Arama sonuçlarınız

1. KeNDaL

Özel Amaçlı Taşıt Ile Ilgili Soru

şimdi şöyle bir durum var. diyelimki renault trafic aldık. ona güneş enerjisi koyabiliyoruz. arkaya yatak olabilen bi düzenek ve evye filan hallolabiliyor. ama bu araç çevrilmeden kullanıldığı için yurt dışı gidilemiyor. diyelim ki aldım trafic ve özel amaçlı çevirip yurt dışı gezdim. Ama satmak...

2. KeNDaL

yani özel amaçlıya çevirdikten sonra satarsak alan kişinin de illaki özel amaçlı kullanması lazım anladığım kadarıyla
  3. KeNDaL

"önce hususi sonra ticari sonra tekrar hususi kullanılması" bu nasıl oluyor. Benim bildiğim ticari olan araçlar hususi çevrilemiyor diye biliyorum. Örnek Kamyonet geçen bir Ranault Trafic alırsak onu otomobil yapamıyoruz.

4. KeNDaL

Merhabalar; Aklıma takıldı ve internette araştırdım bir bilgi bulamadım. Diyelim bir tane Ducato yu karavan yaptık ve özel amaçlı taşı oldu. Sonra aradan 3-4 yıl geçti ve içerisindeki ahşap kısım eskidi. Bizde diğer malzemeleri kullanarak başka bir araç yapmaya karar verdik. Şimdi bu ilk önce...
  5. KeNDaL

Sigorta Fiyatları Hk.

Kaça yaptırdınız ?

6. KeNDaL

Sigorta Fiyatları Hk.

Merhabalar , Sigorta fiyatları anladığım kadarıyla halen yüksek oluyor. Eğer fiyatlarda bir düşüş varsa ve gözden kaçırdıysam bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Ama eğer halen yüksek sigorta ödeniyorsa bu koronalı günlerde , koronaya atıfta bulunarak tekrar bir farklı yazı içeren cimer mesaj...

7. KeNDaL

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

Büyük alkış
  8. KeNDaL

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

ellerinize sağlık çok güzel olmuş ama beğenemiyorum hata veriyor
  9. KeNDaL

Gizli Wc+duş

fiyat hakkında bilginiz var mı?

10. KeNDaL

Araniza Bende Katildim

kolay gelsin devamını bekleriz

11. KeNDaL

Wolksvagen T4 Campervan Yapımı

valla 10 numara 5 yıldız olmuş 2 araçta. Bu konu sabitlenmeli diye düşünüyorum. Sonuçta vergisiydi trafik sigortasıydı bu konulara girmek istemeyen arkadaşlar için çok güzel 2 örnek var bu konuda. Yalnız bir sorum olacak. Bu tarz araç ile yurt dışı çıkışı yapılabiliyor mu ?
  12. KeNDaL

Gizli Wc+duş

belki sığacağım bir tane bulurum :D

13. KeNDaL

Gizli Wc+duş

siteden bi abim mini ofis buzdolabının (içi komple düz olan buzluksuz model) iç beyaz kısmı hurdacıdan alınıp alt kısmına bir gider deliği açılarak yapılabilir gibi bir fikir verdi ve bence çok süper bir fikir
  14. KeNDaL

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

ilk önce aracınıza 5+1 şeklinde projeyle ruhsat alıp ardından karavana çevirirseniz olabilir. Doktor bey bu şekilde yapmıştı. Mühendisliklere bu şekilde sorun birde isterseniz. önce 5+1 e projeyle çevirip, daha sonra 5+1 aracı 2nci projeyle karavana çevirme yapabilirler mi ? Eğer yapamıyorlarsa...
  15. KeNDaL

aracınızı hazırladınız ve sonrasında bu koltuk montajı iskeleti ücretleride dahil gerisini onlar halletti ve 4500 TL doğru mu anladım ? yani aracı kendiniz yaptınız

16. KeNDaL

ne kadar bir ücret ödediniz bu işlemlere ?
  17. KeNDaL

Gizli Wc+duş

kimisine de üst kısma ahşap monte yapıyorlkar ama mantığı dediğiniz gibi perde. üst kısımda kornişle ama perde görünmesin istiyorsanız kuruduğunda gene o hazneye gizlenecek şekilde bir fikir üretilebilir
  18. KeNDaL

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

sökülüp takılması en güzeli bence de. bir yerde birisi bi polis filan lafmı yaptı. pat sökersiniz :D Hatta biraz üzülmüş numarası filan. Güzelim şeyi sökmek zorunda bıraktınız falan filan :D :D :D Benim size sormak istediğim su deposunun maliyeti ne kadar ? kaça yaptırdınız ? Ben de bu su...

19. KeNDaL

Gizli Wc+duş

Beni aklıma birde banyo küvetleri geldi. İstenilen boyutta oda kesilebilir ve koltuk şekline çevrilebilir diye. Aslında neydi o meşhur cümle, zihni sinir proje ile bunun benzeri yapılabilir gibi gibi Acaba kendimiz saçtan yaptırsak , yada bu su deposu imalatı yapanlar var sipariş üzerine. küp...
  20. KeNDaL

Gizli Wc+duş

o paraya neler yapılır :D peki idareten birşey yapılıp yurtdışı çıkıldığında ucuza bulunursa alınıp değiştiriilir mi ? tekrar projeye gerek olmaz sanırım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR