Arama sonuçlarınız

1. Exolisher

Nissan X Trail Titretme Ve Çekiş Sorunu

Malesef Yurtdışında bu detaylara daha çok dikkat çekilerek servislerin kendileri Tozlu ve benzeri koşullarda araç kullanımında yağ, filtre vb bakımların %25-30 daha erken km ve sürede yapılmasını tavsiye etselerde bizde bunlar ya cingöz usta yada bilmiyor diye nitelendiriliyor :/

2. Exolisher

O halde bir an evvel sessiz, sakin ve titreşimsiz keyifli sürüşünüze kavuşmanız dileğiyle ^^
  3. Exolisher

Hareket viteslerinde yapıyorsa bunu sensörlerin gözden geçirilmesi soruna direk ışık tutabilir. Lpg sistemleri bazı sensörlerin zarar görmesine sebep olabiliyor. Ardından araç beyinleri değişik tepkiler verebiliyor. Konuyu 1-2 yabancı forumda gördüm çözüm için hararet sensörlerinde meydana gelen...

4. Exolisher

Sırt Çantam Belime Oturmuyor? Aynı Sorunu Yaşayanlardan Öneri Bekliyorum

Fiyat önemli değilse 5.11 taktikal ürünlerinin hayati önem taşıyan durumlarda zorluk çıkartmaması için tasarlandığından önerebilirim. ayrıca çanta içerisine konulan eşyaların ağırlığa göre dizilmesi de sorununuzun çözümü olabilir.
  5. Exolisher

Arkadaşlar bu soruna yardımcı olabileceğim 1-2 fikrim var. ancak bilmem gereken bazı şeyler var. Araç bu sorunu yaratırken çalıştırıldığı andan itibaren mi yapıyor? yoksa konvoy trafiği içerisinde veya hareket halinde bir süre geçirdikten sonra mı? hararet göstergesinde dengesiz hareketlenme...

6. Exolisher

Araç Içi Isıtma Sistemi

Aracın iç mekanı tamamen soyularak direk olarak metal aksamlarına çift taraflı bantlı ardında köpük ve en üst yüzeyde folyo olan malzemeyi oval uçlu bir obje ile boşluk bırakmadan yapıştırarak yapılıyor. bu esnada kendiniz yaparsanız pas tutan yerleride ufak bi temizlikten geçirerek...

7. Exolisher

Araç Içi Isıtma Sistemi

Bahsettiğiniz durumu ele almak gerekirse bazı basit tavsiyelerde bulunmak isterim, Aracınızın ısı izolasyonunu güçlendirmek ve tabi bagaj içerisinide (kendiniz yapmaya kalkarsanız 250-300 lira gibi bir bütçe, harici yaptırtmak malesef 700+ min) kapı fitillerinde deformasyon varsa onları...
  8. Exolisher

Ukrayna Gezimiz Için Online Tren Bileti Alamıyorum

Online reservation and purchase tickets - Ukrzaliznytsia sitesinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz
  9. Exolisher

Kamp Severler İçin İzmir De Saklı Bir Cennet

Heycan yaptım kesin uğramam gerek oraya :D Teşekkürler paylaşım için

10. Exolisher

Kamp Ocağı Seçimi

En kısa zamanda sizlere Gsi Pinnacle Camper setini detaylı bir şekilde açıklayacağım.

11. Exolisher

Çakı ve Bıçak Seçimi

Sizlere kullandığım bıçağı tavsiye ederim, Morakniv Garberg (tercihe göre Karbon veya paslanmaz çelik) Ben paslanmaz çeliğini kullanıyorum ve 12c27 olarak kodlanan jilet yapımında kullanılan (iyi ağız tutan) ince zerrecikli bir çelik kullanılıyor. Boyut olarak acaba soru işaretini bıraksa bile...
  12. Exolisher

Üstad Selam aleyküm, müsaitsen 1-2 soruda bulunmak isterim sana

Üstad Selam aleyküm, müsaitsen 1-2 soruda bulunmak isterim sana

13. Exolisher

Muhtemelen Görmekten Sıkıldığınız Ama Içeriği Farklı Yeni Başlayana Araç Tavsiyesi =)

Açıkçası aramızda kullanmış olan varsa, kullanıcı yorumları da çok işime yarar(x5, q7, ml, toureg) ♥
  14. Exolisher

Muhtemelen Görmekten Sıkıldığınız Ama Içeriği Farklı Yeni Başlayana Araç Tavsiyesi =)

Selamlar, aranıza daha yeni katıldım. Benim kafamda çok farklı bir soru işareti var sizlerle paylaşmak ve tavsiyenizi almak istiyorum. Yurt dışı gelişimde yabancı araç (sadece 2 sene süre ile limitli) getirme hakkımı yavrucak bir SUV getirerek kullanmak istiyorum. Hali hazırda kamp kurmaya...
  15. Exolisher

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese selamlar, ben Can. İzmirliyim, 1991 doğumluyum. Bir çok konuda fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almak için aranıza katıldım ♥

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri