Arama sonuçlarınız

1. M

Defender Araç Kaplama Alinstech Farkiyla!!!

Merhaba, Bende Land Rover Discovery 2 araç var. Bu araç için de uygulama yapıyor musunuz? İşlem ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Murat Bey:0535 327 30 15

2. M

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

Amatisör süsyansücyon hidroliğiymiş akan boru patlamış. İstanbul'da tamir edilip sorun giderildi. Teşekkürler.
  3. M

Merhaba, iyi bayramlar. Bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. Discovery Discovery 2 sahibiyim. Bayram için Balıkesir merkeze geldik. Bu sabah arabanın altında bir sıvı biriktiğini farkettim. Kaputu açtığımda eksilen sıvının fren yağı olduğunu gördüm. Eksiltme hızı...

4. M

Merhaba, iyi bayramlar. Bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. Discovery Discovery 2 sahibiyim. Bayram için Balıkesir merkeze geldik. Bu sabah arabanın altında bir sıvı biriktiğini farkettim. Kaputu açtığımda eksilen sıvının fren yağı olduğunu gördüm. Eksiltme hızı...
  5. M

6. M

Çok teşekkür ederim bu güzel açıklama için.

7. M

Kars Foto Safarisi 07-10 Şubat 2019

3 Gece konaklama + kahvaltı, 3 farklı ve ünlü restorantta akşam yemeği, 2 öğlen yemeği, Vip transferler, gölde kızak turu ve araç içi ikramlar vs. her şey dahil (Alkol ve Uçak bileti hariç) kişi başı 2300 TL. Kars-ı Şirin Otelde konaklanacak. İyi akşamlar.
  8. M

Kars Foto Safarisi 07-10 Şubat 2019

Arkadaşlar merhaba, Fotoğraf danışmanlığını yaptığım Kars Foto Safarimiz 07-10 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Uçak ile ulaşımın sağlanacağı, VİP Mercedes Minibüsle şehir içi transferlerin yapılacağı safarimizde son 2 kişilik yerimiz kalmıştır. Akşamları otelde workshopların...
  9. M

Merhaba hoşbulduk, Bu kadar güzel ve detaylı bir açıklama için teşekkür ederim. O kadar kararsız kaldım ki alsam mı almasam mı bilemedim şimdi. Sürekli servise ve ustaya gidecek zamanım, bütçem ve sabrım yok açıkcası. Anladığım kadarıyla bu araçlar da sanki sürekli masraf çıkaracakmış gibi...

10. M

Çok teşekkür ederim. Mutlaka ilgili konudaki yazınızı okuyacağım.
  11. M

Çok Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için. Bu olası arıza ve masraflar beni de korkutmuyor değil o yüzden alternatif olarak Suziki Grand Vitara 5 kapı düşünüyorum ama o da dizel değil. Çok kararsızım çok...

12. M

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aranıza yeni katıldım. İstanbul'da yaşıyorum. Profesyonel fotoğraf sanatçısıyım. Kişiye ve gruplara özel fotoğraf dersleri, atölye çalışmaları ve foto safariler düzenliyorum. Eski bir Defender kullanıcısı olarak şimdi hem konforu ile hem de arazideki performansı ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri