Arama sonuçlarınız

1. C

Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

Ankara çevresinde yayla mocamp gibi yer bulamadim. Doganin icinde karavani park edebilecegimiz. Ankara'nin ihtiyacı var, kiyilara yakın yerlerde yasayabilsem keşke. Karavanımı sattim, açılırsa tekrar alırım, güzel yerdi

2. C

Galloper 2,5 Tdı Almak Üzereyim, Ek Bilgi Rica Ediyorum.

Herkese selamlar, konuyu hortlatiyorum ancak bir sorum olacak, 99 model dizel otomatik vitesli bir modele sahibim, arac yavas ve cok yakiyor haliyle, çekme karavan ile deneyimleyen forumdaslarim oldu mu? Esimle karavan istiyoruz ancak galloper götürür mu uzun yolda iskence mi olur bilemiyoruz...
  3. C

45-46 Bine Kadar 4x4 Ne Almalıyım ?

Hayirli ugurlu olsun dostum, bende 99 model hyundai galloper aldim arazi kitli temiz motor yapilmis bulup, konu yaradi bize CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. C

Çadır Isıtmada Basit Bir Sistem (araçla Gidenler Için)

Bu cihazdan alacak var mi, dh2500, ben düşünüyorum beraber alinabilir, akü isine de son karar nedir kaclik almamız gerekli :)
  5. C

45-46 Bine Kadar 4x4 Ne Almalıyım ?

Merhabalar, Aynı başlığı ben açacaktım zaten açılmış, kıymetli yorumlarınız için teşekkürler, galloper hakkında yorumlarınız nedir, arka koltuğu yatırırsam 2 kişilik şişme yatak atabilir miyim çok merak etmekteyim deneyimleyen var mıdır :)? Bir başka sorum olacak, konu kalabalığı yapmamak adına...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri