Arama sonuçlarınız

1. talhabw

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ben hali hazırda estüde eğitime başladığım için yer değiştirme gereği duymadım. Burada da İzzet Avcı hocayla çalışıyoruz zaten. İl müdürlüğünün kursunda daha az malzeme ve hedef vardı onun için burayı tercih ettim. Burada yay vs bize ücretsiz olarak sağlanıyor zaten. Yinede tavsiyeleriniz için...

2. talhabw

Okçuluğa Başlangıç Malzemeleri

Bilgilendirme için teşekkürler. Haftada 4 gün kursta olacağım bol bol hedef tahtası var istediğimiz kadar çalışabiliyoruz. Şimdilik yay almayı düşünmüyorum bir kaç ay sonra okçulukta ilerledikten sonra kendime özel bir yay almamın daha doğru olacağını düşünüyorum. Bahçemiz var ama çok büyük...
  3. talhabw

Okçuluğa Başlangıç Malzemeleri

Merhabalar abilerim. Ben Talha 14 yaşındayım, 1 arkadaşımla birlikte okçuluğa merak saldık. Vakit geçirmek adına bu sporla ilgilenmek istiyoruz. Eskişehir'de yaşıyorum. Bulunduğum şehirdeki estüye bağlı bir okçuluk kursuna yazıldık. Kurs ücretsiz ama bizden malzeme almamızı istediler. Yay kurs...

4. talhabw

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Merhabalar abilerim. Ben Talha 14 yaşındayım, 1 arkadaşımla birlikte okçuluğa merak saldık. Vakit geçirmek adına bu sporla ilgilenmek istiyoruz. Eskişehir'de yaşıyorum. Bulunduğum şehirdeki estüye bağlı bir okçuluk kursuna yazıldık. Kurs ücretsiz ama bizden malzeme almamızı istediler. Yay kurs...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri