Arama sonuçlarınız

1. EL_Guapo

Gsm / Wifi Router & Güçlendi̇ri̇ci̇

Tmm değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. Hepsini inceleyeceğim. Evet doğanın içerilerinde telefonun çekmediği yerlere çok kaçıyoruz, o yüzden özellikle şu signal booster ürünlerinden de temin etmek gerekebilir. Onu benim 950’ye takıyoruz değil mi?

2. EL_Guapo

Ben 2. el olarak oldukça uygun bir fiyata bir önceki model olan 950’yi deneyerek ve btk’dan imei sorgulamalarını yaptıktan sonra satın aldım. Aldığım kişi de tam bir esnaf ve her bir ürünü deneyip, test ettikten sonra veriyor. Elinde de epey bir cihaz mevcut. Kendisi sağolsun kurulumunu da...
  3. EL_Guapo

Gayet güzel yazmışsınız, bilgilendirme için teşekkür ederim fakat benim açımdan öncelikle arada 2 katı fiyat farkını hak edecek kadar bir fark göremiyorum. Öncelikle 150 mps ile 300 mps arasında seçim yapacaksak eğer 150 mps yetersiz bir hız olsaydı tabii ki 300’e yönelmek şart olabilirdi fakat...

4. EL_Guapo

Teşekkürler, inceledim. Evet bu cihaz da benzer ama hem neredeyse 2 katı daha pahalı hem de Teltonika’nın sağladığı bazı özellikleri sağlamıyor gibi. Gördüğüm kadarı ile bu cihazda tek sim kart özelliği varken, Teltonika çift sim girişli, ayrıca Teltonika’da 4 giriş ile isterseniz kamera da...
  5. EL_Guapo

Çekme karavan için kendi içindeki sim kart ile düşük bile olsa yakaladığı gsm sinyalini arttıracak ve router olarak çevresine wifi dağıtımı yapacak endüstriyel tarz bir cihaz bakıyorum. Araştırmalarımda Teltonika 951 diye oldukça iyi bir ürün buldum, acaba sizlerin başka tavsiyeleri/önerileri...

6. EL_Guapo

Camp Caravan Fuarına Davetiye Paylaşılacak Mı?

Bu sene davetiye yok herhalde ama niye konu hakkında bir açıklama yapılmıyor acaba? En azından şimdiden indirimli bilet alabiliriz. Bir açıklama gelmediğinden bir umuttur beklemek diyerek onu da yapamıyoruz.

7. EL_Guapo

Römork’a Yedek Lastik Nereden Bulurum?

Herkese iyi günler, yeni satın almış olduğum yurtdışı menşeili römork’umun üzerinde yedek lastik olmadığı için jantı ile birlikte bir yedek lastik almak istiyorum. Lastiği bulmak pek zor olmasa gerek fakat üzerindekiler ile aynı bijon aralığı ve göbek deliğine sahip jantı nasıl bulabileceğimi...
  8. EL_Guapo

Alinik Nissan Terrano

Hakikaten inanılır gibi değil, hayretler içerisinde izliyoruz. Her işin hayırlısı inşallah diyerek zamanı gelinceye kadar beklemedeyim
  9. EL_Guapo

Alinik Nissan Terrano

:) Maalesef hala bakınıyorum, araştırıyorum, yeni bilgiler ediniyorum. Aslında alabilirdim ama son 1 senedir kızımızın lise sınavı hazırlığından dolayı pek hareket etme kabiliyetimiz olmadı, ve pandemiden dolayı da beklemedeyim. Alsam 2. aracımız olacağı için boşu boşuna kapı önünde...

10. EL_Guapo

Düzenleme Öncesi 2 Haftada 1 Forumda Tüm Yeni Açılan Konuların Konu Başlıkları E-mail Ile Gelirdi Artık Gelmiyor, Neden?

Merhabalar, Düzenleme öncesi 2 haftada 1 forumda tüm yeni açılan konuların konu başlıkları e-mail ile gelirdi ve çok güzel bir uygulamaydı. Bizler bu sayede kendimiz ile alakalı hiçbir konuyu kaçırmazdık. Düzenleme sonrasında ise bu uygulamadan vazgeçildi, artık yeni açılan konular ile alakalı...

11. EL_Guapo

Kronik Problem : Radyatörden Dolayı Vites Kutusunun Bozulması

Bozulma öncesi belitiler ile ilgili yapmış olduğum araştırmayı da şuraya ekliyeyim : Eğer bu araca sahipseniz motor soğutma suyunu ve şanzıman sıvısını düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Şanzıman sıvısı ilk başta kırmızıdır, kullandıkça koyulaşıp kahverengi renge döner, bu normaldir ve artık...
  12. EL_Guapo

Sevgili Murat Hoca, Ben bu problemi İngilizce konuşulan tüm dünya ülkelerinin forumlarından takip ettim ve Nissan’ın bu sorunu hakkı ile çözmek istemeyip, masrafları kullanıcıların üzerine yüklemesinden dolayı inanılmaz tepki çektiğini görüyorum. Bu durum kaçınılmaz bir son ve bunu özellikle...

13. EL_Guapo

Zaten problemi çıkartan orjinal ürün olduğu için aynısını takmak aynı probleme sebebiyet verecektir diye düşünüyorum. Ama hangi marka ve model radyatörü takmak gerektiğini bilemiyorum. Bu konu hakkında tecrübesi olan ustalarımız veya bu sıkıntıyı bertaraaf etmiş kullanıcılar buraya bu bilgiyi...
  14. EL_Guapo

Doğru radyatörle sürekli değişime gerek olmayacaktır diye düşünüyorum.
  15. EL_Guapo

Cevap yazının içinde var. Şanzıman tamir edilecek, radyatör sızma yapmayan bir başka radyatör ile değiltirilecek. Radyatör değiştirilmeden tamiri yapılan veya değiştirilen şanzımanların başı ileride aynı problemle yeniden ağrıyacağı kesindir.

16. EL_Guapo

Hho-hidrojen Yakıt Destek Kiti Uygulama Sonuçları

Wikipedia’nın açıklamasına göre 3 tane araç var. Toyota Mirai, Hyundai Nexo ve Honda Clarity Wiki link’i : Hydrogen vehicle - Wikipedia
  17. EL_Guapo

2004-2006 Arası Pajero3 3.2 Did Tavsiye Eder Misiniz?

Aman diyim, o ne yaa?
  18. EL_Guapo

Pathfinder’ın şanzımanını araştırırken Jatco marka olduğunu öğrendim. Jatco’da 5R05 kod ile geçiyor ve bir çok araçta kullanılan çok sağlam bir ünite. Nissan’daki kod karşılığı RE5R05A, Subaru’da ise 5EAT olarak geçiyor. Araştırırmam esnasında gezindiğim sitelerde aşağıda kendi notlarım için...

19. EL_Guapo

mesela WH da turbo bozulsa @KLL daha önce bir yol önermişti, yeni tip turbo takmak yönünde, bu da aracın gücünü 260 hp lere fln taşıyordu yanlış hatırlamıyorsam, bu işlem bile çok mantıklı, biraz uğraş istiyor tabi.. Sevgili KLL, Rica etsem turbo ile alakalı önerdiğiniz yolun link’ini bir kez...
  20. EL_Guapo

Şimdi siz sorunca Pathfinder’ın şanzımanını araştırdım. Jatco markaymış. Jatco’da 5R05 kod ile geçiyor ve bir çok araçta kullanılan çok sağlam bir ünite. Nissan’daki kod karşılığı RE5R05A, Subaru’da ise 5EAT olarak geçiyor. Yalnız şanzımanı araştırırken gezindiğim sitelerde aşağıda kendi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri