Arama sonuçlarınız

1. Behzat Ç.

Kamp Yeri̇ Öneri̇ Ücretsi̇z

Olmazmı hemde ne yerler var .mesela.1 hafta içerisinde sarı su kandıra kefken tarafları ,balık mavi bayraklı plajlar ağaçlık ,koruluk,Bende Ankara'lıyım belirttiğim yere gideceğim orada arkadaşlar var kamp yapıyorlar şuan araç var malzemeler var sadece şişme yatak yahut yatacak malmemeniz varsa...

2. Behzat Ç.

Şile Kampı İlk Tenekede Tavuk Denememiz

inşallah yardımcı olmuşumdur. Video: https://www.youtube.com/watch?v=rwmpSt1eCx4
  3. Behzat Ç.

Kayseri,kapodakya,niğde Içanadolu Resimlerle Görsellik

sadece seyirci ve gezme amaçlı idi.

4. Behzat Ç.

İstanbul Anadolu Yakasi Kamp Ekİbİnİ Kuralim.

arkadaşlık katılıımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum ve inşallah ebedi uzun soluklu güzel kardeşlik arkadaşlık günlerimiz olur.esenlik diliyorum.
  5. Behzat Ç.

yeni arkadaşlık katılımınız için çok teşekkür ediyorum.arkadaşlığımızın devamı ve ebedi olması temennisiyle esenlik diliyorum

6. Behzat Ç.

inş. tşk.ier esen kal.

7. Behzat Ç.

Anlaşılan anadolu yakasında ya oturan yok,yada bir ekibin parçası olmaktan çekinenler çok.
  8. Behzat Ç.

Herzaman haberleşeceğimiz.toplanıp hoş sohbet edebileceğimiz.dahası kader birliği yapıp ülkenin çeşitli yerlerinde kamp yapabileceğimiz arkadaşlar toplanmaya bir grup kurmaya davet ediyorum tüm anadolu yakasında oturan kardeşlerimi.sevgiler saygılar.Ben Üsküdar burhaniye altunuzade millet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri