığım malzeme listemi aşağıya yazıyorum. 1. olmazsa olmaz elastomerik kauçuk ve izobozz keçe ikilisini kullanacağım 2. 4 adet 240...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri