Arama sonuçlarınız

1. LAWYER54

3 Sistem Satılık Buzdolabı

Ebatları verebilirmisiniz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. LAWYER54

Çekme Karavan Için Kablosuz Kamera

Yurtiçi çözüm gayet tatminedici ancak yurtdışında tv ancak uydu ile izlenebilecek demektir Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. LAWYER54

Peki yurtdışında iken internet maliyeti aynı mı oluyor? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. LAWYER54

Motorunuz Nedir?

2018 Goldwing 1800 DCT -A ve 2015 Honda VFR 800x Crosrunner
  5. LAWYER54

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Hata! İşlem Gerçekleştirilirken Hata Oluştu. Yanlış ya da Geçersiz Promosyon Kodu Girdiniz! Şeklinde bir hata alıyorum.

6. LAWYER54

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Malesef defalarca girmeme rağmen hata veriyor....

7. LAWYER54

Motokaravanların Fsm Köprüsünü Kullanımı Hk.

Çekme karavanlar için limit ve sınırlar nelerdir? Sadece karavan boyutu mu yoksa araç + karavan mı?
  8. LAWYER54

2012 Audi̇ Q7 Çeki Demiri Ve Karavan Macerası

Merhabalar, sahibi olduğum 2012 model 3.0 TDI 8 ileri DSG Şanzuman aracıma , karavanla uyumlu, aracın yazılımı ve donanımını sıkıntıya sokmayacak ( havalı süspansiyonun uyumlu çalışması, geri viteste park sensörünün çalışmaması, ESP uyumu v.b.) çeki demiri taktırmak istiyorum. Servis 12.000 TL...
  9. LAWYER54

Audi̇ Q7 Çeki̇ Demi̇ri̇

Merhabalar, 2012 Model 3.0 TDI 8 ileri DSG şanzuman aracım var. Buna çeki demiri taktırmak istiyorum. Niyetim karavancılığa başlamak ve çekme karavan almak. Taktıracağım çeki demirinin aracın donanım ve yazılımına uygun olması (karavanı algılaması, geri viteste park sensörünün ötmemesi, havalı...

10. LAWYER54

Üstadım, 80 -90 km çekme karavan hızlarında da kesintisiz görüntü verir inşallah. Deneyimlerinizi paylaşırsanız bizler de tercih ederiz :)

11. LAWYER54

Park halinde iken belirlenen mesafelere ulaşılabilir, ancak hareket halinde iken hıza ve çevresel şartlara göre görüntüde parazit ve kaymalar oluşabilir. 2.4 Ghz de yapılan aktarmalarda bu sıkıntılar malesef yaşanabiliyor. Ayrıca daha küçük ve kompak görüntüler için RC uçaklar için FPV kamera...
  12. LAWYER54

750 kg. Üzeri Karavan Çekmek için E Tipi mi, yoksa D Tipi mi Sürücü Belgesi Gerekir?

2918 sayılı Karayolları Kanunun 38 maddesine göre atıf yapılan Yönetmelik : Madde 75 - (DEĞİŞİK MADDE RGT: 17.04.2015 RG NO: 29329) (YÜR. TAR.: 01.01.2016) Sürücü belgesi sınıfları ile belge sahiplerine sürme yetkisi verilen motorlu araçlar ve özellikleri aşağıda gösterilmiştir: a) M sınıfı...

13. LAWYER54

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Bu arada Adım Ercan KAÇMAZ - yazmayı atlamışım Özür :smiley:
  14. LAWYER54

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, Sakarya'da serbest avukatlık yapıyorum. Aynı zamanda sıkı bir motosiklet kullanıcısı ve gezginiyim. yakında ailemize iki evladım daha katılacağı için KARAVAN a geçmek yakın hayalim. Herkese kucak dolusu selamlar....
  15. LAWYER54

Çok okuyan değil Çok GEZENBİLİR.

Çok okuyan değil Çok GEZENBİLİR.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35