Arama sonuçlarınız

1. A

Manuel Vinç

Bu konuya uzun zamandır yazan olmamış bende tekrar hareketlendiririm belki. 17 m3 yüksek tavan motokaravanımla 1-2 kere kuma saplandığımız oldu parasında değilim bazen bulunduğunuz yere ne yol yardımı geliyor ne de traktör bulunuyor. Bagajda çok yer kaplamayacak kollu ceraskal veya bilinen...

2. A

Temiz Su Tankında Pis Su Tankına Maseratörden Su Sızması

Merhaba, Temiz su tankımı (tekerlek üstü) tam dolduruyorum diğer tanklarımı boşaltıyorum birkaç saat sonra pis su tankım hiç kullanmadan çeyrek doluyor. Maseratörün temiz suyu çeken hattı sifonlama yaparak temiz su deposundan çekiyor diye düşünüyorum. Ne yapabilirim başına gelen var mı...
  3. A

Mppt Şarj Kontrol Cihazı Fan Gürültüsü

Merhaba SAKO 30A mppt cihazım var güneş itibaren akşama kadar fan çok gürültülü çalışıyor hiç durmuyor diyebilirim. Akülerim büyük 2 x 210 A ve 3 panelim var 200 watt lık. Ful kapasite çalıştığının farkındayım lakin sürekli fan gürültüsü rahatsız ediyor. Cihaz oturma grubunun altında ve dişarıda...

4. A

17 M3 Boxer Yapımı Başladı

Merhaba, Uzun yazınız için teşekkür ederim. Biz karavanı çok uzun süreli kullanımlar için düşündüğümüzden dolayı banyomuzun sürekli kullanılacak büyüklükte ve kullanışlı olması için çalışıyoruz. Yeni nesil gazlı şofbenler özellikle karavan için olan modeller hem küçük hem emniyetli. Baca...

5. A

17 M3 Boxer Yapımı Başladı

Arkadaşlar merhaba, Nihayet düzgün bir araç bulup karavan dönüşümüne başladık. Su ısıtmayla ilgili gazlı şofben haricinde makul fiyatlarda olabilecek başka bir sistem bilen var mı. Yeni şofbenler gayet ince çok emniyetli falan deniyor ama yine de başka uygun bir çözüm var mı diye bakınıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri