Arama sonuçlarınız

1. Erolglcml

Vw Caravelle/transporter Araçlar İle Motosi̇klet Taşinir Mi?

Yorum için çok teşekkür ederim. Belirttiğiniz gibi sizin araçlar ve Ducato için bu konuda pek sıkıntı yok. Ayrıca edindiğim bilgilerden takılacak Aparat 250 kg.a kadar taşıyabiliyor, bunda da sorun yok. Ancak sorun aracın böyle bir dikey ağırlığa tepkisi ne olur, bunun için bir güçlendirme...

2. Erolglcml

Çeki Demirine Takılacak Motosiklet Çekme Aparatı Yapımı

Bilgi ve geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Römork aslında en fonksiyonel çözüm, uzun seyahatte eşya falan da konulabillir. Ama aparat kadar pratik değil, neticede araca ilave bir römork sözkonusu olacak. Bu yüzden öncelikli niyetim araca takılabilir bir taşıma aparatı. Kadir Bey merhaba, bu...

3. Erolglcml

Çeki Demirine Takılacak Motosiklet Çekme Aparatı Yapımı

Bu tür bir taşıma aparatını yurt dışı sitelerde görmüştüm ve benim de aklımdan geçmişti. Siz neden vaz geçtiniz? Teknik olarak bir sakınca mı tesbit ettiniz? Neye karar verdiniz?
  4. Erolglcml

Vw Caravelle/transporter Araçlar İle Motosi̇klet Taşinir Mi?

Volkswagen Caravelle T6 (2016 model 150 Hp) Uzun Şasi aracıma motosiklet taşıyıcı taktırmak istiyorum. Motosiklet 200 kg. Aparatı çıkardığımda çeki demirini takarak 750 kg altı bir karavanı da çekebileceğim bir versiyon olmasını istiyorum. Bunu taşıyabilecek aparatlar var ancak tereddütüm araç...

5. Erolglcml

2021 De Çekme Ve Motokaravancıları Neler Bekliyor

Gökhan-Deniz size ve diğer yorum yapan arkadaşlara tamamen katılıyorum. Bir süredir karavan edinme amaçlı olarak araştırma ve piyasayı takibimden edindiğim bilgiler ile, sizin tesbitlerinize İlaveten allanıp pullanıp karavan görünümüne büründürülmüş 10-15 yaşındaki cüsseli ama yorgun araçlar ile...

6. Erolglcml

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Kıymetli GEZENBİLİR Ailesi, Ben Erol, İstanbul'da yaşıyorum. Başta tutkum olan Deniz/Yelken olmak üzere, doğa, seyahat, spor ve son zamanlarda Karavancılık ilgi alanlarım. Gezenbilir ile Karavan ile ilgili araştırmalarım esnasında tanıştım ve ortak çok noktamız olduğunu gördüm :) Karavan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri