Arama sonuçlarınız

1. Ugurogz

Başladik! Ambulans’dan Karavana!

Dediğim gibi elektriği geç paylaştım sizlerle bugün kavak kontra ve zeminlere taban olarak kullanacağımız çitaları satın aldık. Tabiki yanında bir miktar taş yünü ve diğer kauçuk ve Bizofol ile birlikte. Bu akşam ve yarın hararetli bir çalışma bizi bekliyor taban yalıtım yapılacak kesilip...

2. Ugurogz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Ugurogz

Herkese merhaba geçen gün video çektim ama buraya koyamadım tekrar fotograf çektiğim için geç yazıyorum. Çok sevdiğim abim Aykut Duman’ın büyük yardımları ve bilgisi ile elektrik tesisatının sonuna geldik. Solar enerji konusun da hesap yaparken olsun fiyat ve işçilik olsun her yardım da...

4. Ugurogz

Teşekkür ederim umuyoruz öyle olacak [emoji4] maliyet raporu tutuyorum hepsini karavan bittiği zaman ayrıntılı olarak paylaşacağım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. Ugurogz

Teşekkür ederim umuyoruz öyle olacak Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ugurogz

Tanesi 575 ₺ ama markasını bir yere yazmıştım bulamadım bulduğum zaman sizi bilgilendireceğim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ugurogz

Bugün güneş panelleri akü ve invertör takıldı. Çarşamba günü geri kalan tesisatı çekeceğiz 3 adt:185 mono panel 2 adt: 100ah akü 1 adt: 1kv tam sinüs akıllı invertör Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Ugurogz

Kuacuk malzeme kaç mm bilmiyorum ama bir çok yere tam geldi sınırda duruyor Bizofol ise abba bize yeterli geldi sadece alt deliklere ve en alt yere taş yünü alacağım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. Ugurogz

Yalıtım tamamen bitti sadece kablo kanalları için aralıkları bıraktık onları mecburen daha sonra tamamlayacağız. Taban da bazı paslar için temizlik yaptık. Yarın güneş panelleri, akü ve invertör takılacak. Yarın da sizlere bilgiler paylaşacağım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. Ugurogz

El ele verince daha hızlı ve keyifli oluyor elbette biz de bir an önce bitirip çıkmak istiyoruz [emoji4] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. Ugurogz

Kaba kiri temizlemek için yıkama işini hallettik ve ardından yalıtıma başlandı. Önce ses ve ısı yalıtım sağlayan kauçuk levha kullandık üstüne Bizofol(abba) yapıştırdık bitmesine az kaldı pazartesi günü güneş panelleri ve solar sistemler takılacak gelişmeler oldukca yazacağım. Tapatalk...
  12. Ugurogz

Sizin söylemeniz üzerine tekrar ölçüm yaptım lakin sonuç aynı söför koltuğundan başlayıp arka kapıya kadar 3.30 geliyor veya 2-3 eksik fazla ama 3.70 olması imkansız belki sizin aracınız farklı bir üretimdir belki de benimki Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13. Ugurogz

Teşekkür ederim öyle düşünüyoruz bahar da çıkacağız bir terslik olmazsa [emoji4] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. Ugurogz

Teşekkür ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. Ugurogz

Herkese merhabalar bir süredir paylaşım yapamadım işlerimin yoğunluğu ve hayat koşturması sebebiyle ancak fırsat buldukça ilgilenebiliyorum yapım aşamamız devam ediyor. İçini tamamen boşalttık sol tarafa oturma grubunun olacağı yere bir cam açtırdık ambulans elektriği ile ilgili son kalan...

16. Ugurogz

Teşekkür ederim evet ben söktüm tamamen baştan yapacağım [emoji4] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  17. Ugurogz

Teşekkür ederim yaptıkça göndereceğim her aşamayı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  18. Ugurogz

Tam anlamıyla onu düşünerek çalışıyoruz [emoji1303] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. Ugurogz

Denk geldi aslında km 200 bin de bu tip arabalara göre düşük veya orta seviye denilebilir özel bir sebebi yoktu Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  20. Ugurogz

Teşekkür ederim inşallah elimizden geldiğince yapmaya çalısıyoruz Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri