Arama sonuçlarınız

1. 96sportage

1996 Kia Sportage Için Tam Otomatik Şanzıman Arıyorum

96 model benzinli 4 ileri tam otomatik aracım için ankarada otomatik şanzımancı arıyorum. şanzımanım revizyon, bakım, tamir onarım ve diğer ihtiyaçlarına cevap verecek usta arıyorum. yedek parçayı ben temin edeceğim. sadece kaliteli usta arıyorum. şanzımanımın marka ve serisi şöyle : Aisin...

2. 96sportage

Yedek Parça & Tedarik

merhaba sizden parça talebim var.. 1996 kia sportage suv benzinli ve 4x4 tam otomatik aracıma aşağıdaki parçalar gerekiyor: 1-) benzin geri dönüş valfi(benzin basınç regilatörü) 2-)benzin buhar valfi(kanister valfi) 3-) oksijen sensörü sizden cevap bekliyorum.
  3. 96sportage

1996/98 Kasa Sportage Hakkında

eski bir konuyu hortlatmak gibi olacak ama çok delikanlı ve korkusuz olduğum için dediğiniz sportage marka aracı 267 bin kilometrede aldım. tam otomatik ve 4x4 şimdiden 15 bin liram gitti. kafamı otomatiğine taktım. 4 ileri tam otomatiği 6 ileri tam otomatiğe çevirmeye çalışıyorum...

4. 96sportage

Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın...

erganide zülküf peygamber dağına çıkın.. eğilde dicle barajı manzarası eşliğinde Hz.Elyesa(A.S.), Hz. Zulkifl(A.S.) kabirlerine gidin. ikisi de sadece yaşanılır.
  5. 96sportage

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

s.a. ben geldim..:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence