Arama sonuçlarınız

1. DirtDiver

Trajikomik Arıza Ile Kalkışta Gaz Almama Siyah Duman

Merhaba, Aracım Jeep KJ 2006 Limited 2.8 CRD Trajikomik bir sorun ile karşı karşıyayız. Aracımı oto yıkamaya verdim. Güzel yıkamışlar, sonrasında arabayı çalıştırmamla son gaz araba son devire kadar gaz bastı şaşırdım stop ettim. Bir de ne göreyim? Biliyorsunuz bizim araçların orjinal...

2. DirtDiver

2006 2.8 Crd Limited

2006 Model 2.8 crd Jeep Cherokee KJ Limited 258.000'de metalik gri, meraklısı dm atabilir satımayı düşünüyorum.
  3. DirtDiver

Kj 2006 2.8 Crd Çalışmama Sorunu

Merhabalar, inşallah bu sefer bir yanıt alabiliriz, çok güzel bir forum fakat okunmasına rağmen bir etkileşim olmaması açılan konulara üzücü oluyor... 2019'da çok daha iyiydi ortam keşke devam etse bilgi paylaşımı. Arkadaşlar 2006 2.8 crd KJ Aracım var. Burada da multimedya konularını, lastik...

4. DirtDiver

Kj 2.8 Crd 2006 Soğuk Havad Çalışmama

Merhaba, Aracımdan memnunken defransiyel değişimiyle başladık, totalde 30k 'ya yakın bir masrafla ilerliyoruz bakalım... Arkadaşlar aracımda soğuk havalarda çalışmama sorunu var. Mazot filtresinden olabilir mi? Marş alıyor ama çalışmıyor.
  5. DirtDiver

Youtube'da Video Blog Kanalı Açtım Yorumlayın

Merhabalar, Jeep KJ 2006 Liberty'im ile yaptığım yolları, maceraları paylaşacağım bir VBlog açtım. Şu an için ilk videoyu yükledim. Sizlerden de yorum almak istediğim için bir konu açıyorum. Video: https://youtu.be/bxpLaH1jZ8I Selamlar,

6. DirtDiver

Jeep Liberty Kj 2006 2.8crd Ayna, Istavroz - Diferansiyel (defransiyel)

Merhaba arkadaşlar, 2006 CRD 2.8 KJ aracımda ufak bir aks katırtısı gibi arka taraftan ses gelmeye başladı 15-20 gün kadar önce. Sonra bu ses biraz artmaya ve direksiyon hafiften sertleşmeye başladı. Sonra açtık dif karpuzunu Istavroz kutusunun içindeki dişlilerde kırılmalar var...

7. DirtDiver

Kj 2006 Radyo Kodu

Merhabalar, Aracımın aynaları çalışmıyordu elektrik işlemi olduktan sonra radyo resetlendi ve kod istiyor. Radyo kodunu nereden bulabilirim? Teybi söktüm üzerinde yazar diye fakat seri numarası, date code ve part no dışında birşey yazmıyor. İyi sürüşler...
  8. DirtDiver

Crd 2.8 2006 Hızlı Kalkışta Yalpalama

Merhaba arkadaşlar Aracım 4x2 de iken durur pozisyonda. Gaza biraz yüklenerek hızlı kalkışta araba yalpalıyor sağa sola doğru. 4x4'teyken böyle bir sorun yaşanmıyor. Bunun sebebi ne olabilir? 2006 CRD Cherokee Limited'larda ESP var mı? ESP varsa kapalı ya da açık olduğunu nasıl anlayabilirim?
  9. DirtDiver

2.8 Crd 2006 Cherokee Multimedya Hakkında

Merhaba, uzun bir araştırma ve seçimden sonra 2006 model cherokee CRD 2.8 aldım ve bu süreçte bu forumdaki yazıların bir çoğunu okudum ve seçimimde gerçekten faydalı oldu, paylaşım yapan, deneyimlerini anlatan ve bu platformda bunların konuşulmasını sağlayan herkese teşekkürler. Sizlerle hem...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri