Arama sonuçlarınız

1. J

Cherokee 2.8 Crd Diferansiyel Ugultu Sesi

Merhaba, Cherokee 2.8 CRD Diferansiyel ugultu sesi geliyor. İstanbul Anadolu yakası usta tavsiyesi rica edeceğim.

2. J

4x4 Bagaj Çekmece Uygulaması

Tam 90 derece acılmıyor yukarı dogru ama içindekileri rahat bir şekilde alabiliyorum.
  3. J

Merhaba bende marangoz bir arkadaşımın desteği ile bagaja uyguladım. Gayet memnunum aşagıya yapılış videosunu bırakıyorum arzu ederseniz iletişime geçip yaptırabilirsiniz. Sayfasında bir kaç farklı araca uygulanmış çeşitlerde var Video: https://www.youtube.com/watch?v=vMvq0mIDZkE

4. J

Satılık,araç Üstü Çadır,yan Tente, Tente Çadırı (yaşam Odası), Güneşlik 2 Adet

Teşekkürler siz kabul etmeyince ben başka bir satıcıdan aldım. Size de hayırlı satışlar dilerim.
  5. J

Yok benim teklifim ölücü değildi. Sanırım o bir başkası :)

6. J

Merhaba Murat Bey, Sarı siteden bir teklifte bulunmuştum ama aynı forumun üyelerinden olduğumuzu bilmiyordum :)

7. J

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Merhaba, Peki siz paragodan memnun kaldınız mı? Bende tredyoldan pg45 modelini aldım. Belirli ölçümler yaptım evet dışarıdaki göstergesine içi boş ise 1 saatte eksileri görüyor dolu olduğunda da bu süre uzuyor. Bunu pek dert etmedim ama ekran 0 dereceyi gösterirken içinden bir su ve içecek...
  8. J

Merhaba, Bagaj kısmına çekmece veyahut camperbox tarzı bir uygulama yapmak istiyorum. Örnekte görünen gibi sadece boş çekmece için çok yüksek fiyatlar ile karşılaştım forumda kendi yapan veya makul fiyatlarda bu uygulamayı yapan bir yer var mı desteğinizi rica edeceğim.
  9. J

Avrupa Karavan Almak Istiyorum

Henüz bulamadıysanız ben karavanımı satışa çıkardım 750Kg altı boş agırlık572Kg bilginize. Alman Knaus marka

10. J

Karavan Destek Ayağı Hk.

Açıkcası bana kalırsa da etmez ama alternatifi yok ülkemizde. Çok sağlam bir plastik malzemeden yapılmış benzerini yapmak için kalıp lazım bu zaten söz konusu bile olamaz. Nasıl yaparım diye biraz kafa yormuştum yada bir demir ustası bulunarak yapılabilir ama hem derdini ustaya anlatmak hemde...

11. J

Karavan Destek Ayağı Hk.

Evet her karavana uyumlu. Ben Agus karavandan 170TL fiyata aldım.
  12. J

Karavan Destek Ayağı Hk.

Kendi soruma kendim yorum yapayım :) Kullanıcılardan cevap gelmeyince ben satın aldım. Sarsıntıyı bir nebze engelledi artık daha dengeli basıyor yere. Tavsiye edebilirim.

13. J

Karavan Destek Ayağı Hk.

Merhaba, Aşağıda görselleri bulunan ürünü kullanan var mı? Yorumlarını rica edeceğim. Özellikler içinde iken olan sallanmayı azaltıyor mu? Saygılar.
  14. J

Karavan için Yerli Üretim Tente

Merhaba, İpin kaç mm olduğunu belirtir misiniz.
  15. J

Karavan Alırken Sonradan Üzülmemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Constructam Comet 1971 olması lazım. Belçika üretimi sanırım daha önceden bir sitede restorasyon çalışmasına denk gelmiştim hemde aynı renk belkide bu karavanın yapılış aşamaları idi.

16. J

Çıta Fitili

Merhaba, Aşağıda fotoğraflarını koymuş olduğum köşelerin vidalarının üstüne gelen malzemeyi nereden bulabilirim.
  17. J

Amacım bunu bir tartışma konusuna döndürmek değil ama şu mesajlarınızdan sonra bunu yazmak durumunda kaldım. 20 sene mercedes kullanan biri iyi bilir kaliteyi ve bu cümleyi yazmamalı kanımca ''Döküntü 25-30 yıllık avrupa hurdalar hiç ilgimi çekmedi.. '' Ayrıca hemen bizi yabancı ve marka...
  18. J

Bende Teşekkür ederim. Ama şunu da söylemeden geçmek istemem marka merakı değil bu güvenlik ve konfor meselesi. Yıllarca da Alman üretimi araçlar kullandım gene sizin gibi yorumlar yapanlar vardı alışığız bu duruma o yüzden. Hayırlı ramazanlar. Her şey gönlünüzce olsun.

19. J

Farkı ancak Avrupa karavan kullandığınızda anlayacağınızı düşünüyorum. Araç ile seyahat halinde bile daha güvenli bir seyahat ettiğinizi fark ediyorsunuz. Ani bir frende virajda bile fark ediyor tabi bu benim tecrübem ve fikrim karşıt fikirlere de saygılıyım. Kullanıcı seyahatlerinde...
  20. J

Çeki Demiri Fişi Bağlantı Şeması

Bir kaç usta ile daha görüşmenizi tavsiye ederim. Akü şarj olur

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence