Arama sonuçlarınız

1. Tarık 01

Satılık Defender 2500 Düz Dizel Motor (satıldı)

Merhabalar, Araç turbo uygulaması yapıldı. İhtiyaç olmadığından satılık. Tüm aksamları üzerinde.

2. Tarık 01

Nissan Terrano Egzoz Manifold Satılık

Merhaba Arkadaşlar, Elimde Nissan terrano 2.7 dizel egzoz manifold var. Satın almak için ilgilenen olursa bilgi versin lütfen. Ürün başka bir proje için alınmıştı ancak projeye başka çözüm bulundu bu yüzden ihtiyaç kalmadı. Zor bulunan bir parça. İhtiyacı olan bilgi iletebilir.
  3. Tarık 01

Turbo Motora Geçildiğiden 95 Model Defender 110 Komple Dizel 2500 Motor Satılık

Merhaba arkadaşlar, 95 model defender'ıma turbo uygulamalı motor atıldı. Dolayısı ile üzerinden çıkan 95 Model Defender 110 Komple Dizel 2500 Motoru satıyorum. İlgilenen arkadaşlar bilgi versin görüşelim. Marş motor şarj dinamo ve manifoldlarla beraber komple satılık.

4. Tarık 01

Defender 110 Dizel Motor Değişim İhtiyacı

Herkese merhabalar, Foruma yeni katıldım. Defender sahibi olarakta yeniyim :) Hiçbir yerde bu konu ile ilgili bilgiye ulaşamadığımdan siz değerli Defender sahibi olan arkadaşların bilgilerine başvurmak zorunda kaldım. Daha önceden forumda yazılmış yazılar gördüm çoğu eski tarihli. Bu konuda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri